kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe
 
   
Kolonie i Obozy

Kolonie i młodzieżowe obozy piłkarskie
Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2014. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2015 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się w styczniu 2015 roku.
Miejsce: Pojezierze Drawskie -> Sypniewo -> Mapka
kolonie i obozy - kontakt

+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Zakwaterowanie: Centrum Activ; pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym o wysokim standardzie.
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.
Dojazd: Zgodnie z rozkładem jazdy: autokar lub pociąg.
Profil: Kolonie i obozy piłkarskie
Wiek uczestników: od 10 do 16 lat
Numer oferty:
SW-13466
Brak terminów - oferta z sezonu Lato 2014


Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł ), VAT.
Cena nie zawiera:
Dojazdu, dodatkowych atrakcji

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Uczestników obozów sportowych do kompleksowego, nowoczesnego Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego ACTIV. W samym sercu lasów Pojezierza Drawsko-Wałeckiego nasi Uczestnicy będą mieli okazję spróbować sportu na najwyższym poziomie. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Do dyspozycji Uczestników będzie pełnowymiarowa pływalnia, hala sportowa, profesjonalne boiska piłkarskie, korty tenisowe, siłownia i wiele innych. Wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne w zasięgu ręki - na terenie obiektu! Mamy nadzieję, że to wyjątkowe miejsce sprawi, że nasi Uczestnicy złapią sportowego bakcyla i chętnie będą kontynuować uprawianie wybranych dyscyplin nawet po obozie.

Program:

Królowa sportu? Najpopularniejsza gra na świecie? Jedno jest pewne – emocje sportowe związane z piłką nożną oraz krzyk fanów na wszystkich trybunach piłkarskich nie mają sobie równych. Cristiano Ronaldo czy Messi ? Na pewno komuś kibicujesz. A może masz swoją ulubioną drużynę w ekstraklasie? Piłki nożnej reklamować nikomu nie trzeba. Wielu z nas godzinami grywa ze znajomymi albo chociaż śledzi ligowe rozgrywki. Pomożemy Wam opanować podstawy i nauczymy najważniejszych technik, a wszystko to w fantastycznej atmosferze zdrowej rywalizacji!!

Obóz ma charakter rekreacyjno - sportowy i przeznaczony jest dla Młodzieży, która pasjonuje się piłką nożną. Zajęcia, co najmniej 20h podczas całego obozu, prowadzone będą przez doświadczonych Instruktorów i Trenerów. Resztę programu uzupełnią zajęcia przygotowane dla wszystkich obozów sportowych.

Jeśli marzysz o karierze piłkarza, chcesz podnieść swoje umiejętności gry – ten obóz jest właśnie dla Ciebie!!!

..::Taktyka::.. - to określony sposób ustawienia i poruszania się zawodników na boisku, polegający na przydzieleniu każdemu z nich pozycji w atakowaniu i bronieniu, zmierzający do osiągnięcia zamierzonego celu – czyli wygrania meczu. Gra w linii ataku, pomocy, obrony czy na pozycji bramkarza wymaga odpowiedniego przygotowania technicznego i taktycznego. Wszystkie te warianty będą ćwiczone na pełnowymiarowych boiskach piłkarskich.

..::Zasady gry::.. - czy kiedykolwiek pomyślałeś „sędzia kalosz” po niefortunnej decyzji arbitra? Czy wydaje Ci się, że mógłbyś sprostać temu trudnemu zadaniu, jakim jest sędziowanie meczu piłkarskiego? Uczestnicy poznają zbiór zasad i reguł, które pomogą im opanować podstawy sędziowania zawodów piłkarskich i interpretacji obowiązujących przepisów piłki nożnej.

..::Doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych::..
Podczas zajęć doskonalone będą takie umiejętności techniczne jak:
- Prowadzenie piłki
- Podania i przyjęcia piłki
- Uderzenia piłki
- Drybling
- Zwody
- Odbieranie piłki przeciwnikowi
- Gra ciałem
- Wrzut z linii bocznej
- Technika gry bramkarza

W skład zajęć z taktyki przewidziane zostały:
- Taktyka stałych fragmentów gry
- Rzut z rogu
- Rzut wolny
- Rzut karny
- Rzut od bramki
- Taktyka atakowania
- Atak szybki
- Atak pozycyjny
- Taktyka bronienia
- Obrona „każdy swego”
- Obrona strefą

Część zajęć oraz meczy filmowana będzie przez Instruktorów, aby potem na zajęciach teoretycznych móc dokonać analizy konkretnych technik bądź taktyki.

..::Drużyna::.. – w skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady „fair play”. Każdy dobry sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu. Uczestnicy nauczą się jak działać w zespole, jak się zintegrować i jak wspólnie osiągać najlepsze miejsca na podium.

..::Przygotowanie fizyczne::.. - gra w piłkę nożną wymaga również odpowiedniego przygotowania kondycyjnego, dlatego też Uczestnicy poznają zasady poprawnej rozgrzewki, treningu szybkościowego, stretchingu oraz podstawy stosowania odnowy biologicznej.

..::Szkolenie::.. - to nie tylko męczące treningi, ale również analizowanie systemów gry różnych drużyn na podstawie filmowych relacji z meczy. Zajęcia teoretyczne i projekcje filmowe o tematyce piłkarskiej zaciekawią każdego. Mamy do dyspozycji mnóstwo materiałów, z których każdy wniesie coś do swojego procesu treningowego.

..::Zajęcia integracyjne::.. - specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla Młodzieży. Efekt jest nadzwyczajny. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają, zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

..::Marsze na orientację::.. – przebywając na atrakcyjnym, zalesionym terenie, nie sposób nie skorzystać z ciekawej formy aktywności zwanej InO (Impreza na Orientację). Nauczymy się poruszać przy pomocy mapy i kompasu. Gra może być połączona z zadaniami oraz zagadkami na każdym ze znalezionych punktów kontrolnych. To świetna, wciągająca zabawa dla wszystkich!

..::Zajęcia na basenie::.. – będzie również czas na orzeźwienie w wodzie. Pływanie oraz gry i zabawy w wodzie to idealna forma treningu ogólnorozwojowego jak i również świetna rozrywka. Dla chętnych przewidziane są również zajęcia na siłowni.

..::„Dzień otwarty”::.. – aby Uczestnicy mogli poznać smak nowych aktywności sportowych proponujemy im uczestnictwo w modelowych zajęciach innych obozów. Dzięki temu każdy będzie miał szansę odkryć bogactwo różnych dyscyplin, a także aktywnie spędzić czas w odmienny sposób. A może narodzi się nowa pasja?

..::Dyskoteka::.. – na terenie Centrum Activ znajduje się profesjonalny klub o bardzo wysokim standardzie, którego nie powstydziłoby się nawet najbardziej imprezowe miasto. Różnica jest taka, że dyskoteka przeznaczona jest wyłącznie dla gości Centrum Activ. Czeka nas wspaniała zabawa przy muzyce z konsoli DJ’a!

Ponadto przewidziane są konkursy żonglerki piłkarskiej, precyzyjnych strzałów na bramkę oraz na koniec obozu organizacja Obozowych Mistrzostw Piłkarskich, wyłonimy najlepszą drużynę, którą nagrodzimy pucharem.

Dla wszystkich chętnych, za dopłatą, przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe:

..::Park Linowy::.. – jako urozmaicenie treningu chętni Uczestnicy wezmą udział w zajęciach linowych i spróbują swoich sił w tej ekscytującej dyscyplinie w Parku Linowym w Rudnicy, jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Do dyspozycji kompleks o 1052m długości, 5 tras i 56 przeszkód o różnym poziomie trudności (m.in. tyrolki, mosty trzylinowe, most birmański, skok indiański i Tarzana, zjazd na trapezie, złośliwe linki). Zajęcia są całkowicie bezpieczne - Instruktorami są osoby z odpowiednimi uprawnieniami, a sprzęt asekuracyjny posiada wszelkie wymagane atesty.

..::Paintball::.. – to niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (100 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Ze względu na bezpieczeństwo naszych Uczestników poniżej 12 roku życia, Dzieci wezmą udział TYLKO w zajęciach na strzelnicy, próbując trafiać do tarczy oraz do ruchomych celów.

..::Spływ kajakowy::.. – Piękne tereny nas otaczające bogate są w jeziora i rzeki. Nie sposób nie wykorzystać nadarzającej się okazji. Obierzemy najodpowiedniejszą dla nas trasę, atestowany, bezpieczny sprzęt oraz towarzystwo ratownika. Wiosła w dłoń i w drogę!

..::Certyfikowany kurs pierwszej pomocy::.. - Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie. Po szkoleniu z pierwszej pomocy możemy być pewni, że w sytuacji zagrożenia zdrowia będziemy potrafili zadziałać prawidłowo. Po takich zajęciach Uczestnicy powinni potrafić: wykonać zabieg reanimacyjny, zatamować krwotok, opatrzyć ranę, wykonać unieruchomienie kości itp. Kurs prowadzony jest przez Ratowników Medycznych, zakończony egzaminem. Udział w kursie potwierdzony jest certyfikatem.

Uwaga! Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.

Co zabrać:

Wygodny ubiór (stroje niekrępujące ruchów) do ćwiczeń fizycznych (minimum 3 komplety), dres sportowy, nieprzemakalną kurtkę sportową, obuwie piłkarskie (korki piłkarskie i halówki lub żwirówki piłkarskie), mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Zakwaterowanie:

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne ACTIV - wielofunkcyjny, profesjonalny kompleks budynków hotelowych i rekreacyjnych położony wśród lasów i jezior w Sypniewie (woj. wielkopolskie). Do dyspozycji Uczestników nowoczesne obiekty sportowe: pełnowymiarowy basen, hala sportowa, korty tenisowe, sala fitness, siłownia, boiska sportowe oraz sauna. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym o wysokim standardzie. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Jak trafić do ośrodka

Centrum Activ


ul. Mickiewicza 1c
64-915 Sypniewo k/Jastrowia
woj. wielkopolskie
tel.:67 266 11 69
e-mail:recepcja@centrumactiv.pl

Dojazdy:

Dojazd autokarem lub pociągiem z większości miast Polski za dopłatą.
UCZESTNICY, ZAWSZE PODRÓŻUJĄ POD OPIEKĄ NASZEJ KADRY.

Uwaga: Dojazd "negocjowany" organizowany przy min. 4 osobach z danej miejscowości

DOPŁATY I RABATY:
  • certyfikowany kurs pierwszej pomocy - 160.00 PLN - opis
  • Paintball! - 60.00 PLN - opis
  • Pakiet Parasol - 75.00 PLN - opis
  • Pakiet SUPER Parasol - 150.00 PLN - opis
  • Płytka ze zdjęciami z obozu - 29.90 PLN - opis
  • Przygodowy Pakiet Obozowy - 100.00 PLN - opis
  • Spływ kajakowy - 80.00 PLN

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok negocjowany - - 250.00
Bydgoszcz Dworzec Główny PKP 14:46 16:31 154.00
Częstochowa negocjowany - - 250.00
Gdańsk Dworzec Główny PKP 10:52 20:00 134.00
Gorzów negocjowany - - 250.00
Katowice Dworzec Główny PKP 09:05 19:45 188.00
Kielce negocjowany - - 250.00
Koszalin negocjowany - - 250.00
Kraków Dworzec Główny PKP 06:53 21:59 188.00
Leszno Dworzec Główny PKP 13:30 15:29 174.00
Lublin negocjowany - - 250.00
Łódź Dworzec PKP Łódź Kaliska 07:15 20:07 174.00
Olsztyn negocjowany - - 250.00
Opole Dworzec Główny PKP 10:52 18:02 188.00
Poznań Dworzec Główny PKP 14:48 14:19 134.00
Rzeszów negocjowany - - 250.00
Słupsk negocjowany - - 250.00
Sypniewo Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne ACTIV 16:00 10:00 0.00
Szczecin Dworzec Główny PKP 14:37 16:02 164.00
Toruń Dworzec Główny PKP 13:46 17:57 164.00
Warszawa Dworzec Centralny PKP 11:00 20:45 184.00
Wrocław Dworzec Główny PKP 11:58 16:50 188.00
Zielona Góra negocjowany - - 250.00

Ważne informacje dotyczące transportu
Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.
poradnik bezpiecznego wypoczynku
bezpieczna woda
Julianki, czli jak bezpiecznie wypoczywać
Ministerstwo Edukacji Narodowej
[ tanie kolonie i obozy - promocje | wyszukiwarka kolonii i obozów | jak rezerwować | nasi partnerzy | o nas | referencje | kontakt ]
Opublikowane na stronach www.serwiswakacyjny.com.com informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
© 2002 - 2014  SerwisWakacyjny.com