Kolonia i obóz Artystyczne Szaleństwo

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2018. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2019 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 12 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora do piłki nożnej, instruktora do zajęć z Gaming Day (w zależności od wybranej opcji), opiekę medyczną, ratownika, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Programu fakultatywnego.

Kolonia i obóz Artystyczne Szaleństwo zapewnia poza szeroką gamę artystycznych zajęć prawdziwą gratkę dla każdego fana gier i komputerów. Na zajęciach dzieci w parach będą grały w gry zespołowe, poznają techniki i zasady najlepszych graczy na świecie. Gry, w które planujemy grać to: FIFA, Let’s DANCE. Zastosujemy profesjonalny, najlepszy sprzęt m.in. konsole i komputery dla graczy z „podrasowanymi” padami dla zawodowców.

Zajęcia filmowo-teatralne: zwalczanie tremy; improwizacja; gestyka, ruch sceniczny – ćwiczenia mowy ciała; zajęcia z dykcji; odgrywanie ról – analiza granej postaci; odgrywanie scenek obyczajowych, skeczy.
Zajęcia muzyczne: najbardziej znani muzycy – pogadanka na temat własnych idoli; poznanie różnych gatunków muzycznych – prezentacja; podstawowe instrumenty muzyczne; „dlaczego instrumenty grają?”; „śpiewać każdy może” - karaoke, konkurs muzyczny; „gra na byle czym”; opracowanie kolonijnej piosenki.
Zajęcia taneczne: tworzenie układu tanecznego zespołu cheerleaderek na kolonijny Puchar Świata; nauka podstawowych kroków; taniec synchroniczny; tworzenie własnych choreografii tanecznych; zajęcia z aerobiku; zajęcia sportowe; projekcja filmu „Happy Feet: Tupot małych stóp”.
Zajęcia plastyczne: podstawowe dziedziny sztuk plastycznych; mowa kolorów; zajęcia plastyczne z różnych technik m.in. kreatywna zabawa z PLAYMAIS, szkicowanie, farba, frotaż, malowanie gąbką, wyklejanie, origami; projektowanie i wykonywanie biżuterii; projektowanie kostiumu lub tworzenie własnej scenografii do zajęć filmowo-teatralnych.
Zajęcia florystyczne: objaśnienie zasad kompozycji kwiatowych; zgromadzenie materiałów, z których będą tworzone kompozycje; mowa kwiatów.
Na zakończenie akademii prezentacja nabytych umiejętności.

Program pobytu

 • Wycieczka autokarowa do Mielna, w programie m.in. Pomnik Morsa, Pomnik Jelenia spacer Portem Rybackim.
 • Park Linowy „Tukan” – zajęcia w parku linowym na trasie dostosowanej do wieku uczestników. Uczestnicy będą pokonywać przeszkody takie jak: mosty linowe, pomosty, kładki, pale, pajęczyny czy zjazdy na tyrolce.
 • Slackline – próba chodzenia i wykonywania tricków na taśmie zawieszonej pomiędzy dwoma punktami o szerokości od 2,5 do 5 centymetrów.

GAMING DAY (przy cenie 1765 zł)
Gratka dla każdego fana gier i komputerów. Na zajęciach dzieci w parach będą grały w gry zespołowe, poznają techniki i zasady najlepszych graczy na świecie. Gry, w które planujemy grać to: FIFA, Let’s DANCE. Zastosujemy profesjonalny, najlepszy sprzęt m.in. konsole i komputery dla graczy z „podrasowanymi” padami dla zawodowców. Zorganizujemy również zawody w wybrane gry.
W strefie Retro każde dziecko sprawdzi jak grało się kiedyś w np. Pegasusa, Amiga, Nintendo, Comodore.
Warsztaty trwają 4-5 godzin lekcyjnych i prowadzone są przez instruktorów.

Ponadto: Ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa; dyskoteki; korzystanie z otwartego basenu ośrodka 5 x w turnusie; plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.

FAKULTATYWNIE:
Heide Park
– wizyta w największym parku rozrywki w północnych Niemczech. Cena: 460 zł/os.
Tropical Islands
– park rozrywki, który odwzorowuje klimat tropikalnych regionów wraz z olbrzymią laguną. Na terenie obiektu znajduje się kilka basenów ze zjeżdżalniami. Cena: 320 zł/os.

 • W cenie wycieczek ciepły posiłek na terenie Tropical Islands / Heide Park.
 • Wycieczki realizowane przy min. 10 osobach chętnych.
 • Każdy z uczestników musi posiadać ważny min. 3 miesiące paszport lub dowód osobisty.

GDZIE BĘDZIEMY?
W Łazach, położonych nad brzegiem Bałtyku, pomiędzy dwoma jeziorami. Obecnie jednej z urokliwszych miejscowości polskiego wybrzeża, która od wielu lat cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją piękną piaszczystą plażę.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Posejdon I” położonym ok. 50 m od morza, usytuowanym wśród zieleni na terenie o powierzchni ok. 2 ha. Do dyspozycji jednopiętrowe pawilony z pokojami 4 i 5-osobowymi z łazienkami oraz pokój typu studio 4+4 ze wspólną łazienką. W obiekcie znajduje się duża jadalnia, dwie sale telewizyjne, sala gier i sala dyskotekowa z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Na terenie ośrodka: oświetlone boisko wielofunkcyjne z trybunami (typu orlik), boisko do siatkówki plażowej z plażowym piaskiem, basen otwarty oraz dwa place zabaw, stoły do ping-ponga, siłownia. Teren obiektu jest ogrodzony i oświetlony.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków – Katowice – Łódź – Łazy. Możliwość wyjazdu z Warszawy i Wrocławia przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast dopłata (+50 zł/os.).

Grupy wiekowe 7-10, 11-15 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.