Bajkowe kolonie dla Milusinskich - Bajkowe Sady Klemensa


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
11.07.2019 - 21.07.2019 1490.00 PLNrezerwuj
21.07.2019 - 31.07.2019 1490.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW, kadra wychowawcza, opiekę pielęgniarki na tzw. „doraźne wezwanie”., TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Opłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe.

Bajkowe kolonie dla Milusinskich podczas których dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym)

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy lub drugi, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy, wysłucha. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:

PROGRAM :
1. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego: zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
2. Wycieczka autokarowa do Bajkowych Sadów Klemensa. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:

 • Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
 • Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
 • Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
 • Leśny tor przeszkód
 • przejazd beczkowozem
 • Gra terenowa „Turlaj owoce”
 • Zaczarowany zakątek
 • Brzozowy labirynt
 • Hop, hop do góry z trzema trampolinami
 • Strachowisko

3. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki
4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu,
6. Wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
7. Zajęcia z Adrenaliną w tle
– wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
8. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
9. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
10. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
11.Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody.
12. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
13. Dzień sportu „na wesoło”.
14. Szkoła dobrych manier
15. Festiwal Talentów
16. Zajęcia plastyczne,
wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE”
, usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.

WYŻYWIENIE: w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

TRANSPORT: autokar lub bus: z Warszawy + 80 zł, z Łodzi + 80 zł, z Lublina + 150 zł, z Kielc + 150 zł. Katowice i Kraków – przejazd PKP, koszt + 150 zł. Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

UBEZPIECZENIE: Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

PROFILE dodatkowo płatne: (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania – 130 zł.
2. Niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji w czasie wycieczki autokarowej do Term Uniejowskich i ZOO Safari. Termy Uniejów wspaniały nowoczesny kompleks termalno-basenowy w którym czekają baseny zewnętrzne i wewnętrzne: pływackie, rekreacyjne, solankowe, rwąca rzeka, słoneczna łąka, bufet wodny z zatoką, basen dziecięcy z zamkiem, basen lodowy, wyspa jacuzzi, są są też zjeżdżalni, basen solankowy gorący, basen lodowy, komora śnieżna i inne. Wiele atrakcji czeka też w Zoo Safari Borysew, to wyjątkowe miejsce Tu staniesz twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata!  W Zoo Safari można spotkać zwierzęta z 5 kontynentów, zarówno te groźne, jak złote i białe tygrysy bengalskie, białe lwy czy puma oraz zwierzaki łagodne, np. antylopy, strusie, zebry czy żółwie. Jest też foka o imieniu Dawid. W Świecie Wodnym” zamieszkało już osiem sztuk aligatorów, pelikany, flamingi, żurawie koroniaste oraz liczne gatunki ptactwa wodnego „Świat Wodny” tworzy kompleks czterech wysp otoczonych sztucznym zbiornikiem wodnym o łącznej powierzchni ponad 1,5 ha! „Świat Wodny” można zwiedzać z mostów otaczających wyspy lub z akwenu. ZOO Safari zwiedzamy jadąc kolejką z lektorem, cena 150 zł/os.
3. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut – 150 zł.
4. Vademecum młodego piłkarza – cena 100 zł.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. - - 150.00
Kielce Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. - - 150.00
Kraków Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. - - 150.00
Lublin Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. - - 150.00
Łódź Parking dla autokarów przy CH Manufaktur 11:00 14:30 80.00
Warszawa ul. Niemcewicza 17 (dawniej hotel Harctur) - zatoczka dla autokarów 09:00 16:00 80.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.