Kolonia i obóz Młodych Komandosów


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-06-19 19:59
07.07.2018 - 17.07.2018 1265.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
17.07.2018 - 27.07.2018 1265.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
17.07.2018 - 27.07.2018 1375.00 PLNrezerwuj
Cena z programem Minecraft Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
27.07.2018 - 06.08.2018 1165.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora do zajęć z Minecraft (w zależności od wybranej opcji), opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Świadczeń nie ujętych w ofercie.

Kolonia i obóz Młodych Komandosów to ćwiczenia kondycyjne, testy sprawnościowe i gry terenowe na orientacja; kodeks komandosa; nauka pracy w grupie. i wiele innych zajęć z kategorii surwiwalu.

Od kompasu do GPSu – nauka poruszania się w terenie; z czym najlepiej udać się na wyprawę, nauka czytania mapy, posługiwania się kompasem, GPS-em; wyznaczanie kierunków świata na podstawie zjawisk przyrodniczych i gwiazd.
Być jak Robinson Cruzoe – warsztaty twórcze z umiejętności wykonywania przedmiotów codziennego użytku z darów natury; zielona kuchnia czyli jak przeżyć w lesie, uzdatnianie wody do picia; rozpalanie ognia różnymi sposobami.
Szyfrowanie wiadomości – tworzenie unikalnego szyfru komandosów.
Sztuka kamuflażu – budowa leśnego schronu i „zakładanie” zasadzek.
„Leśnym tropem” – poszukiwanie śladów zwierząt; mieszkańcy lasu – prezentacja i pogadanka o leśnych zwierzętach; śledzenie wyznaczonego obiektu; projekcja filmu „Na tropie Marsupilami”.
„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – ćwiczenia kondycyjne, test sprawnościowy i przyznanie odznaczeń; kodeks komandosa; nauka pracy w grupie.
Wieczorna gra terenowa na orientację.
Podstawy pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uwaga:
każdy uczestnik musi posiadać koszulkę w kolorach maskujących (np. zieloną, brązową)

PAKIET 3 ATRAKCJI:
TAŃCE INTEGRACYJNE
H₂O
na wesoło– balonowa bitwa
NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek.

Program pobytu
Przejazd autokarem do Zakopanego i piesza wycieczka z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Siklawica. Wycieczka połączona z wykładami przewodnickimi na tematy związane z regionem Tatr Zachodnich. Ponadto ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem, kąpiele w basenie, 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa.

PRZYGODA Z MINECRAFT-em (dotyczy oferty w cenie 1375 zł) Grę Minecraft zna większość dzieci :) Nasi gracze pracując w dwuosobowych zespołach zbudują wymarzone miasta w świecie Minecrafta i to wszystko w wewnętrznej sieci LAN – tak aby wspólnie budować świat! Warsztaty trwają 4 godziny lekcyjne.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Wypoczynkowym „Szałas” – do dyspozycji uczestników: pokoje 3, 4 i 5- osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z TV, sala dyskotekowa, sala taneczna, miejsce na grilla, plac zabaw, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki, basen letni, trampolina.

GDZIE BĘDZIEMY?
W Murzasichlu – letniskowo-wypoczynkowej miejscowości położonej na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej. Murzasichle wita swoich gości pięknym widokiem na Panoramę Tatr.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. 1 raz w turnusie w prezencie od Gospodarzy uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.).

Grupy wiekowe 7-10, 11-14 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.