Kolonie i Obozy

Kolonie artystyczne, obozy artystyczne

Kolonia i obóz artystyczny

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2023. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2024 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w listopadzie 2023 roku.

Chcesz rozwinąć swoje talenty artystyczne i przeżyć niezapomnianą przygodę z rówieśnikami? Wybierz naszą kolonię i obóz młodzieżowy z Pakietem Artystycznym! Dedykowany pakiet dla uczestników, którzy chcą wyrażać swoje emocje przez sztukę, zapewni Ci ogromne pole do popisu. Przez cały turnus będziesz przygotowywać się do koncertu finałowego kolonijnych Gwiazd, który zobaczą uczestnicy innych programów, kadra oraz zaproszeni goście.

Nasza oferta obejmuje szereg różnorodnych zajęć, dzięki którym nauczysz się nie tylko sztuki scenicznej, ale także umiejętności niezbędnych do organizacji imprez masowych oraz pracy z mikrofonem. Opanujesz podstawy modelingu, fotografii, a nawet tworzenia scenopisów koncertu finałowego. Ponadto, nasz program artystyczny zawiera wiele atrakcji, takich jak nocny plener malarski, warsztaty taneczne czy basenowa ZUMBA.

Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Kolonia i obóz artystyczny
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy „Sportowa Osada”
Wyżywienie:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Dojazd:
Autokar, PKP lub bus.
Wiek:
od 7 do 10 lat
Symbol oferty:
SW-28854
kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

PAKIET MEGA ARTYSTYCZNY
Pakiet dedykowany uczestnikom, którzy mają potrzebę wyrażania swoich emocji przez szeroko rozumianą sztukę. Artystyczne dusze będą miały ogromne pole do popisu przygotowując się przez cały turnus do koncertu finałowego kolonijnych Gwiazd. Widzami koncertu będą uczestnicy innych programów, kadra oraz zaproszeni goście. Podczas realizacji różnych zadań uczestnicy nauczą się szeregu umiejętności niezbędnych do realizacji wielkiego show.

W programie m.in.:

 • walka ze stresem- metody i techniki oswajania tremy;
 • sceniczne „ja” a praca w grupie;
 • delegowanie artystycznych zadań pomiędzy członków grupy;
 • elementy ruchu scenicznego;
 • podstawy różnych stylów tanecznych oraz tworzenie własnych choreografii;
 • zasady organizacji imprez masowych oraz przygotowanie zaproszeń;
 • prowadzenie imprez scenicznych oraz podstawy pracy z mikrofonem;
 • tworzenie scenariuszy i scenopisów koncertu finałowego;
 • tworzenie scenografii, charakteryzacji i make up sceniczny;
 • przygotowywanie akcji promocyjnej oraz dokumentacji fotograficznej;

Ponadto: nocny plener malarski (światło nocą- malowanie pastelami na czarnych planszach), wieczorne warsztaty taneczne- zajęcia z tempomatem oraz nauka choreografii, basenowa ZUMBA, podstawy fotografii, podstawy modelingu.

SUPER PRZYGODA W SPORTOWEJ OSADZIE:

 • Zajęcia integracyjne – cykl zabaw i konkurencji integrujących uczestników: spacer hydraulika, skrzynkowa przechadzka, grupowe chodzenie w nartach, baloniada.
 • Zajęcia wspinaczkowe – nauka i doskonalenie techniki wspinaczki na ścianie wspinaczkowej z użyciem sprzętu zabezpieczającego pod opieką instruktorów.
 • Zajęcia w parku linowym – z użyciem sprzętu alpinistycznego pod opieką instruktora, uczestnicy będą pokonywać wyznaczoną na wysokości trasę z przeszkodami.
 • Rafting – około 2,5-godzinny spływ pontonami po rzece Warcie – czas spływu uzależniony jest od kondycji uczestników. Grupa na miejsce rozpoczęcia spływu zostaje dowieziona busem. Następnie uczestnicy przesiadają się do profesjonalnych pontonów raftingowych i rozpoczynają spływ rzeką Wartą. Cały sprzęt używany podczas spływów (pontony, kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, kaski) posiada wymagane atesty, zajęcia z raftingu będą się odbywały pod opieką ratownika i kadry.
 • Letnie kino pod gwiazdami – wieczorny pokaz filmowy.
 • Basen kryty i odkryty – min. 2 wejścia w turnusie.
 • Biwak w warunkach polowych – uczestnicy będą biwakować w lesie na terenie obiektu oraz samodzielnie wypiekać podpłomyki.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Dyskoteki.

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • Mandoria – największy kryty park rozrywki w Polsce- całodzienny pobyt w parku połączony z super zabawą, realizowany przy min. 40 osobach chętnych (150 zł/os).
 • Quady (10 min.) – przejażdżka na specjalnym torze przygotowanym na terenie ośrodka. Przed rozpoczęciem trasy krótkie szkolenie dotyczące bezpiecznego prowadzenia quadu oraz techniki jazdy. Jazda na quadach odbywa się indywidualnie 25 zł/os.).
 • Paintball:
  Wariant A
  – GRA dla uczestników powyżej 15. roku życia: gra na przygotowanym polu do wyczerpania zapasu zakupionej amunicji, sprzęt (maska, mundur, marker oraz dowolna ilość doładowań gazu) oraz 100 kulek (60 zł/os.) każde następne doładowanie 100 kulek (25 zł/os.).
  Wariant B – STRZELANIE na strzelnicy paintballowej: 50 kulek do wystrzelenia na strzelnicy PB (20 zł/os.), 100 kulek doładowania (25 zł/os.).
  Wariant C – MAŁY PAINTBALL dla uczestników poniżej 15. roku życia: gra na przygotowanym polu do wyczerpania zapasu zakupionej amunicji, sprzęt (maska, mundur, marker oraz dowolna ilość doładowań gazu) oraz 36 kulek (15 zł/os.), 36 kulek doładowania (10 zł/os.).
  Gel Blaster - całkowita nowość! Alternatywa dla klasycznego paintballa, która zapewnia niesamowitą frajdę bez siniaków i bólu. Gracze wyposażeni są w markery naładowane żelowymi kulkami, które nie farbują trwale ubrania zatem można grać we własnym stroju. Uczestnicy (pomimo braku takiego wymogu) wyposażeni są w atestowane maski zabezpieczające twarz.
  Gra jest w 100% bezpieczna i bezbolesna. Marker może prowadzić ogień pojedynczy lub ogień ciągły, co bardzo realistycznie odzwierciedla warunki pola walki.
  Gel Blaster 50 zł za os/gra (magazynek 700 kulek), każde następne doładowanie (700 kulek- 25 zł/os)
 • Park linowy – dodatkowe przejście po parku linowym z użyciem sprzętu alpinistycznego pod opieką instruktora (20 zł/os.).
 • Strzelnica pneumatyczna – 12 strzałów (15 zł/os.).
 • Tor łuczniczy – 10 strzałów (12 zł/os.).
 • Dodatkowe wejście na basen kryty – (20 zł/os./45 min.).
 • Rafting - 60 zł/os.
 • Żyroskop- zabawa pozwalająca odczuć na własnej skórze siłę przeciążeń grawitacyjnych (10 zł/os).

Burzenin – malownicza miejscowość w centralnej Polsce, w powiecie sieradzkim, otoczona lasami, którym zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat. Miasteczko rozciąga się wzdłuż wału rzeki Warty. Malowniczy krajobraz i łagodny teren sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

TRANSPORT:
Autokar z Krakowa, Katowic i Częstochowy. Możliwy wyjazd z Warszawy, Wrocławia za dopłatą +200 zł/os., z Łodzi i Kielc za dopłatą + 150 zł - przy min. 6 os. chętnych.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy „Sportowa Osada”
położony na atrakcyjnym, bardzo dużym, monitorowanym, oświetlonym i ogrodzonym terenie sosnowego lasu. Do dyspozycji uczestników pokoje 3-osobowe z łazienkami oraz pokoje przechodnie (4+2) z łazienkami i łóżkiem piętrowym. Na terenie obiektu znajduje się kryty basen, odkryty basen, jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala gier, sala gimnastyczna, świetlica, kawiarenka. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną: park linowy, ściankę wspinaczkową, pole i strzelnicę do paintballa, tor quadowy, tor przeszkód, tor łuczniczy, strzelnicę pneumatyczną, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną, dwa boiska do kometki, boisko do siatkówki plażowej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę ręczną, wypożyczalnię rowerów, drewniany plac zabaw ze zjazdem linowym, grill, miejsce na organizację ogniska, drewniane altany.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie
(śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Katowic i Krakowa. Smaczna kuchnia dla dzieci i młodzieży.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 0,00 zł.
Dojazd własny Ośrodek Wypoczynkowy „Sportowa Osada” 00:00 00:00 0,00 zł.
Katowice Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 0,00 zł.
Kielce Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Kraków Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 0,00 zł.
Łódź Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 0:00 150,00 zł.
Warszawa Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem. 00:00 00:00 200,00 zł.
Wrocław Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 200,00 zł.
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.