Kolonia i obóz survivalowy z elementami buschtraftu - Adrenalina team

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2021. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2022 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w listopadzie 2021 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie. Wyżywienie. Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł. Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku. Realizacja program. Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny i fundusz pomocowy.
 • Cena nie zawiera:
  Fakultetów i dodatków, dopłaty transportowej.

Kultowa kolonia i obóz młodzieżowy z elementami survivalu to propozycja dla dzieci i młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W nagrodę po wykonaniu zadania dostaną odznakę za sprawność. W lesie z mapą, na poligonie z paintballem, na wodzie w kajaku i tratwie, czekać ich będzie wspaniała zabawa. Program idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych survivalowców;)

Program

 • STRZAŁ ADRENALINY - Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
 • NOC ADRENALINY - Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w rolę szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
 • LAS ADRENALINY - Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż, wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania adrenaliny. Bushcraft - owe warsztaty dla każdego.
 • MORZE ADRENALINY - Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć niczym na WYSPIE PRZETRWANIA, poznając tajniki pływania na zbudowanych przez nas tratwach bądź kajakach. Do naszej dyspozycji jest, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły lub na spływ kajakowy rzeką Łupawą.
 • GÓRA ADRENALINY - Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wiele wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy Małpim Raju poznamy tajniki alpinizmu. Będziesz miał możliwość poćwiczyć na różnych ściankach wspinaczkowych najciekawsze tajniki wspinaczki.
 • EKSPEDYCJA ADRENALINY - Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina dla każdego survival experta rodem z Wyspy Przetrwania.
 • Walka ADRENALINY - Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Naucz się technik samoobrony z instruktorami. Dowiedz się jak należy zachować się w trudnych sytuacjach. Naucz się musztry i taktyki.
 • Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej podczas której wraz z kolegami i koleżankami będziesz mógł się sprawdzić.

Świadczenia

 • Zakwaterowanie Domek / Namiot - według oferty oznaczenie przy rezerwacji. (Namioty dla dzieci od 11 roku życia)
 • Wyżywienie - Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską, obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem) Tu zawsze możesz przyjść po dokładkę. Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
 • Ubezpieczenie NNW w PZU Życie na 10 tyś zł
 • Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku;
 • Realizacja programu zgodnie z ofertą
 • Jednodniowa wycieczka nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku ( nie obejmuje turnusu 6) - według zaleceń GIS, w związku z zagrożeniem epidemicznym, wyjazdy poza teren ośrodka zostały odwołane
 • Dyskoteki animacyjne , ogniska i grille; Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne;
 • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną
 • Powyższy program w tym Paintball 200 kul na osobę
 • Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia.
 • Na zajęcia wypożyczna jest kulotowa Bluza moro - Adrenalina Team
 • Można dokupić fakultet Paintball XXL lub zakupić bluzę moro.
 • Telefony podczas obozu są deponowane u wychowawców. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej: Adrenalina Team - 14:30 - 15:30
 • Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia np. na Panitball oraz oświadczenie o stanie zdrowia dziecka zgodnie z wytycznymi dot. COVID
 • Skrót AD - oznacza zakwaterowanie w domku ATN - zakwaterowanie w namiocie
 • Z powodu COVID 19 organizator zastrzega sobie możliwość zmiany, skrócenia oraz modyfikacji obozu

Holiday Camp
Runowo
to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Ośrodek kolonijno-wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym zapewniającym zachowanie dystansu społecznego. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno-sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjonalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m, plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową 200 m2 wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

 • Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi z łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami; dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej, izolatek i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny.
 • Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 4 - 5 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
 • Namioty są 6 - osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory).

Na terenie Camp Runowo prócz obozowiska znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalnia polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Podczas wakacji dostosowujemy liczbę osób przebywających na ośrodku, zapewniamy dodatkowe izolatki, zgodnie z zaleceniami GIS

Ośrodek spełnia normy zawarte w wytycznych MEN, MZ i GIS czego poświadczeniem jest posiadanie Certyfikat "Obiekt Bezpieczny Epidemicznie"

Wyżywienie All - Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę)
 • Zdrowe przekąski (warzywa, owoce, z domowe wypieki i inne pyszności)
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych (woda, kompot, herbatka)
 • suchy prowiant na drogę (przy transporcie zorganziowanym przez ośrodek),
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Fakultety i dodatki
Dodatkowe zajęcia realizowane  przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

 • Paintball XXL Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych. 250 zł
 • Bluza Moro Runowo Team Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny. 45 zł

Transporty
TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 6 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Miejsca oznaczone * są do potwierdzenia. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem. Przyjazd samodzielnie na ośrodek od godz. 15:00 do 18:00, odbiór do godziny 12.00.

!!! WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju oraz możliwymi ograniczeniami w sektorze usług transportu zbiorowego, transporty mogą zostać niezależnie od Organizatora odwołane lub przełożone na inny środek transportu. Wszelkie informacje będą znane w okresie tuż przed imprezą.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny

(Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.)

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw SHELL, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 3:00 - 200.00
Bydgoszcz Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszyńskiego 29A 9:45 - 130.00
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 4:45 - 200.00
Gdańsk PKP - - 100.00
Gdańsk Lotnisko - transfer indywidualny do uzgodnienia - - 300.00
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 9:00 - 150.00
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 3:30 - 200.00
Koszalin PKP - - 150.00
Kraków parking przy PKP Krak. Płaszów ul. Dworcowa 02:00 - 200.00
Legnica Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94) 04:00 - 200.00
Lębork transfer z PKP - - 50.00
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 02:00 - 200.00
Łódź Stacja paliw ORLEN (A1 MOP Wiśniowa Góra k. Gdańsk, na powrocie k. Katowice) 08:00 - 150.00
Ostrów mazowiecki Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63 (Kaufland) 04:15 - 170.00
Piła Parking przy Barze Nad Zalewem (północna obwodnica DK10) 07:45 - 150.00
Piotrków Trybunalski Stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl) 07:00 - 170.00
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy McDonalds) 08:30 - 110.00
Polkowice Parking przy McDonalds, ul. Młyńska 16 (róg Ogrodowej) 4:45 - 170.00
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 08:00 - 150.00
Przyjazd własny 15:00 - 0.00
Radom Stacja paliw ORLEN, Rondo ks. Jerzego Popiełuszki (przy McDonlads) 04:00 - 170.00
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (ul. Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 23:30 - 250.00
wyjazd dzieńprzed pierwszym dniem turnusu
Szczecin - - 150.00
Tarnów Stacja paliw GROSAR, al. Jana Pawła II 20 00:45 - 250.00
Toruń Parking przy PKP Toruń Miasto, ul. Skrzyńskiego 11:00 - 90.00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska (róg Wisłostrady) 06:00 - 150.00
Wejherowo PKP - - 100.00
Włocławek A1 MOP Machnacz kierunek Toruń, na powrocie MOP Machnacz kierunek Łódź (przy McDonalds) 09:45 - 110.00
Wrocław Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Sucha/Dyrekcyjna (rejon dworców PKP/PKS) 03:00 - 200.00
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 06:00 - 170.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Runowie