Kolonie i obóz w Korbielowie - 12 dni

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2020. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2021 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2020 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2020-10-24 12:12
 • Cena zawiera:
  Przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NWW (5 tys.), opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, realizację programu, TFG.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za wycieczki fakultatywne. obligatoryjnej opłaty w euro na realizację programu.

Tego lata proponujemy extra emocje! Energylandia, Słowacja, jaskinie lodowe, Parki Wodne. Kolonie i obóz w Korbielowie - letniskowej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, malowniczo położona u stóp Pilska, o dużych walorach klimatycznych i krajobrazowych, punkt wyjścia ok. 11 szlaków turystycznych. Do przejścia granicznego ze Słowacją ok. 2 km.

PROGRAM

 • Wycieczka autokarowa na Słowację - Niskie Tatry - wycieczka do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń - Jaskini Svobody lub Jaskini Lodowej, następnie pobyt w wyjątkowo atrakcyjnym parku wodnym TATRALANDIA - największym w Europie Środkowej: 5 basenów z licznymi atrakcjami, zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, parasolami wodnymi, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami, trójślizgawkami itp.
 • Jednodniowa wycieczka autokarowa na Słowację - Mała Fatra - wycieczka do bardzo malowniczej Doliny Vratnej, przejście atrakcyjną i malowniczą trasą tzw. "dierami” ze Stefanovej do Terchovej oraz zwiedzanie Muzeum Janosika w Terchovej
 • SUPER ZABAWA, SUPER EMOCJE - ENERGYLANDIA - największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl Wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystkie 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej: Bajkolandia i Circus Zone dla najmłodszych, Familijna ze wspaniałymi atrakcjami wodnymi i między innymi Roller Coasterem Dragon, Ekstremalna z największym w Europie Mega Coasterem Hyperion i rekordzistą światowym Water Coasterem Speed, Wodna a w niej: Water Park - strefa basenowa i relaksu oraz otwarty w 2018 park zjeżdżalni - Tropical Fun. Na miejscu 12 roller coasterów w tym Hyperion Roller Coaster (142 km/h, wysokość 77 m) oraz najwyższy na świecie Drewniany Coaster Zadra, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.
 • Wycieczki piesze w góry szlakami Beskidu Żywieckiego: na Pilsko, na Halę Miziową, do wodospadu w Sopotni,
 • Zajęcia rekreacyjne: basen letni, gry zespołowe, tenis stołowy, bieg terenowy,
 • Ogniska, dyskoteki, przejażdżki konne
 • Spartakiada sportowa
 • Turniej piłki siatkowej,
 • Turniej piłki nożnej,
 • Turniej badmintona,
 • Wielobój sprawnościowy
 • Turniej gry w bilard

IMPREZY FAKULTATYWNE
1. Wycieczka na Słowację "Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką” - ekscytujący spacer koroną drzew w Tatrach Bielskich, długości 2500 metrów, na wysokości od 18 do 24 metrów, na części chodnika specjalne przeszkody (zwężenia, labirynt) powodują dodatkowe emocje, największą jednak atrakcją jest na końcu ścieżki zjazd 67-metrową zjeżdżalnią, ze ścieżki rozpościera się piękny widok na Tatry Bielskie, następnie zwiedzanie Jaskini Bielańskiej w Tatrzańskiej Kotlinie - największej udostępnionej w Tatrach jaskini - 70 minut zwiedzania ( temperatura ok 5 - 7°C. Cena 120 zł + 20 euro.

2. Baseny termalne w Oravicach na Słowacji, a w czasie wycieczki:

 • korzystanie z basenu sportowo-rekreacyjnego z ławeczkami do masażu, biczami wodnymi, fontannami, wodospadem spadającym z mostu, "tryskającymi” wysepkami
 • korzystanie z basenu rekreacyjnego niepowtarzalnego miejsca w całej Słowacji, cyklicznie wytwarzane są w nim sztuczne fale, w tych basenach czeka na Was wiele atrakcji wodnych, takich jak sztuczne fale, podwodne ławeczki, dysze, natryski i inne urozmaicenia służące do hydromasażu. Niektóre z tych basenów bezpośrednio łączą się z zewnętrznymi basenami, co daje możliwość korzystania z kąpieli termalnych w każdych warunkach pogodowych.

Cena 120 zł/os. + 20 euro

3. Wycieczka do Budapesztu czas trwania 20-godz, w programie: Góra Zamkowa (Kościół Macieja, Baszta Rybacka), Góra Gellerta (Cytadela), Wyspa Małgorzaty, Parlament Węgierski (z zewnątrz), przejście promenadą naddunajską obok mostu Łańcuchowego i mostu Elżbiety, wstęp do największego w Europie Oceanarium lub kąpiel w basenach (do uzgodnienia). Cena 250 zł + ok. 4000 forintów (czyli ok. 60 zł)

4. Wycieczka do Parku Linowego "Trollandia”: pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., Jest to system przeszkód linowych i platform, Uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (szczegóły: www.trollandia.pl), następnie pobyt w aquaparku Leśna (basen wewnętrzny rekreacyjny z biczami wodnymi i urządzeniami do masażu, basen wewnętrzny z ławkami do masażu wodnego i powietrznego, basen zewnętrzny - "wypływowy”, zjeżdżalnia). Cena wycieczki 120 zł

Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Darz Bór” www.darzbor.net, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, basenem letnim z podgrzewaną wodą, miejscem na ognisko.

WYŻYWIENIE
W stołówce pensjonatu 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek). Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu. Na wycieczkę do Wiednia lub Budapesztu uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienna stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro)

TRANSPORT :
a) PKP trasa główna: Warszawa – Łódź - Katowice , wyjazd rano pociągiem w pierwszym dniu turnusu, powrót po południu w ostatnim dniu turnusu;
Warszawa; Łódź , Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, + 100 zł/os.; Katowice +70 zł
b) Wyjazdy antenowe PKP lub busem z Olsztyna, Lublina, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Radomia, Płocka, Siedlec, Kielc, Wrocławia, Głogowa, Opola, Zielonej Góry + 150 zł, z Gdańska , Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Rzeszowa, Szczecina + 170 zł;;

UBEZPIECZENIE

 • Ubezpieczenie NNW AXA (5.000).
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

UWAGI
Kolonie 7-13 lat, obóz 14- 18. Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Osoby korzystające z przejazdu PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.Wyjazdy realizowane - przy zgłoszeniu się minimum 7 osób.
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Bydgoszcz wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Częstochowa PKP trasa główna - - 100.00
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Głogów wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Katowice PKP trasa główna - - 70.00
Kielce wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Kraków wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Lublin wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Łódź PKP trasa główna - - 100.00
Olsztyn wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Opole wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Piotrków Trybunalski PKP trasa główna - - 100.00
Płock wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Poznań wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Radom wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Radomsko PKP trasa główna - - 100.00
Rzeszów wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Siedlce wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Szczecin wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Toruń wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Warszawa PKP trasa główna - - 100.00
Włocławek wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 170.00
Wrocław wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00
Zielona Góra wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem - - 150.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.