Kolonia letnia Górski Mixer


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2023-02-06 07:33
27.06.2023 - 06.07.2023 2199.00 PLNrezerwuj
11.07.2023 - 20.07.2023 2199.00 PLNrezerwuj
25.07.2023 - 03.08.2023 2199.00 PLNrezerwuj
08.08.2023 - 17.08.2023 2199.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, kadrę : kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie UNIQA NNW, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat transportowych, fakultetów.

Kolonia letnia Górski Mixer, to pomysł, dla tych co chcą aktywnie spędzić czas, ale nie wiedzą jeszcze na jaki program tematyczny się zdecydować. Oprócz mixu aktywnych zajęć, proponujemy także pełen wachlarz wycieczek i zajęć fakultatywnych, w tym wycieczkę do ENERGYLANDII, która zapewni niesamowite, wakacyjne chwile i dostarczy mocnych wrażeń oraz pieszą wyciekę w góry - na Jaworzynę Krynicką zwaną często "Królową Beskidu Sądeckiego".

To tutaj w Muszynie, aktywny wypoczynek na łonie natury, przeplatać się będzie z niekończącą się wodną zabawą, subtelną nutką adrenaliny, ogromną dawką niezwykłych emocji i słoneczną swawolą na górskiej polanie.

CAMPOWY BLOK TEMATYCZNY
HAPPY TEAM

 • mistrzostwa w piłce nożnej na wesoło – grupę kolonijną podzielimy na dwa grody. W każdym z grodów wyłonimy drużyny, które rozegrają mistrzostwa w piłce nożnej. Liczyć się będą zasada fair play i mnóstwo uśmiechu
 • choreografie i improwizacje taneczne - proste układy taneczne, przygotowania a no koniec finałowy pokaz
 • tworzenie scenariusza, udział w próbach, a na koniec FILM - efekt końcowy wraz z omówieniem i dyskusją podczas wieczornej prezentacji
 • szkolenie i impreza na orientację InO - ćwiczenia praktyczne związane z terenowymi zajęciami tj. ćwiczenia w posługiwaniu się mapą i kompasem, na zakończenie marsz na orientację w najbliższej okolicy w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Uczestnicy będą podzieleni na 2-5-osobowe zespoły
 • girls day - letnie SPA - domowe maseczki, studio fryzur, pokaz mody wg własnych pomysłów
 • boys day - męski świat - nowinki techniczne, konkurs strongmenów

CAMPOWY BLOK OGÓLNY
Wspólne zajęcia, mające na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych.

ACTIV PAKIET

 • euro-bungy - ok. 5 minut zabawy na specjalistycznej trampolinie z asekuracją
 • dmuchane walki sumo - walka dwóch zawodników w kostiumie z gąbki na miękkiej macie
 • spodnie podwójne - wyścig w podwójnych spodniach olbrzyma, w których utrudnieniem jest wspólna nogawka dla obu zawodników
 • narty poczwórne - kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
 • taśma wieloosobowa - zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziesz musiał dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć.

MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

 • kąpiele w basenie i opalanie na trawie
 • spacer Szlakiem Sadzonego Jaja - trasa: Ruiny Zamku na Wzgórzu "Baszta" - Koziejówka 636 m n.p.m - Baza Namiotowa SKPB - Mofeta - cerkiew św. Dymitra z zachowanym ikonostasem - Muszyna Złockie
 • gry zespołowe i turnieje sportowe
 • zajęcia artystyczno-plastyczne DIY
 • balonowa bitwa wodna

CAMPOWE DODATKI PLUS

 • akcja "pokój na 6 "
 • konkurs plastyczny "pocztówka z gór"
 • księga BUT rekordów - ustanowimy nową "Księgę Guinnessa"

CAMPOWE WIECZORY

 • podchody - wieczorna zabawa z latarkami w poszukiwania skarbu kierownika
 • sport - gry i zabawy na wesoło, turnieje sportowe
 • dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki
 • gry planszowe, karciane i strategiczne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • seans filmowy
 • karaoke

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH

ZAKWATEROWANIE
DW KOLEJARZ położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny-Złockiem pośród gór i lasów. Na rozległym ogrodzonym terenie (ok. 4 ha terenu zielonego) znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna:

 • MIASTECZKO WODNE: basen ze zjeżdżalniami oraz basen do nauki pływania o wymiarach 25,0 x 15,0 x 1,8 m
 • boiska do gier zespołowych: do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej
 • sala taneczna z lustrami
 • sala dyskotekowa z oświetleniem i nagłośnieniem, sala telewizyjna, świetlice
 • rekreacja: plac zabaw, stoły do ping-ponga, pole do mini golfa, piłkarzyki, bilard (odpłatnie)
 • sklepik
 • studio aktywnego wypoczynku: pole speedballowe, sala do Laser TAG, stanowisko euro-bungy, kule do aquazorbing

Zakwaterowanie w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek zapewnia opiekę medyczną - pielęgniarkę.

CO JEMY
Smaczna, domowa kuchnia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek obiad + suchy prowiant.
Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia m.in. bezglutenowego, wegetariańskiego (po wcześniejszym zgłoszeniu).

INFORMACJE DODATKOWE
Obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 120 PLN+imprezy fakultatywne. Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i czepka na kryty basen (wyc. programowa / fakultatywna).

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 45 osób.

TRANSPORT

 • 1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz.17.30, zakwaterowanie, kolacja
 • 2 - 9 dzień wypoczynek wg programu
 • 10 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 10.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 10.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

AQUAPARK ZAPOPRADZIE - basen rekreacyjny z torami do pływania, parasolem wodnym, kaskadami, masażami ściennymi, a do tego grota sztucznej fali, gejzer denny, wyspa i jacuzzi - te wszystkie atrakcje czekają na Ciebie. Dla chętnych wrażeń zjeżdżalnia o dwóch torach o długości 10 metrów! Dodatkowo atrakcje Parku Rozrywki: - park linowy - 11 wieżyczek, kilkanaście odcinków o różnym stopniu trudności (dla dzieci do 13 lat) koszt około 5 PLN/przejście całej trasy, płatne na miejscu - zjeżdżalnia Falandia - doskonała frajda dla dzieci i młodzieży, koszt około 3 PLN/5 minut, płatne na miejscu.

AQUAZORBING - zabawa na tafli basenu, która polega na ,,chodzeniu" po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2 m. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, a nawet robić ,,fikołki", odbędą się również wyścigi kul (zajęcia pod opieką instruktora).

ENERGYLANDIA - niesamowity dzień w NAJnowocześniejszym, NAJwiększym, pierwszym, prawdziwym Parku Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, a kończąc na tych dla najmłodszych. Główna atrakcja Parku to HYPERION MEGA COASTER - największy i najszybszy w całej Europie bijący wszelkie rekordy a także znane i lubiane: ZADRA, TWISTER, FORMUŁA ROLLER COASTER, SPEED WATER COASTER, AZTEC SWING, TSUNAMI DROPPER i wiele innych W sezonie 2021 otwarcie nowej strefy Aqualantis, Disco Coaster, Abyssus i wiele innych atrakcji. Przez cały dzień będziesz mógł korzystać bez limitu i do woli ze wszystkich urządzeń. (wycieczka realizowana w godzinach ok. 7.00 - 21.00, ok. 6 h super zabawy.

Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

PAINTBALL - do wybory tradycyjna gra na polu speedballowym legendarnymi markerami Tippman F14 (do dyspozycji 140 kulek), lub laser TAG (ok. 45 minut.

JAWORZYNA KRYNICKA - jeden z najbardziej znanych szczytów w całym Beskidzie Sądeckim, zwana też niekiedy "królową Beskidu Sądeckiego". Trasa: Muszyna Złockie - Jaworzyna Krynicka - Schronisko Górskie PTTK Jaworzyna Krynicka - Runek - Bacówka PTTK nad Wierchomlą - Szczawnik - Muszyna Złockie. Wycieczka z przewodnikiem górskim.

SURVIVAL - to samodzielność i odkrywanie natury. W ciągu 3 godzin zajęć w czasie wycieczek zdobędziesz umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Bedą czekać zadania do wykonania: budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie ogniska, znalezienie pożywienia. Nauczysz się podstawowej wiedzy o terenoznawstwie i "gastronomii" leśnej

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy McDonalds) 01:00 01:00 200.00
powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Bydgoszcz Stacja paliw Orlen, ul. Fordońska 419 04:30 20:30 200.00
Częstochowa Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Południe) 11:00 15:30 120.00
Dojazd własny Adres obiektu dostępny przy ofercie. Szczegóły dowozu i odbioru uczestnika do uzgodnienia. - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 02:00 23:30 240.00
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 02:30 22:30 240.00
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 06:30 18:45 160.00
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) 04:30 20:45 200.00
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 12:30 14:30 80.00
Kielce Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266 09:00 16:45 120.00
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 01:45 23:30 240.00
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201, p.KFC okolice węzła Mirowskiego A4 14:30 12:30 80.00
Legnica Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94) 07:45 17:30 160.00
Lubin (dolnośląski), Stacja paliw ORLEN, ul. Leśna 2 07:00 18:00 160.00
Lublin Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 06:00 20:00 160.00
Łódź MOP Wiśniowa Góra A1 w kierunku Katowic (powrót kierunek Gdańsk) 08:00 17:30 160.00
Mława Stacja paliw Orlen, ul. Płocka 18/19 05:00 21:15 200.00
Nisko Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1  08:15 17:45 120.00
Olsztyn Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) okolice węzła Olsztyn Południe 03:30 22:15 240.00
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (wyjazd Dk46 k. Wrocław) 11:00 15:30 80.00
Piotrków Trybunalski Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43 09:15 16:45 160.00
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Kolejowa 46 06:30 19:45 200.00
Poznań Dworzec Poznań Główny PKP peron - bezpośrednio przy pociągu IC rel. Szczecin - Kraków 08:40 19:20 200.00
Radom S7 MOP Zakrzew Zach. kierunek Kraków (powrót MOP Zakrzew Wsch.) 07:45 18:00 160.00
Rzeszów Stacja paliw ORLEN, ul. Krakowska 291 09:30 16:30 120.00
Siedlce Stacja paliw SHELL, ul. Brzeska 43  03:45 22:15 160.00
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a  00:30 00:30 240.00
powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 03:30 22:00 200.00
Tarnów Stacja paliw LOTOS, MOP Rudka A4 kier. Kraków (powrót MOP Komorów A4 k. Rzeszów) 10:45 15:30 120.00
Toruń Parking przed dworcem PKP, Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego) 05:15 19:45 200.00
Trzebinia Parking przed dw. PKP, Zajazd Pod Zegarem 14:00 13:30 80.00
Warszawa Parking Stadion Narodowy pomiędzy PKP W-wa Stadion a Al. Zieleniecką 06:00 19:30 160.00
Włocławek A1 MOP Machnacz Płd. przy McDonalds (powrót MOP Machnacz Płn.) 06:00 19:00 200.00
Wrocław Bielany Wrocławie, Stacja Paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (przy Pizza Hut) 09:30 16:30 120.00
Zambrów Stacja Paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31 02:00 23:45 200.00
Zielona Góra MOP Racula przy S3 kier. Legnica (na powrocie kier. Szczecin) 05:30 19:45 160.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Muszynie

Muszyna - Kolonia i obóz - Wakacje z Energylandią

Kolonia i obóz z wycieczką do NAJnowocześniejszego, NAJwiększego, pierwszego, prawdziwego Parku Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie - czyli do ... ? ENERGYLANDII!!

 • Profil i wiek:

  Kolonie młodzieżowe
  od 9 do 14 lat
 • Terminy:

  2023-06-27 - 2023-07-06
  2023-07-11 - 2023-07-20
  2023-07-25 - 2023-08-03
  2023-08-08 - 2023-08-17
 • Transport:

  Autokarem lub busem.
 • Zakwaterowanie:

  DW KOLEJARZ
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka
od 2469.00

szczegóły