Kolonia i obóz Orient Wyzwanie


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-06-19 19:59
07.07.2018 - 17.07.2018 1265.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
17.07.2018 - 27.07.2018 1265.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
27.07.2018 - 06.08.2018 1275.00 PLNrezerwuj
Cena z programem Minecraft. Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
27.07.2018 - 06.08.2018 1165.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktora do zajęć z Minecraft (w zależności od wybranej opcji), opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Świadczeń nie ujętych w ofercie.

Kolonia i obóz Orient Wyzwanie - cała gama zajęć dla osób fascynujących się kulturą Orientu orientalnej kultury: między innymi Origami - zasady tworzenia papierowych figur 3D; kaligrafia/shodo - znaki alfabetu chińskiego; sari – zaprojektowanie i wykonanie indyjskiego ubioru; saryjski pokaz mody; ABC japońskiego makijażu - nauka i wykonywanie makijażu Shironuri; lampiony szczęścia - techniki tworzenia papierowych konstrukcji; odgrywanie krótkich scenek odpowiadających legendom dalekowschodniej kultury; azjatyckie karaoke; tworzenie wielkoformatowego smoka; mehendi - wykonanie tatuażu z henny, tworzenie własnych wzorów; „małe Chiny” - historia papieru, tworzenie własnego papieru czerpanego.

SPORT: Tai Chi - zasady treningu dla ciała połączonego z medytacją i relaksem; Bollywood - tworzenie układu choreograficznego; podstawy Jogi; sumo - przybliżenie zasad sportu; chiński wyścig - sztafeta.
KULINARIA: co to jest i z czego robi się sushi? - próba przygotowania potrawy; uprawa i rodzaje herbaty - pogadanka, przyprawy - test smakosza, rozpoznawanie ich rodzajów po smaku, konsystencji i zapachu; savoir-vivre sztuki jedzenia pałeczkami - ćwiczenia praktyczne; zasady feng shui na talerzu; poznanie nazw i sposobu hodowli egzotycznych owoców, przyrządzenie lemoniady/sałatki owocowej.
PIĘKNY UMYSŁ: wielkoformatowe sudoku; shogi (poznanie zasad gry, przygotowanie planszy i rozegranie partii japońskich szachów w wersji uproszczonej); japońskiegry i łamigłówki; sekret Mnicha i Mahjong - gra logiczna; Teatr Cieni.

PAKIET 3 ATRAKCJI:
TAŃCE INTEGRACYJNE
H₂O
na wesoło– balonowa bitwa
NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek.

Program pobytu
Przejazd autokarem do Zakopanego i piesza wycieczka z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Siklawica. Wycieczka połączona z wykładami przewodnickimi na tematy związane z regionem Tatr Zachodnich. Ponadto ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem, kąpiele w basenie, 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa.

PRZYGODA Z MINECRAFT-em (dotyczy oferty w cenie 1375 zł) Grę Minecraft zna większość dzieci :) Nasi gracze pracując w dwuosobowych zespołach zbudują wymarzone miasta w świecie Minecrafta i to wszystko w wewnętrznej sieci LAN – tak aby wspólnie budować świat! Warsztaty trwają 4 godziny lekcyjne.

GDZIE MIESZKAMY?
W Ośrodku Wypoczynkowym „Szałas” – do dyspozycji uczestników: pokoje 3, 4 i 5- osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z TV, sala dyskotekowa, sala taneczna, miejsce na grilla, plac zabaw, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki, basen letni, trampolina.

GDZIE BĘDZIEMY?
W Murzasichlu – letniskowo-wypoczynkowej miejscowości położonej na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej. Murzasichle wita swoich gości pięknym widokiem na Panoramę Tatr.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. 1 raz w turnusie w prezencie od Gospodarzy uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.).

Grupy wiekowe 7-10, 11-14 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.