Kolonia i obóz młodzieżowy w Jastrzębiej Górze - Luz, blues i skok... za morze

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-10-24 11:49
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, wycieczkę do Szwecji, składkę TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji AXA.

Kolonia i obóz młodzieżowy w Jastrzębiej Górze kurorcie położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

Ze względu na pandemię COVID-19 rejs do Szwecji jest anulowany.

PROGRAM W trakcie pobytu w Jastrzębiej Górze
1 dzień:
przejazd, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii
2-10 dzień:

 • "Popływaj z rekinami" - wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie (www.aquaprkreda.pl), jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, z rzeką ze zjazdami pontonami, z basenem ze sztuczna falą, ze zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami.
 • Wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i 'mówiący wielorybek” - świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu
 • Wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie.
 • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika
 • gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy: m.in. festiwal karaoke, "MamTalent', "W zdrowym ciele zdrowy duch!" Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, konkursy, olimpiady i tory przeszkód na wesoło. Najlepsi oczywiście zostaną wyróżnieni!
 • piłka siatkowa, nożna, koszykowa, bieg terenowy
 • dyskoteki
 • ognisko
 • wizyta w latarni morskiej Rozewie
 • spacer Lisim Jarem - wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.

10-go dnia po obiedzie przejazd do Gdyni

10 dzień:

 • wycieczka promowa do Szwecji - wieczorem wypłynięcie promu z Gdyni, kolacja w formie bufetu, nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych, dyskoteka

11 dzień:

 • śniadanie w formie bogatego bufetu
 • przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta z przewodnikiem; w programie m.in. Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę,zwiedzanie Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza. Na czas wycieczki wskazane kieszonkowe na drobne zakupy ok. 120 koron szwedzkich.
 • powrót na terminal
 • kolacja na promie w formie bufetu
 • wypłynięcie promu z Karlskrony
 • dyskoteka na promie
 • nocleg

12 dzień:

 • przypłynięcie do Gdyni
 • przejazd na dworzec PKP
 • śniadanie
 • powrót do miast wyjazdu.

FAKULTETY

 1. "Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata” - autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci. STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag - czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca.lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach, cena wycieczki 100 zł/os.
 2. Wizyta w Parku Linowym - pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, cena 50 zł/os.
 3. Wodne szaleństwo w aquaparku Primavera Cena 50 zł/os.
 4. Szkolenie windsurfingowe w Chałupach 10 h szkolenia w grupie z instruktorem. Grupy od 5 do maksymalnie 7 osób. Kompletny sprzęt windsurfingowy (dobrany do poziomu zaawansowania uczestników) kapok, pianka, trapez, cena 500 zł.
 5. Warsztat tenisa ziemnego - 8-godzinne szkolenie tenisowe, grupa początkująca i grająca, poznanie przepisów gry, prawidłowa postawa, sposoby poruszania się po korcie, nauka i doskonalenie gry w tenisa, Cena 250 zł/os.
 6. Treningi z instruktorem fitness, 8 h podczas turnusu, m.in. modelowanie sylwetki, ćwiczenia wzmacniające i koordynacyjne, stretching, taśmy, drabinki koordynacyjne, porady dietetyczne. Koszt kursu: 150 zł

Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "BAŁTYCKI RELAKS” to idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo-taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, mini zoo, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duzy teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie i podwieczorek w stołówce ośrodka, pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

UBEZPIECZENIE

 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR).

UWAGI

 • Uczestnicy powinni mieć obowiązkowo aktualne legitymacje szkolne oraz ważny dowód osobisty lub paszport.
 • Uczestnikami kolonii w OW-K "Bałtycki Relaks" mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.
 • Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób,
 • W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
 • Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.
 • Kolonie 7-13 lat, obóz 14-18 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 180.00
Bydgoszcz - - 120.00
Częstochowa - - 180.00
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 60.00
Katowice - - 180.00
Kielce - - 180.00
Kraków - - 180.00
Lublin - - 180.00
Łódź - - 120.00
Olsztyn - - 180.00
Opole - - 180.00
Piotrków Trybunalski - - 120.00
Poznań - - 180.00
Radom - - 180.00
Rzeszów - - 180.00
Siedlce - - 180.00
Szczecin - - 180.00
Tarnobrzeg - - 180.00
Toruń - - 120.00
Warszawa - - 100.00
Wrocław - - 180.00
Zielona Góra - - 180.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.