Kolonia i obóz młodzieżowy - magiczny świat basenów Hungarospa

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2017. Oferty wyjazdów na sezon Lato 201 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się w styczniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie , wyżywienie 3 posiłki dziennie,dodatkowy obiad w dniu wyjazdu, suchy prowiant na drogę powrotną, kierownika, pilota na trasie, wychowawców, ubezpieczenie KL 10000 Euro, NNW 2000 Euro, bagaż 200 Euro TUiR.U AXA S.A), 3 wstępy na baseny termalne Hungarospa, opłata na Fundusz Gwarancyjny 10 zł podatek VAT.
 • Cena nie zawiera:
  Dojazdy z niektórych miast Polski do miejsca zbiórki, wybranych atrakcji podanych w ofercie.

HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. http://www.hajduszoboszlogyogyfurdo.hu/

Zakwaterowanie
Hotel THERMAL VICTORIA *** położony w Centrum miasta w pobliżu kąpieliska termalnego „Hungarospa”. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem., bezpłatne wi-fi w holu przy recepcji. Zaplecze hotelu: recepcja, restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny oraz dwa termalne baseny wewnętrzne. Sportowe zaplecze hotelu: sala fitness, sauna, mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki, plac zabaw.

Kadra pilot, kierownik, wykwalifikowana kadra wychowawców , węgierska opieka medyczna
Ubezpieczenie KL 10.000 Euro, NNW 2000 Euro, bagaż 200 Euro TUiR AXA

Program ramowy
1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
2 dzień - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych; zakwaterowanie w pokojach ok. godziny 14:00; pierwsze świadczenie - obiad. Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo (9 dni ).

W programie:

 • zabawa, wypoczynek i plażowanie w basenach Hotelu Thermal Victoria
 • pobyt na basenach termalnych (3 bilety na kąpielisko / Hungarospa)
 • zajęcia rekreacyjne i rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami
 • piesze wędrówki po węgierskim kurorcie
 • dyskoteki oraz udział w licznych imprezach organizowanych przez miasto (festyny, koncerty, pikniki).
 • dla chętnych realizacja wycieczek fakultatywnych

10 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną;
wyjazd z Hajduszoboszlo w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
11 dzień - powrót do Polski w godzinach rannych.

WYCIECZKI / ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

1. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BUDAPESZTU
W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie Vaci Utca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia. W programie także rejs statkiem po Dunaju cena ok. 8000 HUF.

2. AQUA PALACE
Kryte kąpielisko zostało wybudowane w Hajduszoboszlo , jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku. Kąpielisko ma powierzchnię 15,000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2 zapewnia niepowtarzalny urok i wspaniałą atmosferę. Znajdują się tam wyjątkowe baseny tematyczne urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami. Tu zażyjesz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie, w jaskini lodowej, w Gangesie, kąpiąc się możesz nawet obejrzeć film, wiele uciechy i zabawy będzie Cię czekać na basenie ze zjeżdżalniami. Cena biletu ok. 4000 HUF, wejście po godzinie 17.00 - ok. 3000 HUF.

3. AQUAPARK
Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo. Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 12 roku życia. Aquapark extra - całodniowy bilet na duże zjeżdżalnie - cena ok. 3800 HUF,
popołudniowy bilet od godz. 16:00, cena ok. 2900 HUF. Aquapark standard - całodniowy bilet na mini zjeżdżalnie ok. 2200 HUF, popołudniowy bilet od godz. 16:00 - ok. 1900 HUF.

ceny są orientacyjne na sezon wysoki - letni 2017 mogą ulec zmianie

Uwagi
Przewozy na trasach dojazdowych realizowane są przy min. 4 osobach

 • na trasach dojazdowych transport odbywać się może: busami, PKP, „Polskim Busem” „Uni busem” , „Lux expresem” itp.
 • prosimy o przybycie na zbiórkę ok. 15 min przed planowaną godzina odjazdu autokaru
 • na trasach dojazdowych dzieci przebywają pod opieką konwojentów tzn. wychowawców na trasie.

Uwaga!
Proponujemy zabrać ze sobą ok. 10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców.
Konieczny paszport lub dowód osobisty! Prosimy koniecznie przed wyjazdem o dostarczenie karty kwalifikacyjnej uczestnika oraz obowiązkowe posiadanie legitymacji szkolnej( brak legitymacji spowoduje dopłatę do biletów pełnopłatych - dotyczy przejazdów na trasach dojazdowych z innych miast.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk Dw. PKP 11.00 - 160.00
Katowice ul. Kopernika obok Kościoła Garnizonowego 22.30 - 0.00
Kielce ul. Żelazna lub Żytnia 19.30 - 80.00
Kraków ul. Warszawska 24 przystanek przy Politechnice 23.45 - 0.00
Lublin Dw. PKP lub PKS 16.00 - 110.00
Łódź Dw. PKP Łódź Kaliska 19.00 - 100.00
Opole Dw. PKP 20.45 - 80.00
Warszawa Dw. PKP 16.30 - 120.00
Wrocław Dw. PKP 19.15 - 100.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.