Akademia Szkrabusia z nauką jazdy na Hulajnodze


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-03-20 01:59
01.08.2019 - 12.08.2019 1840.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Częstochowy, Łodzi. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika,instruktora, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 12.000 zł
  • Cena nie zawiera:
    Wycieczek fakultatywnych, połączeń antenowych.

Akademia Szkrabusia z nauką jazdy na Hulajnodze, której program obejmuje 12 godzin nauki jazdy z instruktorem. Omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Konstrukcje i modyfikacje hulajnóg, co to jest „pegi” Rozgrzewki sportowe: ćwiczenie koordynacji ruchów, równowagi i skoczności. Utrzymanie równowagi na hulajnodze: jazda slalomem. Zabawy ruchowe, jazda na czas. Tworzenie koszulek obozowych - każdy z uczestników powinien posiadać własny T-shirt. Rekreacyjna wycieczka po okolicy. Urazy – jak ich zapobiegać i jak sobie z nimi radzić. Na zakończenie zawody, gdzie każdy z uczestników zaprezentuje nabyte umiejętności.

UWAGA: każdy z uczestników powinien posiadać własny sprzęt do jazdy, kask oraz ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa do Ustki, w programie: przejście promenadą Nadmorską Fryderyka Chopina, pomnik Usteckiej Syrenki, ławeczka Ireny Kwiatkowskiej, spacer portem oraz zwiedzanie latarni morskiej.
- zwiedzanie Bunkry Baterii Bluchera
– bunkry są pamiątką po zbrojeniu dla III Rzeszy w okresie przedwojennym usteckiego portu. Zwiedzanie starych fortyfikacji z przewodnikiem będzie dla uczestników doskonałą lekcją historii.

Zajęcia w Parku Linowym Extreme w Rowach.
W parku znajdują się trzy trasy: najłatwiejsza to „Trasa Szkoleniowa”, gdzie każdy uczestnik przejdzie szkolenie z instruktorem, który przygotuje go do korzystania z właściwych atrakcji parku. Następnie uczestnicy przejdą trasę "Średnią" lub "Trudną" w zależności od swoich możliwości.

PAKIET 5 ATRAKCJI:
KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY
– zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
TAŃCE INTEGRACYJNE
NOC KINOWA
– wieczorne oglądnie filmów
H₂O na wesoło – balonowa bitwa
TAJEMNICZYM TROPEM – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle

Ponadto
Wycieczki piesze po okolicy; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki; zawody i rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka, pływanie); korzystanie z otwartego basenu na terenie ośrodka; plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; imprezy szkrabusiowe: Neptunalia, wybory Miss i Mistera, „Sing Star” - karaoke; „Twierdza Szyfrów - Fort Jaworzyny” – gra terenowa; Parada Kłamców; zajęcia manualne; konkursy.

FAKULTATYWNIE
- Heide Park
– wizyta w największym parku rozrywki w północnych Niemczech. Cena: 470 zł/os.
- Tropical Islands
– tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Niemczech z najdłuższą w skali Niemiec dziką rzeką ze sztucznym nurtem. Cena: 390 zł/os. Każdy z uczestników musi posiadać ważny min. 3 miesiące paszport lub dowód osobisty.

Rowy –
nadmorska miejscowość turystyczna położona na wybrzeżu Słowińskim. Piękna plaża, ruchome wydmy, specyficzny mikroklimat oraz walory krajobrazowe zapewniają udany wypoczynek każdemu odwiedzającemu.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Wypoczynkowym „Lazur Bis”
monitorowany i ogrodzony oddalony, ok. 800 m od morza. Obiekt położony na rozległym terenie o powierzchni ok. 1 ha pełnym zieleni, na którym znajdują się: basen odkryty, boisko do piłki plażowej, plac zabaw, duża drewniana altana, wypożyczalnia rowerów i gokartów oraz miejsce na wieczorne ogniska i grill. Na parterze obiektu znajduje się jadalnia. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji: sale do zajęć dydaktycznych, stoły do ping-ponga, sala dyskotekowa z nagłośnieniem.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany do stolika i podwieczorek wydawany przy obiedzie) + suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

CZYM JEDZIMY?
Autokar klasy lux
wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD.
Przejazd na trasie: Kraków - Katowice - Częstochowa - Łódź - Rowy. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 0.00
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.