Akademia Szkrabusiów z Pakietem Activ + Wodna Przygoda


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-07-21 01:59
24.07.2019 - 03.08.2019 1550.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Programu fakultatywnego, połączeń antenowych.

Akademia Szkrabusiów z Pakietem Activ to poza pakietem aktywnych atrakcji także całodniowa wycieczka nad Jezioro Rożnowskie (8h), w programie: Nauka jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie - nauka wyjścia z wody, jazda na wprost, nauka skręcania. Ślizganie się po tafli wody na różnego rodzaju "pływadłach" - tj. poduchy, bannany, koła. Wodna trampolina (1x) - skakanie na dmuchanej trampolinie do wody. Przejażdżka motorówką. Kąpiel w jeziorze. Dla wszystkich uczestników zapewniamy sprzęt - narty, deski, kamizelki ratunkowe oraz kaski. Aquazorbing - "spacer po wodzie" w wielkiej przezroczystej kuli.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa do Krynicy
– wyjazd kolejką na Górę Parkową; spacer po Parku Zdrojowym; wejście do Pijalni Wód. Wycieczka do Cerkwi w Muszynie - Złockiem, ogrodów sensorycznych oraz do centrum Muszyny. Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

PAKIET ACTIV
Aquazorbing (1x)
– „spacer po wodzie” w wielkiej przezroczystej kuli.
Trikke (1x) – przejażdżka trójkołowym pojazdem, który napędzany jest za pomocą przeniesienia ciężaru ciała bez pedałowania i odpychania się. To trening narciarstwa w lecie! :)
Paintball (120 kul lub 60 kul splatmaster dla uczestników w wieku 7-10 lat) – zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni.
Euro-bungy (1x) – wysokie skoki i akrobacje na trampolinie w uprzęży.
Minigolf (1x) – 10 - dołkowe pole do gry w mini - golfa, o różnych kształtach, stopniu trudności z dodatkowymi przeszkodami.

PAKIET 5 ATRAKCJI:
W DUCHU WALK
I – gra rozwijająca spryt, sprawność, zwinność, gibkość, celność.
NOC KINOWA – wieczorne oglądanie filmów.
TEREN-OFFKA – szalona gra terenowa z dziwnymi przeszkodami.
H₂O na wesoło czyli MOKRE ZAWODY – balonowa bitwa.
PLANszówki – zmagania w sali gier planszowych.

Ponadto:
Grill z pieczeniem kiełbasek i konkursami; zajęcia integracyjne: „Sing Star” – kolonijne karaoke, Parada Kłamców, wybory Miss i Mistera; „Boso przez kraj” – wycieczki piesze po okolicy; mini olimpiada międzykolonijna; „Też mam talent” – pokaz umiejętności dla chętnych; zabawy świetlicowe; dyskoteki.

FAKULTATYWNIE:
Narty wodne (8 godz
.) – wycieczka nad Jezioro Rożnowskie. Zajęcia polegają na nauce jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie oraz ślizganiu się po tafli wody na różnego rodzaju „pływadłach” (tj. poduchy, banany, koła, itp.). Cena 200 zł.
Łucznictwo (1 godz.)
– nauka prawidłowej postawy łuczniczej, zakładania strzały, naciągania cięciwy, celowania, bezpiecznego wyciągania strzał oraz samodzielnego strzelania do tarcz. Zajęcia zakończone turniejem łuczniczym. Cena 25 zł.
Paintball (120 kul) dla dzieci od 11 roku życia
– zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni. Cena 45 zł.
Ratownictwo
– zajęcia z pierwszej pomocy, które bawią i uczą. Zajęcia polegają na serii zaaranżowanych sytuacji, z którymi uczestnicy będą musieli sobie poradzić z pomocą instruktora. Do zajęć wykorzystywane są fantomy. Cena 60 zł.
Pierwsza pomoc
– nauka z zakresu resuscytacji, pozycji bocznej ustalonej, opatrywania ran. Cena 40 zł.

Muszyna – miejscowość położona wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy w pięknej dolinie Popradu.

GDZIE MIESZKAMY?
W Domy Wczasowym „Kolejarz”
położonym w uzdrowiskowej części Muszyny. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się: boisko do siatkówki i piłki nożnej, wiata grillowa, zielony teren wokół ośrodka, dwa baseny, świetlica, sala pingpongowa i dyskotekowa.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłlki dziennie (śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem+ suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.