Kolonie i obóz młodzieżowy - Mega Parki Rozrywki w cenie TROPICAL ISLANDS!


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
01.07.2019 - 12.07.2019 1590.00 PLNrezerwuj
Wariant A (Wolin i Centrum Rozrywki w Chełmie)
01.07.2019 - 12.07.2019 1690.00 PLNrezerwuj
+ 35 euro Wariant B (1 wycieczka krajowa - Centrum Rozrywki w Chełmie i wyc. zagr. Tropcial Islands)
22.07.2019 - 02.08.2019 1590.00 PLNrezerwuj
Wariant A (Wolin i Centrum Rozrywki w Chełmie)
22.07.2019 - 02.08.2019 1690.00 PLNrezerwuj
+ 35 euro Wariant B (1 wycieczka krajowa - Centrum Rozrywki w Chełmie i wyc. zagr. Tropcial Islands)
08.08.2019 - 19.08.2019 1590.00 PLNrezerwuj
Wariant A (Wolin i Centrum Rozrywki w Chełmie)
08.08.2019 - 19.08.2019 1690.00 PLNrezerwuj
+ 35 euro Wariant B (1 wycieczka krajowa - Centrum Rozrywki w Chełmie i wyc. zagr. Tropcial Islands)

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, program wg wybranej opcji, ubezpieczenie NNW, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika, TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne, dopłat za wstępy euro.

Kolonie i obóz młodzieżowy organizowany w Pogorzelicy - miejscowości wczasowo- wypoczynkowej w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Rewalskim. Walory klimatyczne, krajobrazowe, turystyczne przyciągają rzesze turystów. Piękna szeroka plaża, wydmy porośnięte lasami, mikroklimat sprzyjający aktywnemu i zdrowemu wypoczynkowi.

Wariant A
Wycieczka autokarowa "Krajobrazy Wyspy Wolin”:
- zwiedzanie Fortu Gerharda pod opieką -podłego” pruskiego żołdaka, uczestnicy w atrakcyjny sposób poznają historie Muzeum w czasie marszruty po wnętrzach Fortu, przechodzą jednocześnie kilka prób, w końcu otrzymują nominację na stopień wojskowy. Następnie w Międzyzdrojach spacer Promenadą Gwiazd i zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych, później niesamowita podróż w czasie w cyfrowym Planetarium, będziemy podróżować po odległych galaktykach, odwiedzać planety układu słonecznego.

Wariant B
wizyta w TROPICAL ISLANDS
- w bardzo atrakcyjnym i największym tropikalnym parku rozrywki i wypoczynku w Europie (m.in. pobyt w krainie tropików z plażą, lasem tropikalnym, wioską tropikalną, klubem Tropino, z basenami, zjeżdżalnią wodną, Morzem Południowym, Laguną Bali, mini-golfem).

WSPÓLNY PROGRAM dla Wariantu A i Wariantu B

1. Wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim - udział w imprezie OPERACJA - INTEGRACJA KIDS. Uczestnicy podzieleni na zespoły 12-15-osobowe, wygrywa zespół który wykona najwięcej zadań, do nich należy np. pokonanie siatki o wysokości 10m, zniszczenie czołgu za pomocą lasera, rozpalenie ogniska za pomocą krzesiwa, przekazanie sygnału gdy agent zakłóca komunikację, udzielenie pierwszej pomocy medycznej, pokonanie zaminowanej pajęczyny, pokonanie magicznego labiryntu, zlokalizowanie i usuniecie z plaży groźnego ładunku, przy pomocy mapy i kompasu znalezienie zaszyfrowanych miejsc, zbudowanie tratwy i przeprawienie się na drugą stronę stawu, zdobycie grodu, jak najszybciej przebyć teren bagienny itp
2. Wizyta w aquparku "Sandra” w Pogorzelicy z 10 basenami krytymi i odkrytymi, 6 zjeżdżalniami, 6 jacuzzi, z basenami termalnymi z wodospadem ciepłym i zimnym, z kładkami, fontannami, basenem pirackim, wodną dżunglą
3. Lasertag to laserowy paintball - gra wykorzystująca repliki broni palnej - amunicją nie są tu jednak plastikowe lub wypełnione farbą kulki, lecz promienie podczerwone, całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla młodzieży (brak urazów). Dodatkowymi zaletami jest dużo większy zasięg -strzału” niż zwykłego paintballa oraz jej programowalność. Czujniki trafień zlokalizowane są na głowie i na broni. Nauczymy się taktyki prowadzenia walki w terenie leśnym oraz mieszkalnym. Daje to nieskończone możliwości. Archertag - drużynowa gra, która polega na zastrzeleniu przeciwnika przy pomocy łuku i bezpiecznych strzał. Specjalne dmuchane przeszkody utrudniają to zadanie.
4. Kąpiele pod opieką ratownika w morzu i basenie
5. Zajęcia na ścianie wspinaczkowej oraz przejazd kolejką tyrolską
6. Piłka nożna - nauka gry w zespole i doskonalenie poszczególnych elementów gry
7. Warsztat piłki siatkowej plażowej - uczestnicy zapoznanie się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową
8. Piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu
9. Kosmiczna Ekspedycja - kosmiczne gry i zabawy, kosmiczna moda, kosmiczna dyskoteka
10. Zajęcia z umiejętności orientowania się w terenie
11. Balonowa bitwa wodna
12. Aquaolimpiada - zawody pływackie, wakacyjna Olimpiada sportowa
13. Konkurs piosenki - Śpiewać każdy może”, festiwal Talentów
14. Dyskoteki, zabawy integracyjne, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz z grą terenowe, gry, konkursy, zawody

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy „Manta” usytuowany w pięknym lesie sosnowym ok. 400 metrów do morza, pokoje 3 i 4-osobowe z balkonem i łazienką oraz telewizorem. Ośrodek dysponuje: stołówką, kawiarnią, salą dyskotekową, świetlicą wyposażoną w sprzęt nagłaśniający i video, boiskiem do piłki nożnej i koszykówki, boiskiem do siatkówki, przenośnym zestawem do unihokeja oraz siatkówki plażowej, stołami do ping-ponga, placem zabaw z elementami parku linowego, basenem letnim, ścianą wspinaczkową. Teren ośrodka (2 ha) ogrodzony

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka; pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stołu). Dieta wegetariańska +120 zł. Dieta bezglutenowa + 150 zł.

TRANSPORT:
a/ Trasa główna:
Warszawa – Kołobrzeg - PKP – wyjazdy rano w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót wieczorem w dniu zakończenia turnusu, cena + 100 zł.
b/ Trasy antenowe: PKP lub Polski Bus lub PKS: Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek + 100 zł,
c/ Lublin, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Opole, Zielona Góra, Białystok, Olsztyn, Radom, Płock, Siedlce, Rzeszów, Tarnów + 150 zł , Gdańsk + 120 zł.
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób, W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem. Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.

IMPREZY FAKULTATYWNE:
1. Fascynująca zabawa w Parku Rozrywki Heide Park wycieczka do Niemiec – (Niemcy - Soltau k. Hamburga), uznanego za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki o olbrzymiej powierzchni z niezliczonymi atrakcjami, zapierającymi dech jazdami. W ciągu ok. 7-godzinnego pobytu uczestników czekają liczne atrakcje m.in. szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo - młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 10.00-17.00, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego Cena: 200 zł + ok. 30 euro (bilet upoważnia do wielokrotnego korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku).

2. Dla tych którzy nie wybrali wariantu B dodatkowo możliwość udziału w jednodniowej wycieczce autokarowej do Tropical Islands k. Berlina Cena: 180 zł + ok. 32 euro na wstęp.

3. LEGOLAND - Park Rozrywki zbudowany z KLOCKÓW LEGO., dziewięć krain tematycznych m.in Adventure Land, Lego City , Knights Kingtom. Oceanarium, kino 4 D, świat robotów Bionicle z symulatorami ruchu oraz Star Wars - kraina dla wielbicieli sagi Gwiezdnych Wojen, gdzie bohaterowie poruszają się i odgrywają filmowe scenki! (pobyt na miejscu ok. 8 godzin), cena 250 zł + ok. 45 euro

4. wizyta Parku Linowym w Pogorzelicy pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, cena 30 zł

5. wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim – udział w imprezie „Militarna Przygoda” cena 70 zl/os.
Wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce. Prowadzone metodą musztry bojowej i dobrej zabawy : malowanie kamuflażu na twarzy, przebieranie się w mundury oraz:

 • manewry wojskowe – sprawnościowy wojskowy tor przeszkód OSF – ,,małpi gaj”,
 • strzelnica - strzelanie sytuacyjne z karabinków paintballowych lub ASG
 • techniki linowe – ścianka wspinaczkowa, techniki alpinistyczne.
 • wojskowe transportery rozpoznawcze BRDM-2
 • żyroskop – test na trenażerze dla pilotów i skoczków wojskowych
 • poszukiwanie skarbów, min przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu
 • pobyt we wczesnośredniowiecznej osadzie PIASTÓW - ,,historia na żywo”. Odbędą się zawody i pojedynki obozowiczów z wykorzystaniem specjalnie dla nich przygotowanej broni
 • zwiedzanie ,,ZAŚCIANKA” – skansen w stylu sali rycerskiej.
 • strzelanie z armaty – bombarda krzyżacka
 • nauka walki indywidualnej oraz w szykach bojowych z użyciem miecza, topora i włóczni.
 • bieg w średniowiecznych nartach
 • jazda na koniu lub kucyku
 • dyby, klatka
 • rzut toporem i oszczepem
 • walka na kopie

Przebierania się w zbroje i pancerze, omówienie historii oraz zasad postępowania Słowian i Wikingów.
Po zajęciach przekazujemy płytkę ze zdjęciami i filmikami.

Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 20 osób.

UBEZPIECZENIE
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

Uwaga: w trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Terminy turnusów podano łącznie z transportem. wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników. Każdy uczestnik obowiązkowo powinien posiadać aktualną legitymację szkolną na przejazd PKP.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 150.00
Bydgoszcz - - 100.00
Częstochowa - - 150.00
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 120.00
Katowice - - 150.00
Kielce - - 150.00
Kraków - - 150.00
Lublin - - 150.00
Łódź - - 100.00
Olsztyn - - 150.00
Opole - - 150.00
Płock - - 150.00
Poznań - - 150.00
Radom - - 150.00
Rzeszów - - 150.00
Siedlce - - 150.00
Tarnów - - 150.00
Toruń - - 100.00
Warszawa - - 100.00
Włocławek - - 100.00
Wrocław - - 150.00
Zielona Góra - - 150.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.