Kolonia i Obóz Aktywni Pozytywni

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-09-17 18:45
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Programu fakultatywnego, innych świadczeń niewymienionych w obiekcie.

Kolonia i Obóz Aktywni Pozytywni dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu. Wszystko rozpocznie poranny jogging, stretching czyli ćwiczenia rozciągające. A pzoa tym wiele aktywnych rozrywek: street game, ringo i frisbee na plaży – rozgrywki.

 • „W zdrowym ciele zdrowy duch” – codzienne zajęcia sportowe rozwijające sprawność fizyczną.
 • Twister XXL na plaży! – utrzymaj równowagę na niestabilnym gruncie.
 • Urazy i kontuzje – elementy pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • Sportowe rozgrywki (siatkówka plażowa, badminton itp.)
 • Morskie opowieści – nauka szant.
 • „Parada Kłamców” – quiz ze słodkimi nagrodami.
 • Gry scenariuszowe – gry terenowe.
 • Na zakończenie pobytu Gala Mistrzów Sportu.

PAKIET 5 ATRAKCJI:

 • KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
 • H2O NA WESOŁO - balonowa bitwa
 • TAŃCE INTEGRACYJNE
 • NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek
 • TAJEMNICZYM TROPEM – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle

Ponadto:
PINIATA PARTY
na 25-lecie Jaworzyny!; wycieczki piesze po okolicy; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki; zawody i rozgrywki sportowe plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; imprezy kolonijne i obozowe: Neptunalia, wybory Miss i Mistera, „Sing Star” – karaoke.

Program pobytu

 • Przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową na trasie Rewal-Niechorze-Trzęsacz-Rewal. Ruiny kościoła w Trzęsaczu.
 • Rewal – zwiedzanie miejscowości, spacer na taras widokowy, Aleja Różana, baza rybacka

FAKULTATYWNIE:

 • PARK LINOWY – zajęcia w parku linowym na trasie dostosowanej do umiejętności i wieku uczestników. Uczestnicy będą pokonywać przeszkody takie jak: mosty linowe, pomosty, kładki, pale czy zjazdy na tyrolce. Cena: 40 zł/os.
 • Wizyta w „Parku Wieloryba” – zwiedzanie trzech tematycznych krain. W parku znajdującym się na powierzchni 2 ha znajduje się ponad 100 modeli ryb i morskich ssaków odwzorowanych w skali 1:1. Cena: 20 zł/os.

Wyjście realizowane przy min. 15 uczestnikach chętnych.

Grupy wiekowe: 8-12, 13-16 lat

ZAKWATEROWANIE:
Dom Wczasowo-Kolonijny „Diament”
– lokalizacja ośrodka daje możliwość spokojnego, a zarazem aktywnego wypoczynku, ośrodek położony ok. 350 m od morza. Teren ośrodka jest w całości ogrodzony. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 2, 3, 4, 5, 6-osobowe z łazienkami (możliwe apartamenty dwupoziomowe). Do dyspozycji uczestników basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz plac zabaw z trampoliną.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rewal - nadmorska miejscowość wypoczynkowa z piaszczystymi plażami i czystymi wodami morskimi. Platforma spacerowa z widokiem na morze, Aleja Róż oraz dodatkowe atrakcje.

TRANSPORT:
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków – Katowice - Wrocław – Rewal. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

UWAGA:
W przypadku turnusu 17.07-27.07.2020 wyjazd z Krakowa, Katowic, Warszawy, Łodzi i Poznania w godz. wieczornych dnia 16.07.2020 pierwsze świadczenie ciepły posiłek w porze obiadu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 70.00
Poznań - - 70.00
Warszawa - - 70.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.