Kolonia i obóz piłkarski - FIFA 2020


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-05-24 07:10
07.07.2020 - 17.07.2020 1650.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Transport z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania +70 zł/os.
17.07.2020 - 27.07.2020 1650.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Transport z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania +70 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Innych świadczeń niewymienionych w ofercie.

Kolonia i obóz piłkarski na którym będziecie mieli możliwość zapoznać się z zasadami gry w piłkę nożną, sędziowaniem i trenowaniem; postawami gry fair play; taktyką w grze; linią spalonego; stałych fragmenty gry.

Wycieczka autokarowa do Szaflar na Termy „Gorący Potok”. Wjazd kolejką linową na Gubałówkę, wizyta w parku linowym na Gubałówce, spacer po Krupówkach. Dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

PINIATA PARTY z okazji 25-lecia Jaworzyny.

KOLONIA FIFA 2020

 • FIFA kiedyś i dziś: historia piłki nożnej, najsłynniejsi piłkarze.
 • Zapoznanie z zasadami gry w piłkę nożną, sędziowanie i trenowanie; postawy gry fair play; taktyka w grze; linia spalonego; stałe fragmenty gry.
 • Poranna rozgrzewka; ćwiczenia rozciągające i biegowe kształtujące gibkość.
 • Treningi piłkarskie: strzelecki, poprawa gry słabszą nogą, małe gierki, drybling, zwody, triki piłkarskie, techniki przyjęcia piłki.
 • Treningi poprawiające sprawność fizyczną: trening siły, mocy, wytrzymałości i skoczności.
 • Kontuzje i urazy: jak sobie z nimi radzić i zapobiegać.
 • Rozgrywki i treningi w grze FIFA 2020 z wykorzystaniem konsoli Play Station 4.
 • Kolonijne Mistrzostwa w piłce nożnej: rozgrywki; losowanie reprezentacji, wykonanie makiety stadionu drużyny piłkarskiej, projektowanie koszulki własnej drużyny – każdy uczestnik musi posiadać biały T-shirt.
 • Piłkarska Feta – bal sportowców na zakończenie kolonii.

Grupy wiekowe: 8-11, 12-16 lat

ZAKWATEROWANIE
Pensjonat „Maria 3
” – położony w malowniczym miejscu Zakopanego. Do dyspozycji uczestników dostępne pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami oraz pokoje przechodnie z łazienką (2+3). Na terenie ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, plac zabaw, grill, pokój zabaw, sala konferencyjna, sala dyskotekowa.

Zakopaneurokliwa miejscowość leżąca u podnóża Tatr, nazywana stolicą Podhala.  Tętniące życiem Krupówki, przepiękne widoki na Tatry, to wszystko czeka na turystów odwiedzjących Zakopane.

 

WYŻYWIENIE

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

 

TRANSPORT

Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwość wyjazdu z  Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os - PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 70.00
Poznań - - 70.00
Warszawa - - 70.00
Wrocław - - 70.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.