Kolonia i obóz młodzieżowy w Korbielowie - 12 dni

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport, ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczek zagranicznych), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, realizację program, składkę TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne, obligatoryjnej opłaty 35 Euro na realizacje programu

Kolonia i obóz młodzieżowy w Korbielowie to rozbudowany program rekreacyjno-wycieczkowy. Energylandia, Tatralandia, Jaskinie lodowe, Parki wodne, Dolina Demianowska, Mała Fatra... a to wszystko w cenie.

 • Wycieczka autokarowa na Słowację - Niskie Tatry - wycieczka do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń - Jaskini Svobody lub Jaskini Lodowej, następnie pobyt w wyjątkowo atrakcyjnym parku wodnym TATRALANDIA - największym w Europie Środkowej: 5 basenów z licznymi atrakcjami, zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, parasolami wodnymi, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami, trójślizgawkami itp.
 • Jednodniowa wycieczka autokarowa na Słowację - Mała Fatra - wycieczka do bardzo malowniczej Doliny Vratnej, przejście atrakcyjną i malowniczą trasą tzw. - dierami ze Stefanovej do Terchovej oraz zwiedzanie Muzeum Janosika w Terchovej
 • Wycieczka do największego Parku Rozrywki w Polsce ENERGYLANDIA - 60 atrakcji w 3 strefach, 29 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych, Water Park, kino 7D, strefa dziecięca (wiele atrakcji bajkowych, karuzele, superpompy, kolejki), strefa familijna: głównie atrakcje wodne, spływ Kopalnią Złota, Splash Bottle, Atlantis - spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, spływ łódką po specjalnym wodnym torze i strefa ekstremalna czyli młodzieżowa to prawdziwe wyzwanie pełne adrenaliny i szalonych przygód, ty znajdują się najszybsze i najwyższe urządzenia m.in. Roller Coastter, Tsunami Dropper, Aztec Swing; pobyt uzupełniają liczne widowiska. W czasie przejazdu krótki pobyt w Wadowicach.
 • Wizyta w Parku Gigantycznych Owadów
 • Wizyta w Muzeum Motóra
 • Wycieczki piesze w góry szlakami Beskidu Żywieckiego: na Pilsko, na Halę Miziową, do wodospadu w Sopotni,
 • Zajęcia rekreacyjne: basen letni, gry zespołowe, tenis stołowy, bieg terenowy,
 • Oogniska, dyskoteki, przejażdżki konne
 • Spartakiada sportowa
 • Turniej piłki siatkowej,
 • Turniej piłki nożnej,
 • Turniej badmintona,
 • Wielobój sprawnościowy
 • Turniej gry w bilard

IMPREZY FAKULTATYWNE
1. Wycieczka na Słowację "Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką”
- ekscytujący spacer koroną drzew w Tatrach Bielskich, długości 2500 metrów, na wysokości od 18 do 24 metrów, na części chodnika specjalne przeszkody (zwężenia, labirynt) powodują dodatkowe emocje, największą jednak atrakcją jest na końcu ścieżki zjazd 67-metrową zjeżdżalnią, ze ścieżki rozpościera się piękny widok na Tatry Bielskie, następnie zwiedzanie Jaskini Bielańskiej w Tatrzańskiej Kotlinie - największej udostępnionej w Tatrach jaskini - 70 minut zwiedzania temperatura ok 5 - 7°C, cena 100 zł + 16 euro.
2. Baseny termalne w Oravicach na Słowacji, 100 zł/os. + 18 euro, a w czasie wycieczki:

 • korzystanie z basenu sportowo-rekreacyjnego z ławeczkami do masażu, biczami wodnymi, fontannami, wodospadem spadającym z mostu, - tryskającymi” wysepkami
 • korzystanie z basenu rekreacyjnego niepowtarzalnego miejsca w całej Słowacji, cyklicznie wytwarzane są w nim sztuczne fale, w tych basenach czeka na Was wiele atrakcji wodnych, takich jak sztuczne fale, podwodne ławeczki, dysze, natryski i inne urozmaicenia służące do hydromasażu. Niektóre z tych basenów bezpośrednio łączą się z zewnętrznymi basenami, co daje możliwość korzystania z kąpieli termalnych w każdych warunkach pogodowych.

3. DETEKTYWISTYCZNA PRZYGODA - Wraz ze swoją ekipą trafiasz do pokoju, w którym znajduje się mnóstwo na pozór niezwiązanych ze sobą przedmiotów. Jednak angażując się w grę, szybko dostrzegasz, że tworzą one tajemniczą całość. Twoim zadaniem jest rozwikłanie zagadki i znalezienie wyjścia z pokoju. Fabuła może być bardzo różna, to do Was należy decyzja jaki klimat wybierzecie. Na odnalezienie rozwiązania zagadki i wyjście z pokoju macie określoną ilość czasu. Pomocny może okazać się też mistrz gry, który w razie problemów naprowadzi Was na właściwe Następnie emocjonująca GRA - LASERTAG - odmianą paintballu, gdzie zamiast kulki z farbą strzelamy wiązką podczerwieni, całkowicie bezpieczną dla grającego. Uczestnik gry zostaje wyposażony w specjalne przygotowany zestaw składający się z karabinu oraz kamizelki z czujnikami sygnalizującymi trafienia. Gra nie kończy się po jednym trafieniu, ale po skończeniu czasu rozgrywki. Przygotowane po zakończeniu gry statystyki, dają obraz tego co wydarzyło się w Labiryncie: pokazują najlepszego strzelca, najlepszego gracza, ilość trafień. Gra toczy się w labiryncie - jest to system korytarzy w tajemniczym półmroku i sztucznym dymie, tworzących niepowtarzalny klimat. Na każdym rogu napotykamy beczki, zapory z opon, skrzynie po amunicji, kraty, antresole i balkony. Dodatkowo doznania wzmagają lamy UV, lasery i kolorofony. Całość dopełnia odpowiednio dobrana muzyka, cena 110 zl/os.
4. WYCIECZKA DO BUDAPESZTU (+200 zł + ok. 4000 forintów / ok. 60 zł) czas trwania 20-godz, w programie: Góra Zamkowa (Kościół Macieja, Baszta Rybacka), Góra Gellerta (Cytadela), Wyspa Małgorzaty, Parlament Węgierski (z zewnątrz), przejście promenadą naddunajską obok mostu Łańcuchowego i mostu Elżbiety, wstęp do największego w Europie Oceanarium lub kąpiel w basenach (do uzgodnienia)
5. Wycieczka do Żywca: zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec : wnętrza muzeum odwzorowują starą ulicę, a wędrując po niej zwiedzający napotyka multimedialne ekspozycje, prezentacje i filmy ukazujące ewolucję produkcji piw), następnie wycieczka na Górę Żar, wjazd kolejką kabinową, zejście, wizyta w Parku linowym "Trollandia”: pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., cena 120 zł/os

Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Darz Bór”, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, basenem letnim z podgrzewaną wodą, miejscem na ognisko.

WYŻYWIENIE
W stołówce pensjonatu 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek)
Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Na wycieczkę do Budapesztu uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienna stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro)

Grupy wiekowe: 7-13 lat, 14-17 lat

UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie NNW AXA (5.000) .
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

UWAGI: Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. W trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników. Każdy uczestnik obowiązkowo powinien posiadać aktualną legitymację szkolną.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Bydgoszcz - - 170.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Częstochowa - - 100.00
PKP trasa główna
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 170.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Głogów - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Katowice - - 70.00
PKP trasa główna
Kielce - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Kraków - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Lublin - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Łódź - - 100.00
PKP trasa główna
Olsztyn - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Opole - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Piotrków Trybunalski - - 100.00
PKP trasa główna
Płock - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Poznań - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Radom - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Radomsko - - 100.00
PKP trasa główna
Rzeszów - - 170.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Siedlce - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Toruń - - 170.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Warszawa - - 100.00
PKP trasa główna
Włocławek - - 170.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Wrocław - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem
Zielona Góra - - 150.00
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.