Kolonia i obóz w Wiosce Superbohaterów 7-10, 11-13 lat

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2018. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2019 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Wycieczek fakultatywnych.

Kolonia i obóz w Wiosce Superbohaterów na której zapoznamy się z postaciami z różnych wytwórni filmowych. Stworzymy strój superbohatera, a także własny komiks na podstawie Waszych przygód.

Historia komiksu.
Początek mocy. Wielkie losowanie postaci, w które uczestnicy będą się wcielać przez całą akademię.
Odwieczna walka dobra ze złem – tworzenie swojej ligi sprawiedliwości.
Jak zostać superbohaterem na naszej planecie – jak małe gesty i pomoc drugiej osobie w potrzebie budują postać „nie z tej ziemi”.
„Mam tę moc”– odkrywanie własnych supermocy.
Superbohaterowie zawsze na czas! – ratowanie przyjaciół w opałach, nauka pierwszej pomocy.
Bądź jak Kapitan Planeta – zasady dbania o nasz ekosystem.
Poznaj przestrzeń Supermana – tworzenie makiety kosmosu, czytanie mapy nieba.
Fantastyczna czwórka – superbohater nie musi działać sam, ważna jest współpraca w grupie (gry zespołowe).
Quiz wiedzy na temat superbohaterów połączony z grą terenową.
Sztuka kamuflażu – gra w chowanego na terenie obiektu.
W sieci pająka – zmagania na torze przeszkód.
Certyfikat superbohatera – każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający jego supermoc.
Mile widziane stroje tematyczne.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa na baseny termalne (2-godzinny pobyt); Izba Regionalna w Murzasichlu; wycieczka do Bacówki – pokaz wyrabiania sera i degustacja serków podhalańskich; ognisko z pieczeniem kiełbasek; warsztaty tworzenia zwierząt z siana; warsztaty agroturystyczne; 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa.

GDZIE MIESZKAMY?
W Domu Wypoczynkowym „Tatrzańska Grań”
– usytuowanym w cichym i spokojnym miejscu. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, świetlica, sala gier – ping-pong, piłkarzyki, miejsce na grilla, wyznaczone boisko do siatkówki, trampolina, mały basen letni z podgrzewaną wodą.

GDZIE BĘDZIEMY?
W Małym Cichym – niewielkiej miejscowość u stóp Tatr. Klimat i kameralna atmosfera Małego Cichego, dają możliwość obcowania z niepowtarzalną górską przyrodą, góralską kulturą oraz odpoczynku z dala od tłumu turystów.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia, Łodzi. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.).

Grupy wiekowe 7-10, 11-13 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.