Kolonia i obóz Młodych Mistrzów Kuchni + Świat VR


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-06-19 19:59
05.08.2018 - 15.08.2018 1375.00 PLNrezerwuj
Cena z programem ŚWIAT VR Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą,instruktora do zajęć z VR (w zależnosci od wybranej opcji), opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Świadczeń nie ujętych w ofercie.

Kolonia i obóz Młodych Mistrzów Kuchni tutaj poznasz kucharskie sztuczki, kompozycje potraw na talerzu, pieczątki z ziemniaka oraz najdziwniejsze, najbardziej egzotyczne owoce świata. Poza tym wykonanie sałatki owocowej; savoir-vivre na stole; czym jest Carving? – nauka Carvingu na masie solnej; przygotowanie kanapek, koreczków, przekąsek na wieczorną dyskotekę.

Kulinarne zawody – wyścig kelnerów, test smakosza, kulinarne kalambury, kulinarne zagadki;
Kulinarna mapa świata – co jada się w danym kraju/regionie – malowanie potraw i tworzenie kulinarnej mapy świata; jadalny jeż – konkurs na oryginalny smak, kształt i dekorację.
ABC kucharza: zasady obowiązujące w kuchni; „moja pierwsza czapka kucharska”; projektowanie logo szefa kuchni; poznanie przypraw z całego świata, co z czym łączyć, co z czym jeść; ziołolecznictwo; zasady zdrowego odżywiania; nowoczesny sprzęt kucharski; kucharskie sztuczki; kompozycje potraw na talerzu; pieczątki z ziemniaka; najdziwniejsze, najbardziej egzotyczne owoce świata; wykonanie sałatki owocowej; savoir-vivre na stole; czym jest Carving? – nauka Carvingu na masie solnej; przygotowanie kanapek, koreczków, przekąsek na wieczorną dyskotekę

ŚWIAT VR (przy cenie 1590 zł)
Niezapomniana przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki profesjonalnym hełmom VR każdy uczestnik zagra w specjalne gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości oraz skorzysta z najlepszych aplikacji rozrywkowych na hełmy VR.
Podczas zajęć przewidujemy następujące elementy programu:

  • poznanie technologii VR,
  • testowanie różnych hełmów m.in. Oculus Rift, HTC Vive, Cardboard,
  • warsztaty z tworzenia okularów VR (każdy uczestnik otrzyma po zajęciach na własność kartonowy cardboard).

Prosimy o zabranie własnych smartfonów. Jeśli uczestnicy nie posiadają własnych – nie będzie to stanowiło przeszkody do realizacji programu. Warsztaty trwają 4-5 godzin lekcyjnych.

PAKIET 8 ATRAKCJI:
QUESTING
– turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie skarbu.
KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
TAŃCE INTEGRACYJNE
CELNY STRZAŁ
– zajęcia na strzelnicy pneumatycznej
MISTRZ ŁUCZNICTWA – zawody na najcelniejszy strzał do tarczy
H₂O na wesoło – balonowa bitwa
TEAM BUILDING – grupowe chodzenie na czas w kilkuosobowych nartach
WODNE SZALEŃSTWO – 3-godzinny pobyt na w Kąpielisku na Radwanowie

GDZIE BĘDZIEMY?
W Łomnicy-Zdroj
u – górskiej, uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Sądeckim. Dzięki doskonałemu mikroklimatowi, jest atrakcyjną bazą wypadową dla pieszych wędrówek.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Wypoczynkowym „Nad Potokiem”
– położonym w malowniczym miejscu, na stoku górskim tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik. Do dyspozycji uczestników dostępne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami (kilka z łazienkami na korytarzu). Ponadto w ośrodku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia z kominkiem, wiata grillowa oraz basen z podgrzewaną wodą.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Grupy wiekowe 7-10, 11-14 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.