Kolonia i młodzieżowy obóz rekreacyjny

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-09-18 19:45
  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie (13 dni/12 noclegów), wyżywienie (trzy posiłki dziennie + podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną), transport autokarem, realizację programu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kadrę: kierownik, 1 wychowawca na 15 uczestników, pielęgniarkę, ratownik, doraźną opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW TUiR AXA S.A. – NNW 5000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    świadczeń nie wymienionych w ofercie, programu FITNESS-ZUMBA 50 zł

Nie umiesz zdecydować się na obóz tematyczny? Postaw na aktywnie lub leniwie… Bez względu na to czy będziesz na kolonii czy obozie, spróbujesz wszystkiego po trochu. Atrakcyjny program w chillout'owym wydaniu – wycieczki i warsztaty, rekreacja w parku wodnym, zajęcia sportowe, wędrówki nadmorskie, dyskoteki. Propozycja zarówno dla tych, którzy lubią leniuchować na plaży, jak i niespokojnych duchów z przygodowym zacięciem.

RAMOWY PROGRAM:

1 DZIEŃ Wyjazd autokarem z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka, pierwszy posiłek – kolacja, nocleg.

2-12 DZIEŃ Aktywny program pobytu we Władku, dostosowany do wieku uczestników, a w nim m.in.:

Odkrywcza wyprawa do Parku Ewolucji w Sławutówku, gdzie staniecie oko w oko z największymi prehistorycznymi zwierzętami lądowymi, przeżyjecie podróż w czasie na dnie oceanu i poznacie swoich baaaardzo dalekich przodków oraz do Osady Słowiańskiej w Sławutowie – średniowiecznej osady z przełomu IX – X wieku. Odwiedzicie chaty mieszkańców osady i spróbujecie wcielić się w ich role podczas warsztatów dawnego rzemiosła – całodniowa wycieczka autokarowa.

Morska wyprawa do Gdyni – zobaczycie niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych rejonów świata w Akwarium Gdyńskim, zwiedzicie ORP Błyskawica - jedyny bojowy okręt aliancki, który uczestniczył aktywnie w działaniach przez cały okres II wojny światowej, poznacie życie codzienne na najsłynniejszym szkolnym żaglowcu – „Darze Pomorza” – całodniowa wycieczka autokarowa.

Rekreacja w Cetniewie – Aleja Gwiazd Sportu oraz Ośrodek Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, pobyt w kompleksie basenowo – rekreacyjnym Aquarius – wycieczka piesza.

Wędrówka po Wąwozie Chłapowskim – spotkanie z nienaruszoną przyrodą i niespotykanymi okazami roślin i zwierząt – wycieczka piesza.
Przygoda na morzu - rejs kutrem oraz zwiedzanie portu rybackiego we Władysławowie,

…a także wędrówki nadmorskie, plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki, turnieje, konkursy, Neptunalia, bal przebierańców, dyskoteki…

13 DZIEŃ Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z ośrodka ok. godz. 8.00. Powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

DLA AKTYWNYCH PROFIL FITNESS – ZUMBA (min. 15 osób), dodatkowo płatny 50,00zł/turnus – podstawy fitnessu, stretching, Zumbowe ABC, podstawowe kroki i układy do ulubionych piosenek, tworzenie własnych układów, freestylowe pojedynki taneczne.

ZAKWATEROWANIE:
Willa Fregata - dwa pensjonaty dla ok. 90 osób, położone w willowej dzielnicy Władysławowa. Pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. Na miejscu: stołówka i świetlica (wyposażona w sprzęt dyskotekowy i audio – video), tenis stołowy. Na terenie obiektu boisko rekreacyjne, meble ogrodowe, grill. W odległości ok. 150 m od pensjonatów znajduje się duży, zielony teren rekreacyjny: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, piłki siatkowej. W odległości ok. 300 m Kompleks Orlik. W odległości ok. 800 m pływalnia AQUARIUS ze zjeżdżalniami i jacuzzi (obowiązują czepki)

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bielsko-Biała Dolna płyta dworca PKS 06:30 - 80.00
Częstochowa trasa E75, al. Wojska Polskiego, parking przy McDonalds 09:00 - 0.00
Katowice parking z boku CH BELG, ul. Przemysłowa 3 08:00 - 0.00
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 10:30 - 0.00
Piotrków Trybunalski Motel Ekotrans al. Gen. Sikorskiego 52 10:00 - 0.00
Pszczyna ul. Broniewskiego, przystanek autobusowy koło Aldi/Rossmann 06:45 - 60.00
Tychy stacja paliw Lotos ul. Beskidzka 53/ na powrocie Orlen 07:00 - 50.00
Własny - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.