English on the Beach - obóz języka angielskiego nad Adriatykiem

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-07-29 12:59
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A., serwis plażowy w wyznaczonych godzinach (szczegóły w opisie), opiekę pedagogiczną.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, opłat za dodatkowy program fakultatywny, kaucji, opłat miejscowych i świadczeń nie wymienionych w ofercie. Opłaty za wstęp do Parku Rozrywki Mirabilandia, miejscowej opłaty klimatycznej i za klimatyzację - ok. 45 EUR (turnusy 8 noclegowe), ok. 40 EUR (turnusy 7 noclegowe).

English on the Beach, czyli obóz języka angielskiego nad Adriatykiem. Nasza propozycja wakacji z językiem angielskim, to prawdziwe podróże, które kształcą. Ale zapomnij o wkuwaniu słówek i nudnych lekcjach. Przekonaj się, że nauka może być lekka, łatwa i przyjemna. W trakcie pobytu zaprosimy Was na zajęcia w formie warsztatów (konwersacje, scenki rodzajowe, zabawy językowe i śpiewanie). O tym, że warto znać język angielski przekonaj się już w czasie tegorocznych wakacji. Pobyt zagranicą najlepiej dopinguje i sprzyja doskonaleniu języka obcego. Nie zabraknie również czasu na plażowanie, zajęcia sportowe, kąpiele w morzu oraz w basenie. Zajęcia składają się z 15 godzin. Na miejscu otrzymacie materiały niezbędne do zajęć.

Niezaprzeczalnymi atutami Rimini są piękne, piaszczyste plaże oraz nadmorskie promenady ze sklepami, kafejkami i licznymi dyskotekami. To wszystko stwarza znakomite warunki do wypoczynku i zabawy. Baw się w klubach i dyskotekach do muzyki selekcjonowanej przez najlepszych dj'ów. Proponujemy dobrą zabawę w sercu Włoch, które bije rytmem Twojej muzyki. Stań na piaszczystej plaży i poczuj żar słońca Rimini! Tu spędzisz wolny czas w formie, jaką najbardziej lubisz! Oddaj się gorącej atmosferze zabawy i ciesz się słońcem! Dni odpoczynku na plaży przeplatane będą realizacją programu turystycznego oraz animacjami.

Natomiast dla wielbicieli historii, proponujemy szeroką gamę wycieczek fakultatywnych. Zapraszamy na Riwierę Adriatycką, ponieważ trudno znaleźć miejsce, które ma aż tyle do zaoferowania. Ostatniego dnia pobytu proponujemy niezapomniany pobyt w Mirabilandii, największym włoskim parku rozrywki, gdzie można poszaleć na karuzelach i kolejkach górskich oraz zobaczyć m.in.: pokazy kaskaderów, projekcje w kinie 4D. Chwile relaksu zapewni przejazd napowietrzną kolejką lub diabelskim młynem. Więcej szczegółów na www.mirabilandia.it. Otrzymacie również specjalną kartę zniżkową do wykorzystania w pobliskich lodziarniach, pizzeriach i restauracjach. To jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Ramowy program:

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przekroczenie granicy polsko-czeskiej około 19.00. W trakcie przejazdu dłuższa przerwa przewidziana jest w Czechach ok. godz. 21. Możliwość zakupu posiłku (we własnym zakresie) w restauracji samoobsługowej, KFC lub McDonald’s. Orientacyjny koszt posiłku od ok. 100 CZK. Dalszy przejazd przez Czechy i Austrię.

2 dzień: Przyjazd do Rimini w godzinach dopołudniowych. Złożenie bagaży w hotelu w wyznaczonym miejscu. Spotkanie organizacyjne, podział na grupy i pokoje, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku, zapoznanie z regulaminami, programem, i ofertą wycieczek. Zakwaterowanie w pokojach ok. godz. 16. Pierwszym posiłkiem w miejscu pobytu jest kolacja. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy hotelu. Nocleg.

3 – 9 dzień (przy terminach 7-noclegowych: 3 – 8 dzień): Przykładowy program dnia pobytu przedstawia się następująco: ok. 8.30 śniadanie. Po śniadaniu wyjście na plaże. W ramach rekreacyjnego programu dopołudniowego będzie czas na plażowanie: kąpiele w morzu lub w basenie, opalanie. Zajęcia sportowe na plaży. Około południa powrót z plaży do hotelu. Ok. 13.00 obiad. Po obiedzie, odpoczynek, czyli czas na tradycyjną włoską, poobiednią sjestę. Po relaksie, zajęcia popołudniowe realizowane przez wychowawcó, które obejmują np.: gry i zabawy sportowe, konkursy, plażowanie. Kolacja. Po kolacji spacer po nadmorskiej promenadzie lub wieczorne animacje w hotelu (np. karaoke, projekcje filmów, zajęcia integracyjne). Cisza nocna: 23.00 - 7.00. W czasie pobytu zrealizowany będzie również program turystyczny, który obejmuje zwiedzanie najbardziej znanego włoskiego kurortu. Spacerując po Rimini będzie można zobaczyć m.in.: starówkę, port jachtowy, Łuk Augustyna, Most Tyberiusza i mury obronne. Dodatkowo, dla chętnych, oferta ciekawych wycieczek fakultatywnych. Dla uczestników powyżej 16 lat, fakultatywnie wyjście na profesjonalną dyskotekę do jednego z renomowanych klubów dyskotekowych.

10 dzień (przy terminach 7-noclegowych: 9 dzień): Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Na czas powrotu do Polski uczestnicy otrzymują prowiant (2 kanapki, wodę, owoc), jednak z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup sobie ewentualnych dodatkowych posiłków i napojów. Przejazd do Mirabilandii. Pobyt w największym włoskim parku rozrywki. W godzinach wieczornych wyjazd z Mirabilandii w dalszą podróż do Polski. Przejazd przez Włochy.

11 dzień (przy terminach 7-noclegowych: 10 dzień): Przejazd przez Austrię i Czechy. Dłuższa przerwa przewidziana jest w Czechach ok. 8.00. Możliwość zakupu posiłku (we własnym zakresie) w restauracji samoobsługowej, KFC lub McDonald’s. Orientacyjny koszt posiłku: od ok. 100 CZK. Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych. Przejazd do Polsce.

Program fakultatywny:
Program fakultatywny Skorzystaj z ciekawej oferty wycieczek fakultatywnych oferowanych przez włoskiego kontrahenta, które odbędą się przy odpowiedniej liczbie chętnych. W trakcie wycieczek zapewniona jest opieka jednego z wychowawców oraz obsługa przewodnicka w języku polskim.

 • Rzym – całodzienna wycieczka autokarowa. W programie zwiedzanie Watykanu (Plac oraz Bazylika Św. Piotra) oraz Rzymu obejmujące m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Śniadanie, obiad i kolacja w formie prowiantu. Cena ok. 65 EUR.
 • San Marino – zwiedzanie najstarszej na świecie republiki oraz zakupy, cena ok. 20 EUR.
 • Największy w Europie Park Wodny Aquafan. Wyjazd po śniadaniu. Całodniowy pobyt w parku wodnym, gdzie odwiedzający mają do dyspozycji ponad 150 tys. m. kw. wodnych atrakcji, boisk do koszykówki, siatkówki, restauracji i sklepów sportowych. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Powrót na kolację (obiad w formie prowiantu). Cena ok. 25 EUR.
 • Wycieczka autokarowa do Florencji i Bolonii. Program obejmuje zwiedzanie stolicy Toskanii – Florencji (panorama miasta z Placu Michała Anioła, Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce. Następnie zwiedzanie niesamowitej Bolonii. Powrót na kolację (śniadanie oraz obiad w formie prowiantu). Cena ok. 70 EUR.
 • Wycieczka do Wenecji, w trakcie której odbędzie się rejs po Lagunie Weneckiej. Następnie od Placu Św. Marka spacer po najciekawszych miejscach Wenecji: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Wieża zegarowa, Most Rialto i Kanał Grande. Śniadanie i obiad w formie prowiantu. Cena ok. 55 EUR.
 • Park rozrywki Italia w Miniaturze, cena ok. 20 EUR.
 • Wstęp na profesjonalną dyskotekę (dla uczestników powyżej 16 lat): Carnaby: ok. 10 EUR. Carnaby karnet na 3 wieczory ok. 25 EUR. Altro Mondo Studios ok. 15 EUR. PeterPan ok. 15 EUR. Villa delle Rose ok. 15 EUR.

Zakwaterowanie:
8 noclegów (terminy 12-21.08.2019r. oraz 19-28.08.2019r. po 7 noclegów). Hotel Consul**+ zlokalizowany w centrum Rimini, około 150 metrów od ogólnodostępnej, miejskiej plaży z nadzorem miejscowych ratowników. W hotelu pokoje 4, 5-osobowe z klimatyzacją i telewizorami. Pokoje z łazienkami składającymi się z ubikacji, prysznica i umywalki (typowymi dla włoskich hoteli). Możliwe są łóżka piętrowe. Do dyspozycji uczestników: restauracja, sala telewizyjna, recepcja, bezpłatne WiFi.

Świadczenia:

 • Zakwaterowanie: 8 noclegów (terminy 12-21.08.2019r. oraz 19-28.08.2019r. po 7 noclegów).
 • Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki, kuchnia włoska). Śniadania i jednodaniowe obiady (lunch) w formie bufetu. Kolacje są serwowane i składają się z dwóch dań na ciepło (np. zupa lub makaron oraz danie mięsne plus deser lub owoc). Do obiadu i kolacji podawana jest woda w dzbankach. Na życzenie możliwa również kuchnia wegetariańska oraz bezglutenowa (do zamówienia na co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem imprezy). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu z hotelu oraz prowiant za obiad (2 kanapki z wędliną lub serem, owoc, 0,5 litra wody).
 • Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
 • Serwis plażowy: w wyznaczonych godzinach. Rezerwowana plaża z leżakami (leżak maksymalnie na 2 osoby), z natryskami, przebieralniami, boiskiem do siatkówki. Wstęp na basen kąpielowy.
 • Opieka pedagogiczna.
 • Zajęcia z języka angielskiego (15 godzin). Materiały niezbędne do zajęć
 • Grupy: 8-14, 15-18 lat

Informacje praktyczne:
Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty za wstęp do Mirabilandii, miejscowej opłaty klimatycznej i za klimatyzację, łącznie ok. 45 EUR (turnusy 8 noclegowe) i ok. 40 EUR (turnusy 7 noclegowe). Sugerowane minimalne kieszonkowe na drobne wydatki - 150 EUR plus na wybrane wycieczki fakultatywne. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody). Uczestnicy wyjazdu muszą zabrać: paszport lub dowód osobisty, kartę kwalifikacyjną oraz krem do opalania z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, ręczniki, strój sportowy i kąpielowy oraz mały plecak na wycieczki. Basen kąpielowy dostępny w terminach pomiędzy 25.06. a 10.08. Rekomendujemy wyrobienie bezpłatnej Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Przejazd na trasie: granica Polski (Mszana) – Wiedeń – Graz – Klagenfurt – Villach –Tarvisio – Wenecja – Rimini (ok. 1.150 km) – ok. 17 godzin. Podczas przejazdu przerwy organizowane są co około 4 godziny. Planowany przyjazd do Rimini około 11.00. Zakwaterowanie pierwszego dnia pobytu ok. godziny 16.00. Wykwaterowanie ostatniego dnia pobytu około godziny 9.00. W drodze powrotnej pobyt (ok. 9 godzinny) w Parku Rozrywki Mirabilandia. Bilet wstępu upoważnia do korzystania z ponad 40 różnych atrakcji. Na czas powrotu do Polski uczestnicy otrzymują prowiant (2 kanapki, wodę, owoc), jednak z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup sobie ewentualnych dodatkowych posiłków i napojów. Dłuższa przerwa (na ewentualny posiłek do kupienia we własnym zakresie) przewidziana jest w Czechach. Orientacyjny koszt posiłku od ok. 100 CZK.

Informacje o cenie
Cena nie obejmuje: opłaty za wstęp do Parku Rozrywki Mirabilandia, miejscowej opłaty klimatycznej i za klimatyzację - ok. 45 EUR (turnusy 8 noclegowe), ok. 40 EUR (turnusy 7 noclegowe), programu fakultatywnego.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok ul. Zwierzyniecka 12, parking przy Domu Studenta Beta 06:00 23:30 180.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Bydgoszcz ul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka 07:45 20:15 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Częstochowa al. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice) 14:30 14:30 50.00
Dębica ul. Nagawczyna 245C, stacja paliw Shell przy McDonald's 12:15 16:45 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Gdańsk ul. 3 Maja 12, Dworzec Autobusowy, stanowisko 10 05:00 23:00 200.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Gorzów Wielkopolski ul. Kasprzaka 8, stacja paliw BP 05:30 21:30 200.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Grudziądz Stare Marzy koło Grudziądza ul. Świecka 36, przy drodze krajowej nr 91 (118 km), stacja paliw Circle K 06:30 21:30 180.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Jastrzębie-Zdrój ul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy 17:30 11:30 0.00
Jastrzębie-Zdrój ul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy 17:30 11:30 0.00
Jelenia Góra ul. Jana Pawła II 47, parking przy stacji paliw Shell i restauracji KFC 09:30 19:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Katowice ul. Piotra Skargi 4, Dworzec Autobusowy 16:00 13:00 0.00
Kielce Plac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP 12:15 16:30 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Kraków ul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta) 14:15 14:30 100.00
Kutno ul. Józefów 28, obok McDonald's przy stacji paliw BP 11:00 17:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Legnica Nowa Wieś Legnicka 44A koło Legnicy, stacja paliw Orlen przy drodze krajowej nr 3, za zjazdem z A4 (Legnica) kierunek Jelenia Góra 10:30 18:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Leszno ul. Zygmunta Starego 1, parking przy Hali Trapez (na końcu ul. Zygmunta Starego) 09:00 18:00 130.00
Lubin (dolnośląskie) ul. Piłsudskiego 1, parking przy stacji paliw Circle K i restauracji McDonald's 10:00 18:30 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Lublin ul. Radziszewskiego 16, parking przed Chatką Żaka 08:45 20:00 200.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Łódź ul. Kątna 1, stacja paliw BP (przy zjeździe nr 22 z autostrady A1) 12:00 16:00 100.00
Opole ul. 1 Maja 41, parking na rogu ulic 1 Maja i Dubois (wjazd na parking od ul. 1 Maja) 14:00 15:00 50.00
Ostrów Mazowiecka ul. Lubiejewska 124, parking przy Centrum Konferencyjno - Kongresowym 07:15 22:00 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Piotrków Trybunalski ul. Sikorskiego 52, stacja paliw Huzar przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 1 12:50 15:30 80.00
Płock ul. Kolejowa 46 Płock-Radziwie, stacja paliw Orlen 10:15 17:45 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Polkowice ul. Tadeusza Babisza 2, parking przy stacji paliw Shell i restauracji KFC 09:45 19:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Poznań ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP 07:30 19:30 150.00
Puławy ul. Dęblińska 18D, parking przy stacji paliw Tesco 09:45 19:00 200.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Radom ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil - McDonald's 11:00 17:45 180.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Radomsko ul. Łódzka 2, PORT Radomsko - Stacja Paliw MOYA (parking przy Polisz Kebab) 13:20 15:00 50.00
Rzeszów Plac Dworcowy 1, Dworzec PKP, przy wejściu głównym od strony miasta 11:30 17:30 180.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Szczecin ul. Krzysztofa Kolumba 1, Dworzec PKP Szczecin Główny, przystanek linii miejskich przy wejściu głównym 04:15 23:30 200.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Tarnów al. Jana Pawła II 20, stacja paliw Grosar 13:00 16:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Toruń ul. Kujawska 1, parking przy Dworcu Głównym PKP 08:45 19:15 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Wałbrzych ul. Kolejowa 2, parking przy stacji paliw Shell obok McDonald's 10:30 18:00 130.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804
Warszawa Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11 10:00 18:00 150.00
Włocławek al. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów 09:30 18:30 150.00
Transport tylko w terminach: OIOR0711, OIOR0727, OIOR0812
Wrocław ul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,11 12:00 16:30 100.00
Zambrów Szumowo koło Zambrowa ul. Bolesława Podedwornego 21, stacja paliw Orlen 06:45 22:30 180.00
Transport tylko w terminach: OIOR0703, OIOR0719, OIOR0804

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.