Kolonia i obóz sportów wodnych


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2021-04-10 15:25
06.07.2021 - 16.07.2021 2120.00 PLNrezerwuj
Kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat. Nocleg w domkach.
27.07.2021 - 08.08.2021 2390.00 PLNrezerwuj
Obóz 13-17 lat. Nocleg w domkach. 1 noc pod namiotami na biwaku.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, transport autokarem z Warszawy, zajęcia programowe, zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie, całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000zł), organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty. Składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego: 2 zł oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego: 2 zł .
 • Cena nie zawiera:
  Transport z Gdańska tylko w terminie WOD1 i WOD3,spływ kajakowy rzeką Krutynią 3 godz. (+100zł) w turnusach WOD1, WOD2, WOD3, WOD4. W terminie ML/WOD4 spływ jest zawarty w cenie. dodatkowe kulki paintballowe (20zł-100 kulek). Dopłata do diety specjalnej.

Kolonia i obóz sportów wodnych są z Wami już 12 lat! Zapraszamy do sprawdzonego Campu DT na Mazurach :) Wszystko co najlepsze w jednym miejscu: bogaty i urozmaicony program, domowe jedzenie, nowe domki i rozbudowana baza sportowo-rekreacyjna ośrodka, doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a przede wszystkim profesjonalna, wyselekcjonowana karda Dream Team czuwająca nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą uczestników.

Uwielbiasz godzinami moczyć się z jeziorze? Chcesz przepłynąć się z prędkością światła na kole za motorówką? Na tym profilu przejdziemy szkolenie z windsurfingu i żeglarstwa na jednostkach pływających różnego typu: Optymist, Omega, Dezeta. Popłyniemy kajakami i rowerami wodnymi na Wyspę Piratów – może uda nam się spotkać samego Kapitana Hucka....? W programie również wycieczki rowerowe, gry terenowe z elementami survivalu i łucznictwa oraz gry sportowe. Będziemy się wspinać i zjeżdżać na tyrolkach w parku linowym oraz grać w grę łączącą zbijak, łucznictwo i paintball- archery games.Nie czekaj, dołącz do Dream Teamu!

ZAKWATEROWANIE w domkach parterowych, 6,7 osobowych, trzypokojowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl).

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT w obie strony autokarem z Warszawy. Transport z Gdańska tylko w turnusie WOD1 i WOD3 (dopłata 180zł). Zniżka 50zł z tytułu doajzdu i powrotu we własnym zakresie.

NA MIEJSCU czeka nas wiele atrakcji:

 • ŻEGLARSTWO Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!
 • WINDSURFING Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z was nie da się zrzucić z deski…? Następnie deska i żagiel - bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach już wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!
 • TRAMPOLINA WODNA Skoki w dal do wody, skoki synchoroniczne, ratownicze i konkursy skoków pod okiem ratownika WOPR.
 • KAJAKARSTWO Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel, przeprawa na Wągiel Mały i zwiedzanie okolicznych wysp. Jak zrobić tratwę z kajaków, w jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.
 • ROWERY WODNE Czyli trochę rekreacji dla odpoczynku między intensywnymi zajęciami. A może zrobimy konkurs skoków do wody?
 • PŁYWANIE Profil wodny przeznaczony dla tych, którzy kochają przebywać w wodzie i pod jej taflą. Popływamy na kąpielisku, poskaczemy do wody z desek i rowerków wodnych, przećwiczymy desant z łodzi motorowej wzorem Navy Seals ;) Ale najpierw przeprowadzimy sprawdzian z pływania, zajęcia z ratownictwa wodnego: skoki ratownicze, holowanie i pierwsza pomoc :)
 • WYCIECZKI ROWEROWE Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości. Podczas wycieczek rowerowych poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.
 • GRY SPORTOWE I REKREACYJNE Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton oraz to wszystko jest Wam doskonale znane. W tym roku dorzucamy NOWOŚĆ Beach Tennis- połączenie tenisa i piłki plażowej. Tu macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.
 • GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, czyli elementy teambuildingu, orienteringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętność terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.
 • SURVIVAL Budowanie tratw, poznawanie różnych sposobów połowu ryb, posługiwanie się GPSem, busolą, rozpalanie ognisk krzesiwem, lupą, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach- to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.
 • PAINTBALL "Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych.Deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!
 • QUADY W tym sezonie startujemy z nowym torem quadowym i sprawdzimy nasz sprzęt quadowy o pojemności 200 cm! Starsi uczestnicy (13+) przetestują go samodzielnie, młodsi pojeżdżą z instruktorem.
 • ZAJĘCIA LINOWE Specjalnie dla was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Pokonanie szeregu przeszkód na wysokości to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać jedną z wybranych tras byś mógł w bezpieczny sposób wypełnić wszystkie wyzwania!
 • ARCHERY GAMES Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.
 • ŁUCZNICTWO Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood!
 • NOWOŚĆ sezonu 2021! WODNA KATAPULTA

FAKULTATYWNIE (za dopłatą 100zł) dzieci mogą wziąć udział w 3 godzinnym spływie kajakowym bez względu na wiek (kajaki, pontony).Dopłata nie dotyczy terminu obozu młodzieżowego ML/WOD4, gdyż jest zawarty w cenie. Chęć udziału w wycieczce należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE

 • Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
 • Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, animacje i nauka tańca zna plaży z instruktorami.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
 • Mazury- cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
 • Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
 • Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
 • Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
 • Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
 • Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Przykładowy plan dnia
Pobudka 7.45
Gimnastyka poranna 8.00
Toaleta poranna 8.15
Śniadanie 8.30
BLOK I WINDSURFING
9.30-11.15
BLOK II PAINTBALL
11.15-13.00
Obiad 13.30
Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III ŻEGLARSTWO 15.30-17.00
BLOK IV WYCIECZKA ROWEROWA 17.00-18.30
Kolacja 19.00
BLOK V 20.00-21.15 Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

Profil sportów wodnych obejmuje: windsurfing (6 zajęć po 2 godz.), żeglarstwo (6 zajęć po 2 godz.), kajakarstwo (2 zajęcia po 2 godz.), rowery wodne (2 zajęcia po 2 godziny), pływanie i ratownictwo wodne (5 zajęć po 2 godz.), park linowy (1 zajęcia po 2 godz.), zajęcia quadowe (1 zajęcia po 2 godz.), gry sportowe i terenowe z elementami survivalu (5 zajęć po 2 godz.), paintball (1 zajęcia 2,5 godz.), archery games (1 zajęcia po 2 godz.), łucznictwo (1 zajęcia po 2 godz.), wycieczka rowerowa (2 zajęcia po 2 godz.), rejs po jeziorze Śniardwy oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywnej przez rodziców i dzieci Dream Teamem. Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze. Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa

Kolonia dla dzieci (8-12 lat), obóz dla młodzieży (13-17 lat).

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - -50.00
Gdańsk Parking przy dworcu PKS 7.30 18.00 180.00
Tylko przy min. 7 osobach chętnych. Turnus WOD3 oraz WOD4
Warszawa Parking przy Torwarze, skrzyżowanie ul. Czerniakowskiej i Łazienkowskiej 7.30 18.00 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Ostrowie Pieckowskim

Ostrów Pieckowski - Kolonia i młodzieżowy obóz paintballowy + Archery Game

Chcesz poczuć adrenalinę, założyć mundur i doskonać desantu z łodzi motorowej podczas akcji Kambodża? Kolonia i młodzieżowy obóz paintballowy jest dla Ciebie! Wyobrażasz sobie, że jesteś w ostępach leśnych i budynkach wa...

 • Profil i wiek:

  Obozy paintballowe
  od 11 do 17 lat
 • Terminy:

  2021-07-06 - 2021-07-16
  2021-07-27 - 2021-08-08
 • Transport:

  Autokarem z Warszawy.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Ostrów Pieckowski
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja).
od 2280.00

szczegóły

Ostrów Pieckowski - Kolonia i młodzieżowy obóz rekreacyjno-sportowy

Kolonia i młodzieżowy obóz rekreacyjno-sportowy zawiera to co najlepsze w jednym miejscu: bogaty i urozmaicony program, domowe jedzenie, nowe domki i rozbudowana baza sportowo-rekreacyjna ośrodka, doskonałe warunki przyr...

 • Profil i wiek:

  Kolonie sportowe
  od 8 do 17 lat
 • Terminy:

  2021-07-06 - 2021-07-16
 • Transport:

  Autokarem z Warszawy.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Ostrów Pieckowski
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja).
od 2120.00

szczegóły

Ostrów Pieckowski - Kolonia i młodzieżowy obóz taneczny

W ostatnich latach taniec stał się bardzo atrakcyjną i popularną formą rekreacji ruchowej. Taniec z gwiazdami, You Can Dance, czy Mam Talent, Must Be The Music - każdy z nas podziwia umiejętności taneczne znanych osobowo...

 • Profil i wiek:

  Kolonie taneczne
  od 8 do 17 lat
 • Terminy:

  2021-07-06 - 2021-07-16
 • Transport:

  Autokarem z Warszawy.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Ostrów Pieckowski
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja).
od 2120.00

szczegóły

Ostrów Pieckowski - Moja Pierwsza Kolonia dla najmłodszych

Pierwsza kolonia jest tą, którą pamięta się najlepiej! Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest pierwszy samodzielny wyjazd dziecka i jak istotne są sprawy, które starszym obozowiczom wydają się błahe i śmieszne. Dla t...

 • Profil i wiek:

  Kolonie dla maluszków
  od 7 do 8 lat
 • Terminy:

  2021-07-06 - 2021-07-16
 • Transport:

  Autokarem z Warszawy.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Ostrów Pieckowski
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja).
od 2340.00

szczegóły

Ostrów Pieckowski - Obóz quadowo-paintballowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników obozów Dream Team cztery lata temu stworzyliśmy profil quadowo-paintballowy, który cieszy się coraz większą popularnością. Zajęcia quadowe poprowadzimy na specjalnie przygotow...

 • Profil i wiek:

  Obozy paintballowe
  od 12 do 17 lat
 • Terminy:

  2021-07-06 - 2021-07-16
 • Transport:

  Autokarem z Warszawy.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Ostrów Pieckowski
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja).
od 2280.00

szczegóły