Kolonia i obóz survivalowy na Kaszubach - Adrenalina Team 2019


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
24.06.2019 - 04.07.2019 1459.00 PLNrezerwuj
NAMIOT
24.06.2019 - 04.07.2019 1899.00 PLNrezerwuj
DOMEK
05.07.2019 - 16.07.2019 1499.00 PLNrezerwuj
NAMIOT
05.07.2019 - 16.07.2019 1899.00 PLNrezerwuj
DOMEK
17.07.2019 - 28.07.2019 1599.00 PLNrezerwuj
NAMIOT
17.07.2019 - 28.07.2019 1899.00 PLNrezerwuj
DOMEK
29.07.2019 - 09.08.2019 1599.00 PLNrezerwuj
NAMIOT
29.07.2019 - 09.08.2019 1899.00 PLNrezerwuj
DOMEK
10.08.2019 - 20.08.2019 1899.00 PLNrezerwuj
DOMEK
10.08.2019 - 20.08.2019 1499.00 PLNrezerwuj
NAMIOT
21.08.2019 - 29.08.2019 1450.00 PLNrezerwuj
DOMEK
21.08.2019 - 29.08.2019 1000.00 PLNrezerwuj
NAMIOT

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł, opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku; realizacja programu zgodnie z ofertą.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłaty transportowej, atrakcji fakultatywnych

Kultowa kolonia i obóz Adrenalina Team z elementami survivalu to propozycja dla dzieci i młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W nagrodę po wykonaniu zadania dostaną odznakę za sprawność. W lesie z mapą, na poligonie z paintballem, na wodzie w kajaku i tratwie, czekać ich będzie wspaniała zabawa. Program idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych survivalowców.

Program

 • STRZAŁ ADRENALINY - Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
 • NOC ADRENALINY - Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w rolę szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
 • LAS ADRENALINY - Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż, wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania adrenaliny.
 • MORZE ADRENALINY - Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć niczym na WYSPIE PRZETRWANIA, poznając tajniki pływania na zbudowanych przez nas tratwach bądź kajakach. Do naszej dyspozycji jest wodny basen, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
 • GÓRA ADRENALINY - Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wiele wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy Małpim Raju poznamy tajniki alpinizmu. Będziesz miał możliwość poćwiczyć na różnych ściankach wspinacznkowych najciekawsze tajniki wspinaczki.
 • EKSPEDYCJA ADRENALINY - Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina dla każdego survival experta rodem z Wyspy Przetrwania.
 • Walka ADRENALINY - Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Naucz się technik samoobrony z instruktorami. Dowiedz się jak nalezy zachować się w trudnych sytuacjach. Naucz się musztry i taktyki.
 • Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej podczas której wraz z kolegami i koleżankami będziesz mógł się sprawdzić.

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Holiday Camp - Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem
wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki,
koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

 • Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi od 3 do 8 os. (z nowymi łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami); dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny.
 • Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
 • Namioty są 6- osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Świadczenia

 • Zakwaterowanie Domek / Namiot - według oferty oznaczenie przy rezerwacji. (Namioty dla dzieci od 11 roku życia)
 • Wyżywienie - Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską, obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem) Tu zawsze możesz przyjść po dokładkę. Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
 • Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł
 • Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownika na kąpielisku;
 • Realizacja programu zgodnie z ofertą
 • Jednodniowa wycieczka nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku ( nie obejmuje turnusu 6)
 • Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille; Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne;
 • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną
 • Powyższy program w tym Paintball 200 kul na osobę,
 • Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia.
 • Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro - Adrenalina Team

Ważne informacje:
Można dokupić fakultet Paintball XXL lub zakupić bluzę moro. Telefony podczas obozu są deponowane u wychowawców.
Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej: Adrenalina Team - 14:30 - 15:30. 
Przy przyjmowaniu dziecka na obóz wymagana jest krta kwalifikacyjna oraz dodatkowe zgody np. na Panitball. Skrót AD - oznacza zakwaterowanie w domku ATN - zakwaterowanie w namiocie. Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł. Należy obowiązkowo zapoznać się z regulamnem ośodka kolonii, obozu.

Transporty
Transport zorganizowany wspólnie z B.T Cogito; za dopłatą, może odbywać się busami, autobusami rejsowymi, lub PKP przy minimum 6
uczestnikach z danego miejsca wyjazdu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min.
przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, terminu wyjazdu, przesiadek oraz środka transportu w wypadku
małej liczby uczestników z danego miasta. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna
torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Szczegóły
transportu drogą kolejową, zostaną podane na 3 dni przed wyjazdem. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów.
Informacje szczegółowe o miejscach w wagonach, konwojentach i godzinie wyjazdu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie
organizatora. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Transport jest
organizowany przy minimum 6 uczestnikach z danego kierunku. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo
odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić
opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd autokarów do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Istnieje możliwość odbioru dzieci z samolotu oraz transportu z i na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku informacja w biurze lub pod tel
+48602445113

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny....

Profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę, pamiątkowy kubek, i magnes ze zdjęciami.

Pakiet 4 godz. zajęć obejmujący pracę i zabawy z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod naturalnych i gry konne. W programie spacery i rozmowy z końmi i kucykami. Idealny pakiet dla osób zaczynających przygodę z jeździectwem. Ilość miejsc ograniczona.

pakiet 5 godz. lekcji dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika dedykowany osobom samodzielnie jeżdżącym. liczba miejsc ograniczona.

Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.

Komplet kultowych gadżetów - brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz wyjazd do potwierdzenia - - 160.00
Częstochowa wyjazd do potwierdzenia - - 190.00
Elbląg wyjazd do potwierdzenia - - 140.00
Gdańsk - - 150.00
Katowice - - 190.00
Kielce wyjazd do potwierdzenia - - 190.00
Koszalin - - 150.00
Kraków - - 200.00
Leszno wyjazd do potwierdzenia - - 180.00
Lublin - - 190.00
Łódź - - 160.00
Mława wyjazd do potwierdzenia - - 140.00
Opole wyjazd do potwierdzenia - - 190.00
Ostróda wyjazd do potwierdzenia - - 160.00
Piła wyjazd do potwierdzenia - - 180.00
Piotrków Tryb. wyjazd do potwierdzenia - - 160.00
Poznań - - 160.00
Radom wyjazd do potwierdzenia - - 190.00
Runowo Runowo 23, 76-230 Potęgowo - - 0.00
Szczecin - - 160.00
Toruń Toruń MOP Nowa Wieś A1 - - 160.00
Warszawa - - 180.00
Wrocław - - 190.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.