Kolonia letnia - Jarosławiec to jest to!


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2022-05-24 13:04
26.06.2022 - 06.07.2022 1899.00 2199.00 PLNrezerwuj
Promocja do 2022-05-25. Ilość miejsc ograniczona! Cena normalna: 2199.00.
07.07.2022 - 17.07.2022 1999.00 2199.00 PLNrezerwuj
Promocja do 2022-05-25. Ilość miejsc ograniczona! Cena normalna: 2199.00.
18.07.2022 - 28.07.2022 1999.00 2199.00 PLNrezerwuj
Promocja do 2022-05-25. Ilość miejsc ograniczona! Cena normalna: 2199.00.
29.07.2022 - 08.08.2022 1999.00 2199.00 PLNrezerwuj
Promocja do 2022-05-25. Ilość miejsc ograniczona! Cena normalna: 2199.00.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie. Program rekreacyjno-sportowy wg opisu. Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną. Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł). Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Dojazd na miejsce autokarem. Programy i świadczenia fakultatywne. Płatne na miejscu: Bilard, piłkarzyki, cymbergaje - ok. 2 zł/gra.

Kolonia letnia z mnóstwem atrakcji! Plaża Dubaj, zjeżdżalnia wodna GIGANT Park linowy, gokarty Aquapark Panorama Morska, pizzowanie! Poszukiwania bursztynu Śmiech, ruch, zabawa! BAW SIĘ DOBRZE!!!

 • Bursztynowa przygoda - Muzeum Bursztynu  - Poznamy genezę powstania bursztynu, jego odmiany i formy, zobaczymy metody jego wydobycia oraz faunę i florę zamkniętą w bursztynie. A nocne poszukiwanie bursztynu przy świetle specjalnych lamp będzie ciekawą przygodą wakacyjną.... Sami wykonacie bursztynowy wisiorek.
 • Park Wodny :Panorama Morska: Tutejsze baseny mają łącznie 1700 m? powierzchni. Do dyspozycji jest 6 zjeżdżalni (torowe, familijne, rurowe) umożliwiających zjazdy pojedyncze i rodzinne oraz dwa baseny wielofunkcyjne z podgrzewaną wodą. Można skorzystać z hydromasażu, masażu karku, pobawić się z dziećmi pod wodnym grzybkiem lub popływać w basenie, w którym dzięki gejzerom powietrznym powstaje efekt fali przypominającej falę morską.
 • Zwiedzanie latarni morskiej w Jarosławcu - Położona w odległości 400 metrów od brzegu , o wysokości  33,3 m latarnia jest ciekawym obiektem na Rowerowym Szlaku Latarnii Morskich.
 • Szlak Dużych Ryb - wycieczka kolejką elektyczną do Jezierzan. Dowiemy się wszystkiego na temat ryb morskich oraz słodkowodnych. Ryby są przedstawione w bardzo profesjonalny i realistyczny sposób. Wszystkie mają około 200 cm. Zobaczymy przyrządy nawigacyjne takie jak kompasy i sonary, mapy, łodzie rybackie, kotwice, lampy i wiele innych.
 • Mega piłkarzyki - Ekscytująca zabawa "ludzkie piłkarzyki" - dużo śmiechu i ruchu podczas meczu. Zabawa wyzwala wiele pozytywnych emocji oraz pobudza ducha współzawodnictwa, ćwiczy koordynację oraz integruje grupę.
 • Pizzzzzzowanie!!! - To niecodzienna możliwość spełnienia kulinarnych fantazji - sami zrobicie swoją wymarzoną pizzę - a salami z czekoladą wcale nie jest nowością - wymyślcie coś bardziej...WOW!

Ponadto:

 • Kąpiele wodne pod opieką ratownika, piłka plażowa, dyskoteka,olimpiada kolonijna,quizy.
 • Leśne podchody, terenu poznanie, przeszkód pokonywanie.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach na terenie Jarosławca.
 • Pokaz tańca,pokaz cyrkowy lub teatralny ( zamiennie w turnusach).
 • Odwiedziny w Papugarni lub Motylarni ( płatne na miejscu ok.15 zł.).
 • Pyszne lody z Manufaktury Lodów ( płatne na miejscu ).
 • Dmuchańce.
 • Odkryty basen, boiska do gier zespołowych.
 • Ognisko z kiełbaskami.

PROGRAMY FAKULTATYWNE:

 • Dieta bezglutenowa, wegańska. 30.00 zł.
 • Dolina Fantazji 100.00 zł.
  Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w wiosce hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
 • Hakuna Sup 50.00 zł.
  To nasze wyzwanie dla Was na tegoroczne lato! Połączenie deski surfingowej z kajakiem - pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych. Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach.
 • Kajaki 80.00 zł.
  Spływ spokojną rzeką Grabową, trasą dostosowaną do umiejętności i wieku uczestników. Spływ polecamy zarówno dla osób, które pierwszy raz siedzą w kajaku (bez problemu można się nauczyć podstawowych manewrów), jak i tych, które pierwsze kroki mają już za sobą.
 • Paintball 89.00 zł.
  Zabawa dla wszystkich, którzy chcą poznać tę dyscyplinę sportu, chcą nauczyć się taktyki i strategii w różnych scenariuszach paintballowych, a przede wszystkim dobrze się bawić (3 godz. gry, do wykorzystania po 200 kulek/osobę).
 • Pakiet Aktywny. 99.00 zł.
  Lasertag – To odmiana paintballa bez brudzących kulek. Każdy uczestnik otrzyma nowoczesny sprzęt: kamizelkę z czujnikiem trafienia, laserową broń ze strzelającą wiązką światła oraz zestaw wirtualnych "żyć". Uczestnicy mają do dyspozycji dużą arenę podzieloną na kilka części z licznymi przeszkodami, labiryntem i efektami specjalnymi: wytwornicami dymu. Archerytag – zabawa podobna do paintballa / lasertaga, ale z wykorzystaniem łuków! To nowa dyscyplina sportu – rozgrywki drużynowe pomiędzy dmuchanymi przeszkodami, polegające na eliminacji przeciwników za pomocą bezpiecznych strzał z piankową konstrukcją. Ta gra łączy w sobie paintball`a, grę w dwa ognie oraz konkurs łuczniczy!
 • Park Edukacji Leonardia. 90.00 zł.
  Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Nie będziesz się nudzić!
 • Rejs statkiem. 40.00 zł.

JAROSŁAWIEC to urokliwe letnisko położone w województwie zachodniopomorskim, w pobliżu dwóch jezior - Wicko oraz Kopań. Największym atutem tej miejscowości jest jednak atrakcyjna lokalizacja tuż przy morzu, w otulinie lasów sosnowych. W Jarosławcu powstała także największa w Europie sztuczna plaża-DUBAJ-stworzona dzięki refulacji, czyli przepompowaniu na brzeg piasku zalegającego na dnie Bałtyku.

Poza fantastyczną plażą w Jarosławcu jest także kilka interesujących miejsc. Warto zwiedzić najstarszy zabytek we wsi, czyli wybudowaną w latach 30. XIX wieku latarnię morską. W Jarosławcu nie bez powodu stworzono Muzeum Bursztynu, miejscowość jest bowiem jednym z większych bursztynowych zagłębi na wybrzeżu. Na turystów czeka Centrum Rozrywki z basenami wypełnionymi kulkami i różnego rodzaju grami oraz Aquapark Panorama Morska. W dużym kompleksie wewnętrznych i zewnętrznych basenów można pływać, szaleć na zjeżdżalniach oraz korzystać z atrakcji w Świecie Dziecka, który znajduje się na terenie obiektu. Ciekawostką jest również kryty stok narciarski czynny...tylko latem. Koniecznie trzeba zajrzeć do papugarni i motylarni, zakupić lody produkowane według receptury przekazywanej od pokoleń czy skorzystać z plażowej zjeżdżalni.

ZAKWATEROWANIE:
OW-K MARYSIEŃKA jest położony na powierzchni 3,5 ha, w odległości ok. 120 m od morza. Oferuje możliwość skorzystania z boisk sportowych (do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej ), placów zabaw, sal szkoleniowych, boiska do ?piłkarzyków ludzkich?. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko i grila, niewielki basen, sale do ping-ponga i piłkarzyków, kawiarnia oraz pizzeria. Do dyspozycji uczestników są pokoje 4-6 osobowe z łazienkami i TV w murowanym budynku.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje  w formie bufetu. Pierwszy posiłek:  kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

 • Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się ''na trasie''.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Archerytag to zabawa podobna do paintballa / lasertaga, ale z wykorzystaniem łuków! To nowa dyscyplina sportu ? rozgrywki drużynowe pomiędzy dmuchanymi przeszkodami, polegające na eliminacji przeciwników za pomocą bezpiecznych strzał z piankową konstrukcją. Ta gra łączy w sobie paintball`a, grę w dwa ognie oraz konkurs łuczniczy! Lasertag- paintball laserowy, całkowicie bezpieczna i bezbolesna zabawa będąca alternatywą dla paintballa.

Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.

Bardzo ciekawy zbiór eksponatów militarno - historycznych zgromadzony przez założyciela i pasjonata militariów. Zobaczymy tu wiele motocykli, broni różnego typu, mundurów wojskowych oraz pojazdów zarówno tych ciężkich gąsienicowych, jak i nieco mniejszego kalibru. Po muzeum oprowadza właściciel , opowiadając niesamowite historie i ciekawostki.

Zabawa dla chętnych na starym pasie lotniskowym ( wzrost uczestnika od 130 cm.). Konieczność posiadania lub zakupu kominiarki w cenie ok.5 zl.

To nasze wyzwanie dla Was na tegoroczne lato! Połączenie deski surfingowej z kajakiem- MEGA zabawa! Pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych.Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach!. Zajęcia odbywają się przy min.liczbie 20 uczestników

Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W "Parku Gier" czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W "Pracowni Leonarda" znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci - spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na "Placu Strzelniczym" można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Tu jest SUPER!

Park linowy przeznaczony głównie dla dzieci , składa się z trzech torów o różnej trudności. Trasy przebiegają na wysokości od 1 do 2,5 metra.

Podczas półgodzinnego rejsu łodzią rybacko-wycieczkową można obserwować piękną plażę oraz malowniczy klif z zupełnie innej perspektywy.W trakcie rejsu, uczestnicy mogą dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat pracy rybaków, zasadach łowienia ryb czy urządzeniach używanych w sterówce ? zapewniających bezpieczeństwo i ułatwiających sterowanie łodzią.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
dojazd własny 0.00
Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Gdańsk Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, obok KFC Matarnia. 15:00 13:00 150.00
Katowice McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 06:30 20:30 210.00
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266. 05:00 22:30 190.00
Kutno/A1 MOP Krzyżanów Wschód. 11:00 17:15 170.00
Leszno McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań). 10:00 16:00 190.00
Lublin Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. 05:00 23:00 210.00
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 09:30 18:00 190.00
Piła Stacja Paliw, ul. Przemysłowa 23. 13:30 12:30 150.00
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. 11:30 14:30 170.00
Radom S7 MOP Zakrzew Wschód. 06:00 21:30 190.00
Toruń/A1 MOP "Nowa Wieś", 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk). 13:00 15:00 150.00
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:00 20:00 190.00
Włocławek/A1 MOP Machnacz Północ. 11:00 16:45 150.00
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. 09:00 18:00 210.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Jarosławcu

Jarosławiec - Kolonia i młodzieżowy obóz pływacki

Jeśli myślicie o tym, aby poprawić swoje umiejętności pływackie lub dopiero zaczynacie swoją przygodę z nauką pływania i chcecie poczuć się bezpiecznie w wodzie to ten młodzieżowy obóz pływacki jest dla Was idealny!

 • Profil i wiek:

  Kolonie pływackie
  od 8 do 17 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-18 - 2022-07-28
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne: 3 posiłki + podwieczorek w stołówce ośrodka
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia i obóz militarny - Komandos Junior

Kolonia i obóz militarny w trakcie której czeka na Was: budowa ognisk typu Dakota i rozpalanie go za pomocą krzesiwa, uzdatnianie i przygotowanie wody oraz budowa awaryjnego filtra, przygotowanie prostych posiłków, nauka...

 • Profil i wiek:

  Kolonie militarne
  od 9 do 17 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne: 3 posiłki + podwieczorek w stołówce ośrodka
od 2249.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia i Obóz Piłki Nożnej na środkowym wybrzeżu Bałtyku

Kolonia i Obóz Piłki Nożnej w Jarosławcu. Poćwiczycie strzały, triki i podania oraz przeanalizujecie fragmenty meczów. Podczas codziennych, 2- godzinnych treningów popracujecie nad własnym stylem, dzięki indywidualnie do...

 • Profil i wiek:

  Kolonie pilkarskie
  od 7 do 16 lat
 • Terminy:

  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne: 3 posiłki + podwieczorek w stołówce ośrodka
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia modowa - Jarosławiec Fashion

Moc atrakcji! Plaża Dubaj, Dolina Fantazji, Leonardia Mini zoo, AQUAPARK, pizzzzowanie! Makijażowe szaleństwo Kolonia modowa to DOBRA ZABAWA!!! MODOWE KREACJE, FRYZJERSKIE INSPIRACJE!

 • Profil i wiek:

  Kolonie fashion
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-18 - 2022-07-28
  2022-07-29 - 2022-08-08
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy MARYSIEŃKA
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek.
od 1899.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia piłki nożnej z Klubem Urwisa

Na kolonii piłki nożnej z Klubem Urwisa - trenerzy poprowadzą codzienne dwugodzinne treningi na orliku oraz plaży, w trakcie których dzieci popracują między innymi nad: słabszą nogą, pierwszym kontaktem z piłką, przemyś...

 • Profil i wiek:

  Kolonie klub urwisa
  od 7 do 11 lat
 • Terminy:

  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka.
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia rekreacyjna dla najmłodszych z Klubem Urwisa

Program kolonii rekreacyjnej dla najmłodszych jest dobrany specjalnie do możliwości i zainteresowań uczestników, aktywności uczące pracy w grupie, zajęcia sportowe i rekreacyjne. Nasza niezastąpiona Kadra – to wsz...

 • Profil i wiek:

  Kolonie klub urwisa
  od 7 do 11 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka.
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kolonia sportowa - Jest Moc!

Kolonia sportowa to MEGA FRAJDA! Plaża Dubaj, lasertag, gokarty, pływanie Hakuna SUP, park linowy, gry sportowe Aquapark, pizzowanie! ZASZALEJMY !!! ATRAKCJE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

 • Profil i wiek:

  Kolonie sportowe
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-18 - 2022-07-28
  2022-07-29 - 2022-08-08
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy MARYSIEŃKA
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek.
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Kreatywna kolonia plastyczna z Klubem Urwisa

Mali Artyści z Klubu Urwisa w trakcie zajęć plastycznych za pomocą kredek, farb i węgla stworzą swoje własne dzieła malarskie. Własnoręcznie wykonają bransoletki i wisiorki, nauczą się kompozycji rzeźbiarskiej, zaprojekt...

 • Profil i wiek:

  Kolonie klub urwisa
  od 7 do 11 lat
 • Terminy:

  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka.
od 2149.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Młodzieżowy obóz Archery Tag i Paintball

Młodzieżowy obóz Archery Tag i Paintball - kilkudniowa przygoda i aż 1500 kul do wykorzystania podczas treningów i turniejów paintballowych. Różne scenariusze gier. Zapewniamy pełne umundurowanie i sprzęt.

 • Profil i wiek:

  Obozy paintballowe
  od 11 do 17 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne: 3 posiłki + podwieczorek w stołówce ośrodka
od 2249.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Nadmorska kolonia i obóz rekreacyjny na wybrzeżu zachodnim

Nadmorska kolonia i obóz rekreacyjny na wybrzeżu zachodnim to idealna propozycja dla tych, co chcą spędzić wakacje nad morzem! Zobaczycie pierwszą w Polsce, sztuczna, piaszczystą plażę niczym w Dubaju. Odwiedzicie Muzeum...

 • Profil i wiek:

  Kolonie rekreacyjne
  od 7 do 17 lat
 • Terminy:

  2022-06-26 - 2022-07-06
  2022-07-07 - 2022-07-17
  2022-07-18 - 2022-07-28
  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka.
od 2099.00 PROMOCJA !

szczegóły

Jarosławiec - Obóz Jazdy Konnej na środkowym wybrzeżu Bałtyku

Obóz Jazdy Konnej na środkowym wybrzeżu Bałtyku, w Jarosławcu organizowany jest cyklicznie od wielu lat. Program obejmuje siedem lekcji w stadninie koni. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będziecie uczyć się jazdy...

 • Profil i wiek:

  Kolonie konne
  od 7 do 16 lat
 • Terminy:

  2022-07-29 - 2022-08-08
  2022-08-09 - 2022-08-19
  2022-08-20 - 2022-08-30
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1, tel.: 59 810 94 15
 • Wyżywienie:

  Całodzienne: 3 posiłki + podwieczorek w stołówce ośrodka
od 2549.00 PROMOCJA !

szczegóły