Kolonia konna w Białce Tatrzańskiej

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2018. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2019 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, program, kierownika, wychowawców, 8 godzin lekcyjnych jazdy konnej, dojazdy na stadninę, doraźną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW ze zwyżką jazdy konnej.
 • Cena nie zawiera:
  Transportu

Zapraszamy na kolonie konną w Białce Tatrzańskiej. Z nami poznasz techniki jazdy konnej, na czym polega praca w stajni. Czekają cię również wędrówki górskie, wycieczka do Term Bania, przeróżne zajęcia sportowe i gry towarzyskie.

PROGRAM RAMOWY

 • 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy; przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, zapoznanie z okolicą. Pierwszy posiłek - kolacja, nocleg. Pobyt w Białce Tatrzańskiej (13 dni), program dostosowany do wieku i kondycji uczestników.

ZAJĘCIA W STADNINIE - zapoznanie z pracą stadniny, zajęcia teoretyczne i praktyczne, jazda kłusem, stepem na ujeżdżalni i w terenie (8 godzin lekcyjnych jazdy konnej z instruktorem).
Stadnina umożliwia naukę jazdy konnej od podstaw, aż po zaawansowane techniki jeździectwa.
Zajęcia prowadzone w stadninie w miejscowości Łopuszna ( uczestnicy dowożeni są na zajęcia mikrobusami).

 • wycieczka do Zakopanego (Krupówki, zespół obiektów Centralnego Ośrodka Sportu, cmentarz na Pęksowym Brzysku)
 • 2 h zabawy i odpoczynku na basenie termalnym -TERMA BANIA” w Białce Tatrzańskiej
 • wędrówki górskie, a jest co zwiedzać nawet w promieniu do 20 km; wyprawy m.in.: Groń, Litwinową Grapę Doliną Białki.
 • zajęcia integracyjne: uczestnicy integrują się, zdobywają do siebie zaufanie, poprawia to komunikatywność w zespole i rodzinie.
 • rozgrywki sportowe (m.in.: gry zespołowe, kometka, siatkówka)
 • turnieje oraz gry terenowe
 • gry towarzyskie: kalambury rysunkowe i pokazywane, gry planszowe, edukacyjne, logiczne i losowe (pomysłowość uczestników i kadry nie zna granic).
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki
 • 13 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, pożegnanie z Białką Tatrzańską ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z ośrodka koło godz.14.00.

Miejsce
BIAŁKA TATRZAŃSKA - góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno z najsłynniejszychw kraju miejsc wypoczynku letniego i zimowego, centrum turystyki wysokogórskiej. Wspaniały klimat, piękne, górskie widoki, tatrzańska przyroda oraz niepowtarzalny folklor sprawiają, że jest to miejsce,w którym wypoczynek to prawdziwa przyjemność.

ZAKWATEROWANIE:
 Dom Wypoczynkowy "U Kubusia” zachowany w  prawdziwym stylu góralskim. Budynek usytuowany jest w centrum Białki, nieopodal rzeki „Białka”, do kompleksów narciarskich „Bania” i „Kotelnica Białczańska” ok. 250 m. Wnętrze nawiązuje do bogatej tradycji góralskiej i odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny. Ośrodek położony na ogrodzonym, zagospodarowanym terenie, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Pokoje 3, 4, 5, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV, pokoje stylowo umeblowane; do dyspozycji uczestników: stołówka, świetlica z sprzętem audio - video, piłkarzyki, stół do tenisa, mini-bilard. Przy obiekcie znajduje się ogród: ogrodzony, z placem zabaw dla dzieci, z huśtawkami, piaskownicą, boiskiem do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę.
WYŻYWIENIE: podczas pobytu 3 posiłki dziennie + podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną

Ważne
Uwaga !
Proponujemy zabrać ze sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców. Prosimy koniecznie przed wyjazdem o dostarczenie do biura karty kolonijno - obozowej, obowiązkowo zabranie legitymacji szkolnej, ( brak legitymacji spowoduje dopłatę do pełnopłatnego biletu na koszt uczestnika) ponadto odpowiedniej odzieży i obuwia, kostiumu kąpielowego, klapek, nakrycia głowy, kremu z filtrem do opalania.

Aktualne godziny wyjazdów i powrotów podamy najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz - - 140.00
Częstochowa - - 70.00
Dojazd własny - - 0.00
Gdańsk - - 160.00
Katowice - - 0.00
Kielce - - 80.00
Kraków - - 0.00
Kutno - - 110.00
Lublin - - 110.00
Łódź - - 100.00
Opole - - 80.00
Piotrków Trybunalski - - 100.00
Puławy - - 110.00
Radom - - 90.00
Radomsko - - 80.00
Rzeszów - - 90.00
Skarżysko Kamienna - - 90.00
Toruń - - 130.00
Warszawa - - 120.00
Włocławek - - 120.00
Wrocław - - 100.00
Zawiercie - - 30.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.