Akademia Szkrabusiów Wakacyjne Granie + Programowanie


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 04:59
12.07.2019 - 22.07.2019 1520.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.
22.07.2019 - 01.08.2019 1520.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora do zajęć z programowania, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł
 • Cena nie zawiera:
  Połączeń antenowych.

Akademia Szkrabusiów Wakacyjne Granie to zajęcia z programowaniem dla najmłodszych realizowane będą z wykorzystaniem międzynarodowych platform edukacyjnych, wykorzystujących programowanie blokowe. Uczestnicy wejdą w świat programowania razem z ulubionymi postaciami z gier i kreskówek. Stworzą własne gry i programy w świecie Minecraft, Angry Bird, Star Wars. W ramach zajęć, uczestnicy przejdą specjalnie przygotowane kursy, wprowadzające do algorytmicznego rozumowania i rozwiązywania problemów, co pozwoli na przełożenie zdobytych umiejętności do codziennego życia.

Program pobytu
Zwiedzanie zakamarków Zamku Dunajec; zwiedzanie Elektrowni Wodnej w Niedzicy ze spacerem po zaporze; rejs gondolą po Jeziorze Czorsztyńskim; zwiedzanie Zamku w Czorsztynie wraz z pobytem na przystani i placu zabaw. Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

 • Strategiczne rozGRYwanie...
  ABC gracza – zasady fair-play panujące podczas każdej rozgrywki; spokój, rozwaga, kamuflaż i dobry humor czyli czym charakteryzuje się dobry gracz – dyskusja; codzienna gra w planszówki, gry logiczne, szachy, sudoku, Monopoly, Dixit, Prawo Dżungli, Jenga, Geniusz, Carcassonne, Było sobie życie oraz wiele innych gier edukacyjnych, rozwojowych i pełnych wrażeń; tworzenie kolonijnej gry RPG lub LARP.
 • GRAnie na polanie;)
  Nauka szybkiego podejmowania decyzji czyli gra terenowa oraz zespołowe gry sportowe; kreatywna zabawa – wymyślanie własnej gry planszowej, w której pionkami będą uczestnicy. Na zakończenie – wielki turniej gier planszowych i sportowych, dyskoteka Młodych Graczy z uroczystym wręczeniem medali.

PAKIET 6 ATRAKCJI:
TAŃCE INTEGRACYJNE

NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek
MISTRZ KRĘGIELNI – nauka i zawody kręgalskie (3 wejścia do kręgielni)
SALON GIER – bilard, ping-pong, piłkarzyki (3 wejścia do salonu gier)
MŁODY GOLFISTA – rozgrywki w mini golfa
KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa z kolorowymi proszkami

Ponadto:
Podróżnicy i odkrywcy – wycieczki piesze po okolicy; „Zgaduj zgadula” - detektywistyczna Parada Kłamców; ognisko z pieczeniem kiełbasek; konkursy i dyskoteki; zawody i rozgrywki sportowe w Niedzicy; „Jaworzyna Fitness Club” – zajęcia ruchowe dla dziewcząt i chłopców; konkursy i quizy. Uwaga - salon gier i kręgielnia znajdują się w D.W. „Pod Taborem”.

Niedzica – malownicza miejscowość w Pieninach pozwalająca odkryć i poznać bogatą historię zamków królujących nad Zalewem Czorsztyńskim.

GDZIE MIESZKAMY?
W Hotelu „Pieniny”**
– położony wśród zieleni, z dala od ruchu ulicznego. Do dyspozycji uczestników pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i tv oraz pokoje typu studio 2+2 i 2+3 z łazienkami i TV. Na terenie hotelu: jadalnia, świetlica z TV, boisko do piłki plażowej, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, stół do tenisa stołowego, miejsce na organizację ogniska,wiata grillowa, basen letni.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem+ suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os - PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.