Kolonie Sportowo-Piłkarskie + Przygoda z MINECRAFTem

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2017. Oferty wyjazdów na sezon Lato 201 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się w styczniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2017-08-02 09:59
  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, instruktorów do zajęć z Minecraft-em, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Wydatki na potrzeby własne i świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Kolonie Sportowo-Piłkarskie: zapoznanie z zasadami gry w piłkę nożną, sędziowaniem; postawy gry fair play; taktyka w grze: ustawienie się na boisku, pozycje zawodników – atak, pomoc, obrona, bramkarz; rozgrzewki z piłką, zajęcia poprawiające kondycję i motorykę, doszkalanie i nauka odpowiedniego prowadzenia piłki, ćwiczenie precyzyjnych podań, przyjęć, strzałów, rzutów karnych, przerzuty, żonglerka piłką, gra głową, drybling.

Poronin – podhalańska miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Tatr. Lubiana przez turystów ze względu na spokojną atmosferę oraz piękne widoki.

ZAKWATEROWANIE:
Dom Wypoczynkowy „Weronika 2”
– stylowy obiekt usytuowany w pięknym zakątku Poronina, na dużym zielonym terenie. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z tv, sala dyskotekowa z wyposażeniem, stół do tenisa stołowego, mały basen kryty.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

Program pobytu
Wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Siklawica. Wycieczka połączona z wykładami przewodnickimi na tematy związane z regionem Tatr Zachodnich.

KOLONIA SPORTOWO-PIŁKARSKA:
- Najbardziej popularni piłkarze na świecie - zapoznanie z sylwetkami piłkarzy takimi jak: Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Lionel Messi, Neymar i innymi; cechy dobrego piłkarza.
- FIFA, UEFA, najsłynniejsze ligi i kluby piłkarskie świata – prezentacja multimedialna.
- Wembley ’73 – historia piłki nożnej.
- Zapoznanie z zasadami gry w piłkę nożną, sędziowaniem; postawy gry fair play; taktyka w grze: ustawienie się na boisku, pozycje zawodników – atak, pomoc, obrona, bramkarz; rozgrzewki z piłką, zajęcia poprawiające kondycję
i motorykę, doszkalanie i nauka odpowiedniego prowadzenia piłki, ćwiczenie precyzyjnych podań, przyjęć, strzałów, rzutów karnych, przerzuty, żonglerka piłką, gra głową, drybling.
- Elementy pierwszej pomocy przedmedycznej.
- Jaka jest odpowiednia dieta dla sportowców? – pogadanka na temat zdrowego trybu życia.
- Zajęcia sportowe z innych dyscyplin – siatkówka, koszykówka, badminton itp.
- Wykonywanie makiety stadionu ulubionej drużyny piłkarskiej.
- Projektowanie koszulki własnej drużyny piłkarskiej – każdy z uczestników musi posiadać biały T-shirt.
- Turniej rzutów karnych, siatkonoga.
- Projekcja filmów: „Piłkarzyki rozrabiają”, „Tygrysy murawy”.
- Piłkarska Feta – bal sportowców na zakończenie kolonii.

PRZYGODA Z MINECRAFT-em:
Grę Minecraft zna większość dzieci :) Nasi gracze zbudują wymarzone miasta w świcie Minecrafta i to wszystko w wewnętrznej sieci LAN – tak aby wspólnie budować świat!

Warsztaty trwają 4 godziny.

Ponadto:
Korzystanie z krytego basenu co drugi dzień, korzystanie z boiska typu ORLIK, „Boso” przez kraj – poznanie okolicy poprzez spacery i wycieczki piesze, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem, „Zróbmy czasem coś znienacka” – umilamy sobie dzień, gry i zabawy świetlicowe (kalambury, rebusy, krzyżówki), Olimpiada Jaworzyny – indywidualne i grupowe rozgrywki sportowe.

TRANSPORT:
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.