Kolonia i obóz młodzieżowy z Pakietem Activ + Escape Room - Detektyw


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-06-19 19:59
04.08.2018 - 14.08.2018 1450.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
14.08.2018 - 24.08.2018 1450.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Programu fakultatywnego.

Aktywna Akademia Szkrabusiów podczas której zabawisz się w detektywa, będziesz pobierać odciski palców, pracować z wykrywaczem kłamstw oraz stworzysz znikający atrament. Escape Room to popularna ostatnio zabawa polegająca na rozwiązywaniu ciągu zagadek, zadań i przygód, których rozwiązanie tworzy jedną całość i spaja wszystkie elementy układanki w jedną historię.

PAKIET ACTIVE
Aquazorbing (1x)
– „spacer po wodzie” w wielkiej przezroczystej kuli.
Trikke (1x) – przejażdżka trójkołowym pojazdem, który napędzany jest za pomocą przeniesienia ciężaru ciała bez pedałowania i odpychania się. To trening narciarstwa w lecie! :)
Paintball (100 kul) – zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni.
Euro-bungy (1x) – wysokie skoki i akrobacje na trampolinie w uprzęży.
Zjeżdżalnia wodna (1x) – skakanie i ślizganie ze specjalnie dmuchanej zjeżdżalni polewanej wodą.

ESCAPE ROOM & DETEKTYW
Escape Room (2 godz
.) – ciąg zagadek, zadań i przygód, których rozwiązanie tworzy jedną całość i spaja wszystkie elementy układanki w jedną historię.
Zajęcia detektywistyczne (11 godz.) – pobranie odcisków palców, praca z wykrywaczem kłamstw, stworzenie znikającego atramentu, wykrywacz metali, kodowanie wiadomości.
Paintball (1 godz.) – zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek.

PAKIET 5 ATRAKCJI:
W DUCHU WALKI
– gra rozwijająca spryt, sprawność, zwinność, gibkość, celność.
NOC KINOWA – wieczorne oglądanie filmów.
TEREN-OFFKA – szalona gra terenowa z dziwnymi przeszkodami.
H₂O na wesoło czyli MOKRE ZAWODY– balonowa bitwa.
PLANszówki– zmagania w sali gier planszowych.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa do Krynicy
– wyjazd kolejką na Górę Parkową; spacer po Parku Zdrojowym; wejście do Pijalni Wód, wycieczka do Cerkwi w Muszynie- Złockiem, ogrodów sensorycznych oraz do centrum Muszyny.

Ponadto:
Grill z pieczeniem kiełbasek i konkursami; 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa; zajęcia integracyjne: „Sing Star” – karaoke, Parada Kłamców, wybory Miss i Mistera; „Boso przez kraj” – wycieczki piesze po okolicy; szkrabusiowa mini olimpiada; „Też mam talent” – pokaz umiejętności dla chętnych; zabawy świetlicowe; dyskoteki.

FAKULTATYWNIE
Off-Road + orientering (2 godz.)
– wycieczka samochodami 4×4 w trasy ze wzniesieniami, żlebami i skarpami oraz spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy, itp. Cena 120 zł.
Narty wodne (8 godz.)
– wycieczka nad Jezioro Rożnowskie. Zajęcia polegają na nauce jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie oraz ślizganiu się po tafli wody na różnego rodzaju „pływadłach” (tj. poduchy, banany, koła, itp.). Cena 200 zł.
Łucznictwo (1 godz.)
– nauka prawidłowej postawy łuczniczej, zakładania strzały, naciągania cięciwy, celowania, bezpiecznego wyciągania strzał oraz samodzielnego strzelania do tarcz. Zajęcia zakończone turniejem łuczniczym. Cena 25 zł.
Paintball (100 kul)
– zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni. Cena 45 zł.
Ratownictwo
– zajęcia z pierwszej pomocy, które bawią i uczą. Zajęcia polegają na serii zaaranżowanych sytuacji, z którymi uczestnicy będą musieli sobie poradzić z pomocą instruktora. Do zajęć wykorzystywane są fantomy. Cena 60 zł.
Pierwsza pomoc
– nauka z zakresu resuscytacji, pozycji bocznej ustalonej, opatrywania ran. Cena 40 zł.

GDZIE MIESZKAMY?

W Domu Wczasowym „Kolejarz” położonym w uzdrowiskowej części Muszyny. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się: boisko do siatkówki i piłki nożnej, wiata grillowa, zielony teren wokół ośrodka, dwa baseny, sala ping-pongowa i dyskotekowa.

GDZIE BĘDZIEMY?
W Muszynie – miejscowości położonej wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy w pięknej dolinie Popradu.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Grupy wiekowe 7-10, 11-15 lat

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.