Kolonia i Obóz pływacki - Swimming Camp - Największe Baseny Europy - Promocja !!!

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2017. Oferty wyjazdów na sezon Lato 201 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się w styczniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2017-08-05 08:59
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie. Wyżywienie. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, programu fakultatywnego, posiłków podczas przejazdu.

Wszystkich wielbicieli aktywnie i ciekawie spędzanego czasu w wodzie, zapraszamy na nasz Swimming Camp! Oprócz zajęć objętych programem wodnej rekreacji czeka Was wiele godzin wspaniałej zabawy w środowisku wodnym, a to jeszcze nie wszystko! Celem obozu jest nauka podstawowych umiejętności pływackich poprzez gry i zabawy oswajające z wodą dla zaczynających swoją przygodę z pływaniem, a także doskonalenie pływania we wszystkich stopniach zaawansowania dla umiejących pływać: doskonalenie techniki stylów pływackich: grzbietowy, kraul, klasyczny i motylkowy, nauka skoków startowych ze słupka oraz nauka nawrotów. Część zajęć będzie prowadzona na basenie olimpijskim. Nasi instruktorzy zadbają o to, aby zajęcia w wodzie wywołały uśmiech na Waszych twarzach. Ważne jest to, aby każdy świetnie się bawił oraz robił jak największe postępy. Na obozie będziemy również rozwijać umiejętności pływackie poprzez gry i zabawy w wodzie. Na koniec rozegrane zostaną zawody pływackie, które będą podsumowaniem turnusu. Obowiązkowo zabierz okularki i czepek pływacki, mile widziane płetwy.

Wakacje w największym w Europie kompleksie basenów? Ta emocjonująca wyprawa na Węgry na pewno nie ujdzie Ci na sucho! W kraju tysiąca gatunków papryczek i gulaszu poczujesz smak życia. Hajduszoboszlo to stolica wodnego szaleństwa, z kąpieliskami zajmującymi powierzchnię 30 ha. Tu rzucisz się w wir wodnych atrakcji. Sztuczne fale, basen "szampański" i zjeżdżalnie sprawią, że będziesz się świetnie bawić i nie będziesz chciał wychodzić na ląd! Myślałeś, że to już wszystko? Nie, to dopiero początek atrakcji w wodnym świecie. Za dodatkową opłatą poczujesz prawdziwy smak przygody w największym węgierskim Aqua Parku, wybierzesz się do Aqua Palace z niepowtarzalnym basenem w jaskini lodowej i odwiedzisz najpiękniejsze miasta na Węgrzech. Oprócz wodnych rozrywek i zabawy na kąpielisku, wychowawcy wypełnią Ci czas licznymi zajęciami rekreacyjnymi prowadzonymi na terenie hotelu Victoria***, w którym będziesz zakwaterowany.

Program fakultatywny
Wycieczka do Budapesztu
– zapraszamy na całodniową wycieczkę do pięknej węgierskiej metropolii! W programie zwiedzanie stolicy Węgier, m.in.: Parlament, Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Pałac Królewski, rejs statkiem po Dunaju, Góra Św. Gellerta. Cena 7.500 HUF (ok. 25 EUR).
Wycieczka do Debreczyna i Hortobagy
– zwiedzanie Debreczyna, a potem wyprawa na pusztę to niezapomniane przeżycie i ogromna atrakcja. Zobaczymy oryginalne pierwotne gatunki zwierząt zamieszkujących pusztę, a podczas pokazu przekonamy się, do czego jest zdolny hajduk i jego koń. Przy najdłuższym węgierskim kamiennym moście będzie czas wolny na zakupy pamiątek. Cena 6.900 HUF (ok. 23 EUR).
Wycieczka do Debreczyna
– zwiedzanie drugiego, co do wielkości miasta Węgier. Czeka Cię spacer po starówce, podczas którego zobaczysz m.in. wielki zbór i teatr, zrobisz zakupy w galerii handlowej i odwiedzisz dzielnice Wielki Las, gdzie zapolujesz z aparatem na „posągi w ruchu”. Cena 2.400 HUF (ok. 8 EUR).
Dzień w Aqua Parku
– do którego wejście możliwe jest jedynie przez kompleks basenów. W tej strefie czeka na Was sześć nowych, ekscytujących zjeżdżalni wodnych, oferujących takie atrakcje, jak: spadek swobodny, pętla wodna, superfala, tsunami, statek kosmiczny czy rura wodna. Start każdej zjeżdżalni znajduje się na platformie na wysokości dwudziestu metrów. Oprócz zabawy na zjeżdżalniach najodważniejsi mogą spróbować swoich sił na spektakularnej ścianie wspinaczkowej z wodospadem. W Aquaparku znajdują się także atrakcje dla młodszych dzieci - do 12 lat. W nowym basenie znajdą oni zamek Beckó z czterema wieżami, mostem wiszącym, sztucznymi głazami i wodospadem, zamek drewniany ze zjeżdżalniami i wanną do hydromasażu oraz zamek Bastion z działami, wannami i zjeżdżalniami. W drugim basenie znajduje się zamek bobrowy, gdzie na dzieci czekają kubki w kształcie byczej głowy, okręt na mieliźnie oraz zjeżdżalnie. Dzieci mogą podziwiać akcesoria świata morskiego, makiety słoni, które stoją w basenach i mogą bawić się na dwóch, przeznaczonych dla nich zjeżdżalniach oraz na placu zabaw, wyposażonym w zabawki z drewna. Cena całodniowego biletu wstępu 3.300 HUF (ok. 11 EUR). Z dużych zjeżdżalni korzystać mogą osoby od 12 roku życia, dzieci od 10 do 12 lat mogą z nich korzystać z pisemnym oświadczeniem rodziców.
Dzień w Aqua Palace – kryty park wodnej rozrywki w Hajduszoboszlo, należący do kompleksu basenów. Zaznasz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie czy jaskini lodowej. Wykąpiesz się w Gangesie, pójdziesz do łaźni rzymskiej czy będziesz surfował na specjalnie przygotowanych 2 torach. Cena całodniowego biletu wstępu 2.800 HUF (ok. 9,50 EUR).

Zakwaterowanie
Hotel Victoria***

Położenie: Hotel położony jest w rekreacyjnej części uzdrowiska, 300 m od wejścia na kompleks basenów i Aqua Parku.
Pokoje: 2-, 3-osobowe z łazienką i balkonem. Każdy pokój jest wyposażony w telefon, lodówkę, sejf, TV SAT oraz ręczniki.
Do dyspozycji uczestników: W hotelu znajdują się dwie klimatyzowane restauracje, dostęp do Wi-Fi w holu recepcyjnym, basen odkryty, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci.

Kadra - zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy współdecydują o jakości naszych kolonii i obozów. Najczęściej są to nauczyciele szkolni, wychowawcy świetlic, pracownicy domów kultury. Wszyscy posiadają wymagane uprawnienia, które są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty podczas zgłaszania do nich naszych imprez. Kadra to nie tylko wychowawcy. To także kierownicy, ratownicy, animatorzy, instruktorzy. To ludzie z pasją - najlepsi w tym co robią.

Świadczenia

 • Zakwaterowanie: 9 noclegów (*w terminie 17.08-26.08 – 8 noclegów).
 • Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki). Śniadanie w formiebufetu. Obiady i kolacje serwowane. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie wycieczek do Budapesztu i Hortobagy – prowiant zamiast obiadu.
 • Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
 • Opieka pedagogiczna.
 • Realizacja programu.


Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, programu fakultatywnego, posiłków podczas przejazdu. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która jest zwracana w dniu wyjazdu o ile nie zostały wyrządzone szkody w obiekcie. W przeciwnym wypadku uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez pilota miejscu.
Walutą na Węgrzech jest forint, orientacyjny kurs 1 EUR = ok. 300 HUF.
Sugerowane kieszonkowe ok. 50 EUR (ok. 15.000 HUF), nie obejmuje programu fakultatywnego. Do przekroczenia granicy konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 10:00.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bielsko-Biała ul. Warszawska 7, dolna płyta Dworca PKS 00:30 19:00 0.00
wyjazd następnego dnia
Częstochowa Parkingi przy restauracjach McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 22:00 21:15 50.00
Gliwice ul. Rybnicka 159, przy drodze nr 78, parking za stacją Shell 22:30 21:00 30.00
Katowice ul. Piotra Skargi 4, Dworzec Autobusowy, stanowiska 1-4 (obok Supersamu) 23:30 20:00 0.00
Kraków ul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta) 22:00 21:30 50.00
Leszno ul. Zygmunta Starego 1, parking przy Hali Trapez (na końcu ul. Zygmunta Starego) 18:00 01:15 130.00
powrót następnego dnia
Łódź al. Włókniarzy 227, Dworzec PKS Łódź Kaliska, przy stanowiskach 4,5,6 (wjazd od ulicy Karolewskiej) 19:45 23:15 80.00
Opole ul. Dubois 9, parking na rogu ulic Dubois i 1 Maja (wjazd od ulicy Dubois) 21:30 22:00 50.00
Piotrków Trybunalski ul. Sikorskiego 52, stacja paliw Huzar, przy zjeździe do miasta z trasy DK1 20:45 22:30 80.00
Poznań ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP 16:15 02:30 150.00
powrót następnego dnia
Radomsko Stobiecko Szlacheckie - stacje paliw przy DK1, 436 km, zgodnie z kierunkiem podróży 21:45 21:45 50.00
Sosnowiec ul. Kresowa 2, obok stacji paliw Shell i McDonalds 22:50 20:15 30.00
Tychy ul. Generała De Gaulle'a 2, parking przy krytym lodowisku 23:55 19:40 0.00
Warszawa Al. Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 10 17:30 01:00 100.00
wyjazd następnego dnia
Wrocław ul. Joannitów 13, Tymczasowy Dworzec Autobusowy (za budynkiem dyrekcji PKP), stanowiska 12,13 20:00 23:30 100.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.