Akademia Szkrabusiów na Dzikim Zachodzie z Jazdą Konną


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-05-26 22:59
26.06.2018 - 06.07.2018 1465.00 PLNrezerwuj
PROMOCJA Z OKAZJI DNIA DZIECKA 125zł! Cena z programem ŚWIAT VR Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
26.06.2018 - 06.07.2018 1355.00 PLNrezerwuj
PROMOCJA Z OKAZJI DNIA DZIECKA -125zł! Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
16.07.2018 - 26.07.2018 1480.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
05.08.2018 - 15.08.2018 1590.00 PLNrezerwuj
Cena z programem ŚWIAT VR Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
15.08.2018 - 25.08.2018 1590.00 PLNrezerwuj
Cena z programem ŚWIAT VR Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą,instruktora do zajęć z VR (w zależnosci od wybranej opcji), opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Świadczeń nie ujętych w ofercie.

Akademia Szkrabusiów na Dzikim Zachodzie zapozna Cię z bezpieczeństwem jazdy i pracy przy koniach. Poza tym: poznawanie części ciała, pielęgnacji i postępowania z koniem oraz stroju jeźdźca; prezentacja wybranych ras i maści; zasady żywienia koni.

AKADEMIA NA DZIKIM ZACHODZIE Z JAZDA KONNĄ
Przygotowanie konia do jazdy: budowa siodła i ogłowia, prawidłowy dosiad, pielęgnacja konia.
Zajęcia z jazdy konnej (5 zajęć po 1 h w turnusie, w tym 45 min jazdy konno) pod okiem sprawdzonych instruktorów: ruszanie i zatrzymanie konia; utrzymywanie konia w stępie, kłusie i galopie; ćwiczenia rozluźniające w siodle.
Kowboj, Szeryf, Indianin – podobieństwa i różnice – zajęcia plastyczne; wykonanie nakryć głowy oraz elementów stroju – zajęcia manualne.
„Złap Billego” – wieczorna gra terenowa tropem groźnego rewolwerowca.
Projekcja filmów: „Rogate Rancho”, „Rango”.
Piknik w stylu country, pokaz westernowej mody, lasso – nauka wiązania i rzucania liny; kowbojska muzyka i tańce; ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Indiański kolorowy zawrót w głowie – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków oraz balonowa bitwa Szeryfów.
Tańce i hulańce prawie jak w Saloonie :)
Uwaga: Każdy uczestnik musi posiadać strój do jazdy konnej (mocne obuwie sięgające kostki, dopasowane, elastyczne spodnie).


W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających jazdę konną, uczestnicy skorzystają z zajęć zastępczych, odpowiadających jej równowartości. Zajęcia z jazdy konnej prowadzone w stadninie w Piwnicznej - dojazd transportem liniowym pod opieką kadry.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa do Krynicy – wyjazd kolejką na Górę Parkową, spacer po Parku Zdrojowym, wejście do Pijalni Wód, piesze wycieczki po okolicy, ognisko z pieczeniem kiełbasek, 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa.

ŚWIAT VR (przy cenie 1590 zł)
Niezapomniana przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki profesjonalnym hełmom VR każdy uczestnik zagra w specjalne gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości oraz skorzysta z najlepszych aplikacji rozrywkowych na hełmy VR.
Podczas zajęć przewidujemy następujące elementy programu:

  • poznanie technologii VR,
  • testowanie różnych hełmów m.in. Oculus Rift, HTC Vive, Cardboard,
  • warsztaty z tworzenia okularów VR (każdy uczestnik otrzyma po zajęciach na własność kartonowy cardboard).

Prosimy o zabranie własnych smartfonów. Jeśli uczestnicy nie posiadają własnych – nie będzie to stanowiło przeszkody do realizacji programu. Warsztaty trwają 4-5 godzin lekcyjnych.

PAKIET 8 ATRAKCJI:
QUESTING
– turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie skarbu.
KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
TAŃCE INTEGRACYJNE
CELNY STRZAŁ
– zajęcia na strzelnicy pneumatycznej
MISTRZ ŁUCZNICTWA – zawody na najcelniejszy strzał do tarczy
H₂O na wesoło – balonowa bitwa
TEAM BUILDING – grupowe chodzenie na czas w kilkuosobowych nartach
WODNE SZALEŃSTWO – 3-godzinny pobyt na w Kąpielisku na Radwanowie

GDZIE BĘDZIEMY?
W Łomnicy-Zdroj
u – górskiej, uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Sądeckim. Dzięki doskonałemu mikroklimatowi, jest atrakcyjną bazą wypadową dla pieszych wędrówek.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Wypoczynkowym „Nad Potokiem”
– położonym w malowniczym miejscu, na stoku górskim tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik. Do dyspozycji uczestników dostępne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami (kilka z łazienkami na korytarzu). Ponadto w ośrodku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia z kominkiem, wiata grillowa oraz basen z podgrzewaną wodą.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.