Bajkowe kolonie dla młodszych dzieci w Spale


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-05-24 07:50
01.07.2020 - 11.07.2020 1600.00 1650.00 PLNrezerwuj
11.07.2020 - 21.07.2020 1600.00 1650.00 PLNrezerwuj
21.07.2020 - 31.07.2020 1600.00 1650.00 PLNrezerwuj
01.08.2020 - 11.08.2020 1600.00 1650.00 PLNrezerwuj
11.08.2020 - 21.08.2020 1600.00 1650.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW, kadra wychowawcza, opiekę pielęgniarki na tzw. doraźne wezwanie, TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe.

Bajkowe kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy, wysłucha. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.

PROGRAM :

 1. Superwycieczka do Park of Poland czyli szaleństwo w otwartym w 2020 r. największym zadaszonym Parku Wodnym w Europie – Suntago Wodny Świat (www.parkofpoland.com), położonym miedzy Warszawą, a Łodzią, ok. 80 km od Spały
  To prawdziwe miasteczko rozrywki i tropikalna wyspa. Znacie Tropical Islands pod Berlinem? To coś w tym stylu. Na terenie Suntago znajdują się trzy strefy tematyczne - Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago a w nich m.in. 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, relax z tzw. dziką rzeką, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia naukę surfowanie pod dachem, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami.
 2. Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie Aż 32 różne zjeżdżalnie to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Odważysz się na zjazd najdłuższą – 320 metrową zjeżdżalnią ? To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla. Tropikalny, termalny a może gigantyczny basen z falą? Aż 18 różnych basenów o powierzchni 3500 metrów kw. dostarczy wrażeń każdemu miłośnikowi wodnej zabawy! A to wszystko w otoczeniu 700 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.
 3. Wycieczka autokarowa do Bajkowych Sadów Klemensa. Połączymy edukację z zabawą. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach: Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi; Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach; Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki; Leśny Tor Przeszkód; Przejazd beczkowozem; Gra terenowa „Turlaj owoce"; Wodny Plac zabaw; Zaczarowany zakątek; Pociąg do Przyrody; Brzozowy labirynt; Hop, hop do góry z trzema trampolinami; Strachowisko.
 4. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki lub zwiedzanie kompleksu bunkrów „Konewka”
 5. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
 6. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu
 7. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
 8. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
 9. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
 10. Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody
 11. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur
 12. Dzień sportu „na wesoło”
 13. Szkoła dobrych manier
 14. Festiwal Talentów
 15. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

PROFILE dodatkowo płatne: (realizowane przy min. 15 uczestnikach):

1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania. Cena 140 zł.
2. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, wizyta w prehistorycznym Oceanarium a następnie w Sabatówce i w parku Polska w Miniaturze. Cena 150 zł/os.
3. Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka,

 • Program szkoły przetrwania jest podzielony na kilka boków, a w każdym z nich jest cząstka przedmiotów ze szkoły pod postacią survivalu.
 • Ogień - metody rozpalania, dobór podpałki, palenisko
 • Woda - ocena czystości, naturalne wskaźniki czystości wód,
 • Obóz - dobór miejsca, wykonanie konstrukcji\
 • Nawigacja - czytanie map, obsługa kompasu i mapy, odnajdywanie położenia, wyznaczanie azymutu, układanie trasy
 • Sygnalizacja ratunkowa- paleniska sygnalizacyjne, panel naziemnie, sygnalizacja nocna/dzienna.
 • zasady postępowania w przypadku zgubienia: S.T.O.P. PLAN

Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów survivalu. Uczestnik zajęć powinien zabrać ze sobą plecak, sportowe ubranie, buty za kostkę. Cena 50 zł
4. Zajęcia z Adrenaliną w tle – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników, pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, czas zajęć ok. 4 godzin. Cena 30 zł.

Wszystkie imprezy fakultatywne i profile odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników.

SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” (http://www.naturatour.pl/strona/osrodek/9/Spa%C5%82a+Zacisze) , usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.

WYŻYWIENIE: w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.

TRANSPORT:
a) trasa główna autokar lub bus: z Warszawy + 80 zł, z Łodzi + 80 zł,
b) przejazdy antenowe: z Lublin + 150 zł, z Kielce + 150 zł. Katowice i Kraków + 150 zł. Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących pod opieką wychowawcy - konwojenta).
c) Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice do potwierdzenia - - 150.00
Kielce do potwierdzenia - - 150.00
Kraków do potwierdzenia - - 150.00
Lublin do potwierdzenia - - 150.00
Łódź Parking dla autokarów przy CH Manufaktur 11:00 - 80.00
Warszawa ul. Niemcewicza 17 (dawniej hotel Harctur) - zatoczka dla autokarów 09:00 - 80.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.