Kolonie w Bieszczadach - Projekt Przygoda


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2018-06-19 19:59
25.06.2018 - 06.07.2018 1490.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
17.07.2018 - 28.07.2018 1490.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
28.07.2018 - 08.08.2018 1490.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.
08.08.2018 - 19.08.2018 1490.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Transfery realizowane przy min. 6 os. busem lub min. 10 os. PKP.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  programu fakultatywnego

Bieszczadzki projekt przygoda to idealne kolonie dla dzieci, które nie lubią siedzieć w miejscu, to kolonie dla tych, którzy lubią ruch, przygodę i sport. W programie dużo ciekawych zajęć oraz oczywiście całodniowa wycieczka w serce Bieszczad, czyli na Połoniny. Będzie też oczywiście rejs statkiem po największym jeziorze w Bieszczadach.

Bieszczady – dzikie i pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. To region oferujący wiele atrakcji, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności niezbędnych do przetrwania w trudnych warunkach… Wakacje w Krainie Wilka zapamiętasz do końca życia!

KOLONIA PROJEKT PRZYGODA:

 • SZKOLENIE BIESZCZADNIKA (3 godz.) – rywalizacja na leśnej polanie w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, strzelnica paintballowa, łucznictwo, rzut siekierą oraz „mata Sumo”.
 • TECHNIKI LINOWE – test sprawności podczas zajęć na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz dla chętnych wejście na przyrządach tzw. „małpach”.
 • REJS JACHTEM (1,5 godz.) – rejs jachtem ze sternikiem po Jeziorze Solińskim.
 • NA POŁONINACH (8 godz.) – całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem, z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku (dla chętnych).
 • SEGWAY – niezapomniane przejażdżki sprawnościowe wyjątkowym pojazdem po torze.
 • TAJEMNICE SOLINY – wycieczka autokarowa nad Solinę, ze zwiedzaniem największej w Polsce zapory w Solinie oraz zapory w Myczkowcach; zwiedzanie Uzdrowiska Polańczyk oraz monumentalnego kamieniołomu w Bóbrce; wejście na punkt widokowy.
 • ZAJĘCIA GARNCARSKIE – warsztaty z lepienia w glinie.
 • DYSKOTEKA W PIANIE LUB FLUO PARTY – szaleństwa z dużą ilością piany lub laserów oraz świecących tatuaży. Dyskotekę prowadzi profesjonalny DJ.
 • WYJŚCIE NA BASEN AQUARIUS LESKO (1 raz w turnusie).
 • OGNISKO I WIECZÓR LEGEND – okazja do wspomnień wspólnych wypraw i snucia legend bieszczadzkich przy wieczornym ognisku w dymnej chacie.

Ponadto:
Gry i zabawy na terenie ośrodka; 100 punktów na 100-lecie – gra terenowa; Przygodowa Parada Kłamców; chrzest Poszukiwaczy Przygód; piesza wycieczka do owianego legendami Kamienia Leskiego.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

 • PAKIET DLA AKTYWNYCH – za dopłatą 140 zł/os.
 • 4×4 WILCZYM TROPEM (1 godz.) – wyprawa samochodami terenowymi,
 • SPŁYW SANEM (2-3 godz.) – spływ pontonami malowniczą Doliną Sanu,
 • ZORBING – zjazd z góry we wnętrzu przeźroczystej kuli.
 • LWÓW (14 godz.) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem, w programie zwiedzanie najciekawszych lwowskich zabytków – 125 zł/os. Wymagany paszport.
 • WĘGRY (14 godz.) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem do grot termalnych w Miszkolcu oraz legendarnego regionu Tokaju – 135 zł/os. Wymagany paszport lub dowód osobisty.
 • PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie – 45 zł/os./pakiet startowy.

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat „Gawra” – położony w urokliwej części Bieszczadów, nieopodal Leska. Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, restauracja, plac zabaw, basen letni, trampolina, boisko do siatkówki, altany, wiata grillową, świetlice ze sprzętem nagłaśniającym.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.