Kolonia i obóz rekreacyjny na Węgrzech

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2018. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2019 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie w hotelu 8 noclegów, 3 posiłki dziennie + obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną, 3 wstępy na baseny Hungarospa, opiekę kierownika/rezydenta, wychowawców, pilota na trasie, ubezpieczenie KL 10000 Euro, NNW 2000 Euro, bagaż 200 Euro TUiR AXA , opłatę na Fundusz Gwarancyjny w kwocie 10 zł
  • Cena nie zawiera:
    Transportu, wycieczek fakultatywnych.

Zapraszamy na kolonie i obóz rekreacyjny odbywający się na Węgrzech. Z nami udasz się na liczne imprezy organizowane przez miasto, odpoczniesz nad basenami hotelowymi, dostaniesz 3 bilety na kąpielisko Hungarospa. Czekają cię tu też inne gry i zabawy integracyjne m.in. piłka siatkowa i wodna.

PROGRAM RAMOWY
1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
2 dzień - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych; zakwaterowanie w pokojach ok. godziny 14:00; pierwsze świadczenie - obiad. Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo (9 dni ).
W programie: - zabawa, wypoczynek i plażowanie w basenach Hotelu- pobyt na basenach termalnych - 3 bilety na kąpielisko "Hungarospa"
- zajęcia rekreacyjne i rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy
- piesze wędrówki po węgierskim kurorcie
- dyskoteki oraz udział w licznych imprezach organizowanych przez miasto (festyny, koncerty, pikniki).
- dla chętnych realizacja wycieczek fakultatywnych.
10 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną; wyjazd z Hajduszoboszlo w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
11 dzień - powrót do Polski w godzinach rannych.

MIEJSCOWOŚĆ
HAJDUSZOBOSZLO
- światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. www.hajduszoboszlogyogyfurdo.hu

ZAKWATEROWANIE
Hotel GARDEN ***
(po remoncie) (dawniej THERMAL VICTORIA) położony w Centrum miasta w pobliżu kąpieliska termalnego "HUNGAROSPA". Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem., bezpłatne wi-fi w holu przy recepcji. Zaplecze hotelu: recepcja, restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny oraz dwa termalne baseny wewnętrzne. Sportowe zaplecze hotelu:sala fitness, sauna, mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki, plac zabaw.

WYCIECZKI i ATRAKCJE FAKULTATYWNE:
1. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BUDAPESZTU

W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie VaciUtca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia.
W programie także rejs statkiem po Dunaju. Cena ok. 8000 HUF.

2. AQUA PALACE
Kryte kąpielisko zostało wybudowane w Hajduszoboszlo , jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku. Kąpielisko ma powierzchnię 15,000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2 zapewnia niepowtarzalny urok i wspaniałą atmosferę. Znajdują się tam wyjątkowe baseny tematyczne urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami. Tu zażyjesz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie, w jaskini lodowej, w Gangesie, kąpiąc się możesz nawet obejrzeć film, wiele uciechy i zabawy będzie Cię czekać na basenie ze zjeżdżalniami. Cena biletu ok. 4000 HUF, wejście po godzinie 17.00 - ok. 3000 HUF.

3.AQUAPARK
Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo. Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 12 roku życia. Aquapark extra - bilet na duże zjeżdżalnie - cena ok. 3800 HUF,
Aquapark standard - bilet na mini zjeżdżalnie ok. 2500 HUF.

UWAGA!ceny wstępów AquaPalace i Aquapark są orientacyjne /ceny na rok 2018r w sezonie wysokim będą podawane przez Hungarospa dopiero w maju.

UWAGI
Przewozy na trasach dojazdowych realizowane są przy min. 4 osobach - na trasach dojazdowych transport odbywać się może: busami, PKP, -Polskim busem”, -Uni busem” , -Lux expresem” itp.- prosimy o przybycie na zbiórkę ok. 15 min przed planowaną godzina odjazdu autokaru- na trasach antenowych (dojazdu do autokaru docelowego) dzieci przebywają pod opieką konwojentów - wychowawców na trasie.Uwaga! Koniecznie przed wyjazdem prosimy o dostarczenie do biura karty kwalifikacyjnej uczestnika.Proponujemy zabrać ze sobą ok.10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców. Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty, oraz karta kwalifikacyjna uczestnika.

Aktualne godziny wyjazdów i powrotów podamy najpóźniej na 3 dni przed imprezą.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 60.00
Gdańsk - - 160.00
Katowice - - 0.00
Kielce - - 80.00
Kraków - - 0.00
Lublin - - 110.00
Łódź - - 100.00
Opole - - 80.00
Puławy - - 110.00
Radom - - 90.00
Rzeszów - - 80.00
Skarżysko Kamienna - - 90.00
Warszawa - - 120.00
Wrocław - - 100.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.