Kolonia i obóz Artystyczne Szaleństwo

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-09-18 19:40
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 12 lub 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Programu fakultatywnego, świadczeń niewymienionych w ofercie.

Kolonia i obóz Artystyczne Szaleństwo oferują aktywności artystyczne z różnych dziedzin sztuki. Proponujemy między innymi zajęcia filmowo-teatralne, muzyczne, taneczne, plastyczne oraz florystyczne. Na zakończenie kolonii prezentacja nabytych umiejętności

Program pobytu

 • Wycieczka autokarowa do Kołobrzegu – zwiedzanie największego i najpiękniejszego nadmorskiego kurortu. W programie m.in Stare Miasto, bazylika katedralna, molo, port rybacki i jachtowy. Zwieńczeniem zwiedzania będzie rejs statkiem po Bałtyku.
 • Sarbinowo – zwiedzanie miejscowości, spacer deptakiem.

KOLONIA ARTYSTYCZNA

 • Zajęcia filmowo-teatralne: zwalczanie tremy; improwizacja; gestyka, ruch sceniczny – ćwiczenia mowy ciała; zajęcia z dykcji; odgrywanie ról – analiza granej postaci; odgrywanie scenek obyczajowych, skeczy.
 • Zajęcia muzyczne: najbardziej znani muzycy – pogadanka na temat własnych idoli; poznanie różnych gatunków muzycznych – prezentacja; podstawowe instrumenty muzyczne; „dlaczego instrumenty grają?”; „śpiewać każdy może” – kolonijne karaoke, konkurs muzyczny; „gra na byle czym”; opracowanie kolonijnej piosenki, nauka śpiewania szant.
 • Zajęcia taneczne: tworzenie układu tanecznego na kolonijny Puchar, taniec synchroniczny; tworzenie własnych choreografii tanecznych; zajęcia z aerobiku; zajęcia sportowe; projekcja filmu „Balerina”.
 • Zajęcia plastyczne: podstawowe dziedziny sztuk plastycznych; mowa kolorów; zajęcia plastyczne z różnych technik m.in. prace przestrzenne z efektem 3D, farba, frotaż, malowanie gąbką, origami; projektowanie i wykonywanie biżuterii; projektowanie kostiumu lub tworzenie własnej scenografii do zajęć filmowo-teatralnych.
 • Zajęcia florystyczne: objaśnienie zasad kompozycji kwiatowych; zgromadzenie materiałów, wykonanie bukietów z nietypowych materiałów.

Na zakończenie kolonii prezentacja nabytych umiejętności.

PAKIET 4 ATRAKCJI:

 • KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków,
 • TAŃCE INTEGRACYJNE,
 • H2O NA WESOŁO – balonowa bitwa,
 • TAJEMNICZYM TROPEM – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.

Ponadto:
PINIATA PARTY na 25-lecie Jaworzyny!;
ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki, zawody i rozgrywki sportowe na boiskach ośrodka oraz na basenie, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; imprezy kolonijne i obozowe: Neptunalia, wybory Miss i Mistera kolonii, Morskie Opowieści – śpiewanie szant, konkursy z nagrodami.

FAKULTATYWNIE:
Bumperball
– piłka nożna w extremalnym wydaniu! Dmuchane kule sferyczne gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny.
Archery Tag - gra zespołowa przy użyciu łuków ze specjalnymi strzałami z piankowym grotem. Gra wymaga kreatywnego myślenia i taktycznego podejścia! Cena: 50 zł/os. (cena zawiera 30 min. gry w Bumperball oraz 1 godz. gry w Archery Tag)

Grupy wiekowe: 7-10, 11-15 lat

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek „Beskid” - położony na terenie o pow. 3 ha w odległości ok. 50 m od brzegu morza. Usytuowany z dala od dróg komunikacyjnych w otoczeniu zieleni, ogrodzony i zabezpieczony. W ośrodku znajduje się kawiarnia z bilardem i dyskoteką, boiska sportowe do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, kometkę, duże place zabaw, miejsce na ognisko i grille, basen letni. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach typu studio 2+3 os. z łazienkami.

Sarbinowo – doskonałe miejsce na wypoczynek nad polskim morzem. Ma wszystko to czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, a mianowicie szerokie i czyste plaże. Wzdłuż miejscowości rozciąga się kamienny mur, który obecnie pełni funkcję promenady – jednej z głównych atrakcji Sarbinowa.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek kolacja). Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków – Katowice - Częstochowa – Łódź – Sarbinowo. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia i Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 0.00
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Poznań - - 70.00
Warszawa - - 70.00
Wrocław - - 70.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.