Idealna kolonia dla najmłodszych dzieci - Mali Giganci

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

 • Miejsce:
 • Zakwaterowanie:
  Holiday Camp - Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie
 • Wyżywienie:
  All - Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):
 • Dojazd:
  PKP, busami lub autobusami rejsowymi
 • Profil:
 • Wiek:
  od 6 do 12 lat
 • Symbol oferty:
  SW-22773
kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-09-17 09:10
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie. Wyżywienie. Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł. Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku; Realizacja programu zgodnie z ofertą.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat transportowych, imprez fakultatywnych.

Idealna kolonia dla najmłodszych dzieci - Jesteś super dzieciakiem! Zostań MAŁYM GIGANTEM - pierwsze kolonie All-inclusive Twojego dziecka. Specjalnie przygotowany program dla najmłodszych, pozwalający bezstresowo poznać świat kolonii, przyrody i odkryć różne swoje umiejętności. Warsztaty rozwoju osobistego poprzez zabawę wykształcą samodzielność i pewność siebie. Jest to również idealny program dla osób kochających zwierzęta. Elitarna grupa. Przyjedź i dołącz do ekipy "MAŁEGO GIGANTA", a znajdziesz tu wszystko ,czego potrzebujesz do świetnej zabawy ! Odpoczniesz od telefonów internetu i TV! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłe odznaki, które otrzymasz za wykonanie różnego rodzaju zadań i zostaniesz mistrzem ,zdobywając tytuł: "MAŁEGO GIGANTA".

Program
Zintegruj się! Podczas gier, tańców i zabaw integracyjnych, prowadzonych przez doświadczoną kadrę, poznasz w ciekawy sposób świat kolonii i życia w grupie.

Zostań artystą! Weźmiesz w rękę kartkę, kredki, farby oraz inne przybory i skomponujesz przepiękne dzieło sztuki, które będzie zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Wejdź na wyżyny! Poczujesz prawdziwą adrenalinę i wejdziesz na ściankę wspinaczkową oraz most linowy podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.

Traf do celu! Poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać niczym indianin, z łuku i wiatrówki.

Zostań Masterchefem! Pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się, jakie są rodzaje przypraw, jak przygotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym. Sam przygotujesz danie główne!!

Poznaj piękno koni! Instruktorzy pokażą Ci, jak jeździ się konno. Odwiedzisz Stajnię Pałac Runowo, by dowiedzieć się ciekawostek o nich. Przejedziesz się runowskim tramwajem oraz dosiądziesz wierzchowców.

Zatańcz z gwiazdami! Stworzysz własną choreografię do wybranego utworu i zatańczysz podczas kolonijnego Show. Odkryjemy twoje talenty!

Zostań Prepersem! Poznasz sztukę przetrwania w lesie, budowy schronienia i zdobywania pożywienia, nie tylko w lesie pokażemy Ci, jak odnaleźć drogę, gdy się zgubisz. Nauczysz się, jak radzić sobie bez telefonu, pralki i kochanej Mamy. Dowiedz się jak udzielić pierwszej pomocy na warsztatach.

Poczuj wiatr we włosach! Będziesz miał niepowtarzalną okazję na przejażdżkę z instruktorem i pasjonatem w koszu kultowego Motocykla Dniepr lub na quadzie i przeżyć niezapomnianą przygodę!

Okiełznaj żywioł wody! Przeżyjesz wodne szaleństwa podczas całodniowej wycieczki nad Morze Batyckie, plażowania, spacerów nad jezioro, gier i zabaw.

Savoir Vivre w życiu! Poznaj dobre maniery na co dzień i od święta, dzięki odgrywanym scenkom z życia, zabawnym ćwiczeniom. Dowiedz się, jak zachowywać się nie tylko przy stole, w sklepie czy podczas różnych imprez.

Świadczenia

 • Zakwaterowanie Pałac pod Bocianim Gniazdem
 • Wyżywienie - All-Inclusive: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, suchy prowiant na drogę (opcja z transportem) stół szwedzki zdrowe przekąski + napoje.
 • Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł
 • Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku;
 • Realizacja programu - w tym wizyty w Stajni Pałac Runowo opowieści o koniach oraz wycieczka wozem taborowym.
 • Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku ( nie obejmuje turnusu 5 i 6)
 • Bardzo bogaty program zajęć w tym dyskoteki animacyjne, ogniska i grille.
 • Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”,
 • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
 • Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille;
 • Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze,
 • Wieczorne zabawy tematyczne,
 • Możliwość prania odzieży każdy kto zabierze trochę proszku do prania będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Oczywiście nauczymy ręcznie prać.
 • Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł
 • Można dokupić fakultet Lazy Horses, Paintball XXL lub zakupić Pakiet Amazonki - komplet gadźetów.
 • Odpoczywany od Internetu, TV i telefonów, które na czas zajęć są deponowane u wychowawców i wydawane 1 raz dziennie.
 • Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej: Mały Gigant - 14:30 - 15:30. Kontakt do ośrodka +48 598115149
 • Przy przyjmowaniu dziecka na obóz wymagana jest katra kwalifikacyjna oraz dodatkowe zgody np. na jazdę konną lub paintball

Miejsce
Holiday Camp
Runowo
to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno - sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m, plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową 200 m2 wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

 • Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi od 3 do 8 os. (z nowymi łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami); dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny.
 • Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
 • Namioty są 6-osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Wyżywienie: All - Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę)
 • stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych,
 • suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Fakultety i dodatki
Dodatkowe zajęcia realizowane są przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

 • Paintball XXL Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych. 250 zł
 • Bluza Moro Runowo Team Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny... 35 zł
 • Konna sesja fotograficzna Profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje magnes , pamiątkowy kubek, i płytę ze zdjęciami. 100 zł
 • Lazy Horses Pakiet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem lub poruszających się samodzielnie tylko w stępie; program obejmuje rozszerzone zajęcia praktyczne z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod Naturalnych, zajęcia z trawkowania, podstaw woltyżerki oraz rozszerzone zajęcia z pielęgnacji (Pakiet dodatkowych 5h lekcyjnych ponad programem podstawowym) 200 zł

Transporty
Przyjazd samodzielnie od godz. 15:00 do 18:00, odbiór do godziny 12.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 6 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Miejsca i znaczone* są do potwierdzenia. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny...

Profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje magnes , pamiątkowy kubek, i płytę ze zdjęciami.

Pakiet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem lub poruszających się samodzielnie tylko w stępie; program obejmuje rozszerzone zajęcia praktyczne z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod Naturalnych, zajęcia z trawkowania, podstaw woltyżerki oraz rozszerzone zajęcia z pielęgnacji (Pakiet dodatkowych 5h lekcyjnych ponad programem podstawowym)

Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz PKP tylko przy zebraniu grupy min 5 os - - 160.00
Turnusy: 4, 5, 6
Gdańsk WYJAZD: parking przy obwodnicy - Stacja Shell, Złota Karczma ul Słowackiego 134. POWRÓT: Stacja Lotos, ul. Odyseusza 18. Lub PKP 15.00 13.00 120.00
Turnusy: 4, 5, 6
Katowice WYJAZD: Mc Donalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków). POWRÓT: Mc Donalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). Lub PKP 06.30 20.30 190.00
Turnusy: 4, 5, 6
Kielce* Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 05.00 22.30 190.00
Turnusy: 1, 2, 3, 4
Kraków PKP Dworzec PKP - - 200.00
Turnusy: 4, 5, 6
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. Lub PKP 10.15 18.00 180.00
Turnusy: 3, 4, 5, 6
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. lub PKP 11.30 14.30 170.00
Turnusy: 4, 5, 6
Przyjazd własny 15.00 11.00 0.00
Szczecin Dworzec PKP - - 190.00
Turnusy: 3, 4, 5, 6
Warszawa Turnusy: 3, 4, 5, 6 07.00 20.00 180.00
WYJAZD: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. POWRÓT: Pl. Bankowy. Lub PKP
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. lub PKP 08.00 18.00 190.00
Turnusy: 4, 5, 6

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.