Kolonia i obóz w Sudetach - Wyprawy i Zabawy 2020


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-05-24 06:14
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.
 • Cena nie zawiera:
  Opłaty transportowej oraz dopłat za program fakultatywny. Wydatki programowe 38 EUR.

Kolonia i obóz Wyprawy i Zabawy pozwoli Wam przeżyć niezwykłe wakacje. Zobaczysz fantastyczne formy skalne podczas przejażdżki łódką w Skalnym Mieście i będziesz mógł podziwiać panoramę Karkonoszy.

 • wycieczka autokarowa do Serengeti Park Hodenhagen – w Saksonii. To unikalne połączenie największego parku safari w Europie z parkiem rozrywki. Na wolnych wybiegach żyje tu ponad 1500 zwierząt z całego świata, które będziesz podziwiać z okien piętrowego autobusu podczas przejażdżki safari o długości 10 km. Ponadto zobaczysz krainę małp, park rozrywki, a w jego ramach 40 urządzeń: karuzele, kolejki, diabelski młyn, cztery specjalne atrakcje (przejazd samochodami terenowymi, wyprawa płaskodenną łodzią, akrobacje w łodziach odrzutowych, przejażdżka quadami), spektakle oraz pokazowe karmienie zwierząt – bilet wstępu 20 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Pragi połączona z zabawą (3 h) w Aqua Palace (przewodnik i bilet wstępu 19 EUR – płatny dodatkowo), zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí
 • wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta w Czechach – Pobyt w urokliwym Skalnym Mieście w Adršpachu, fantastyczne piaskowe formy skalne, przejażdżka łodzią, wodospady oraz spacer w chmurach po platformie widokowej o wysokości 45 m, zniewalające widoki karkonoskiej przyrody oraz dla chętnych możliwość zjazdu ślizgawką z wysokości 40 m – bilet wstępu 10 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Krainy Wygasłych Wulkanów – odwiedzimy Sudecką Zagrodę Edukacyjną z Centrum Nauki o Ziemi, które w ciekawy i interaktywny sposób przybliży nam wulkaniczną przeszłości Ziemi
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.)
 • gry terenowe z wykonywaniem zadań, np. Dom Pełen Zagadek
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznasz unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobaczysz wystawę minerałów, Domek Laboranta, a dzięki panoramie 3D zajrzysz do wnętrza Małego Kotła
 • program rekreacyjno–sportowy – zabawy integrujące grupę
 • nocna gra terenowa Świetliki
 • dyskoteki, ognisko
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

PROGRAM FAKULTATYWNY
Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana
Park Wodny Tropikana w Karpaczu - to kompleks basenów i zjeżdżalni, w skład którego wchodzą m.in.: basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą i piaskownicą, basen rzeka, basen letnio-zimowy z hydromasażem, basen sportowy, kaskada wodna, brodzik z piaskownicą, słoneczny taras z widokiem na góry (z leżakami), boisko do siatkówki plażowej oraz zjeżdżalnie: „cebula” i 3-torowa.
Relaks 1,5 h w cenie 25 zł, dzieci do lat 14., 50 zł dzieci powyżej 14 lat od 25 zł

Park Wodny Sandra Spa
Park Wodny Sandra SPA w Karpaczu -
1,5 godzinny pobyt w kompleksie o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2, w skład którego wchodzą m.in.: wodna dżungla- wodny plac zabaw dla dzieci, 4 zjeżdżalnie, pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów z 4 torami, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, basen zewnętrzny i jacuzzi, wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami, sauna sucha „Ruska Bania”. 26 zł

Świątynia Wang
Świątynia Wang
- zwiedzanie średniowiecznego, drewnianego kościoła stanowiącego niewątpliwą atrakcję Karpacza. Został zbudowany w XII wieku w miejscowości Vang w południowej Norwegii. Dzięki staraniom hrabiny Fryderyki von Reden z Bukowca, kościół został przeniesiony w Karkonosze. Uroczyste poświęcenie odbyło się 28 lipca 1844. 5 zł

Centrum Rekreacji Kolorowa

Jazda w letniej rynnie saneczkowej dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to jeden z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce z wirażem ponad 360ş. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Cały tor ma długość 1430 m z czego ponad kilometr samego zjazdu. Trasa obejmuje 2 tunele o łącznej długości 24 m. Maksymalna prędkość to aż 35 km/h.
Jeden zjazd rynną saneczkową 9 zł.

ZAKWATEROWANIE
DW Admirał
– dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

ZABIERZ ZE SOBĄ
Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty oraz ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki. Obowiązkowe wydatki programowe: 49 EUR + ewentualny program fakultatywny.

Grupy wiekowe: 10-13, 14-17 lat

TRANSPORT:
Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP. W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

ZDJĘCIA Z TWOICH WAKACJI
Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 179.00
Bydgoszcz - - 149.00
Dojazd własny - - 0.00
Gdańsk - - 169.00
Katowice - - 159.00
Koszalin - - 169.00
Kraków - - 159.00
Łódź - - 129.00
Olsztyn - - 79.00
Opole - - 149.00
Ostróda - - 99.00
Poznań - - 129.00
Szczecin - - 179.00
Toruń - - 149.00
Warszawa - - 149.00
Wrocław - - 119.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.