Kolonie z Rodzicami - ZOO Camp


 • Miejsce:
 • Zakwaterowanie:
  Ośrodek Rehabilitacyjno­-Edukacyjny Biały Lew; pokoje 2-osobowe z łazienkami
 • Wyżywienie:
  3 posiłki dziennie + podwieczorek w stylowej stołówce ośrodka
 • Dojazd:
  Autokarem lub busem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Profil:
 • Wiek:
  od 0 do 0 lat
 • Symbol oferty:
  SW-19538
kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
LEW/RO2 2017-07-07 - 2017-07-17 1499.00 PLN rezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, ubezpieczenie AXA NNW.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat transportowych, innych usług i atrakcji w ośrodku \"Biały Lew\".

Jeżeli chcecie przeżyć prawdziwą przygodę ze swoim dzieckiem to teraz możecie jechać razem z nim na kolonie do Romanówki. Wasze pociechy w ciągu dnia będą mogły się bawić w grupie rówieśników, uczestniczyć w ciekawych aktywnościach, a rodzice w tym czasie wypocząć. Wakacje z rodzicami to połączenie typowego rodzinnego wypoczynku (dziecko mieszka razem z rodzicami w jednym pokoju) z bogatym programem zajęć.

Romanówka to malownicza miejscowość położona pośród łąk, pól i lasów na obrzeżu trójkąta turystycznego Nałęczów-­Kazimierz Dolny-Puławy. Zaledwie 25 km dzieli nas od Kazimierza Dolnego, niespełna 30 km od Lublina i 160 km od Warszawy. Sielskość otoczenia umożliwiająca odpoczynek od wielkomiejskiego gwaru w miłych okolicznościach przyrody. To idealne miejsce dla osób pragnących zrelaksować się i pooddychać świeżym powietrzem. W Romanówce czas płynie wolniej... Niewątpliwą atrakcją tej miejscowości jest ZOO Wojciechów, w którym możemy być nawet codziennie.

Ośrodek Rehabilitacyjno­-Edukacyjny Biały Lew - to kameralny ośrodek o wysokim standardzie położony z dala od zgiełku i miejskiego hałasu w niedalekiej odległości od słynnej wioski kowalskiej w Wojciechowie. Będziemy zakwaterowani w komfortowo urządzonych pokojach 2-osobowych z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca smaczne dania kuchni lubelskiej. Ośrodek zapewnia stały i bezpłatny dostęp do Internetu.

Na ogrodzonym i monitorowanym 24h terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna oraz rehabilitacyjna

 • unikatowe w skali kraju - własne ZOO Wojciechów. Na 4 hektarowym terenie spotkamy kilkadziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt m.in. unikatowego w skali kraju­, króla zwierząt -białego lwa, pumy amerykańskie, małpy, antylopy, osły, kangury i makaki japońskie. Dodatkową atrakcją są różne gatunki ptaków m.in. gęsi tybetańskie, czarne łabędzie, bażanty, gołębie i kury.
 • kryty basen rekreacyjny o wym. 4m x 8m
 • odkryty basen zewnętrzny o średnicy 4m
 • atestowany, bogato wyposażony w bezpieczne urządzenia plac zabaw, na który składają się m.in. huśtawki, zjeżdżalnie, wieżyczki, Tyrolka
 • sklepik z napojami, słodyczami, drobnymi przekąskami i pamiątki
 • Sala fizjoterapii
 • Sala kinezyterapii wyposażona w drabinki, materace, maty, wałki rehabilitacyjne, piłki rehabilitacyjne, taśmy do ćwiczeń
 • Sala integracji sensorycznej
 • Sala Doświadczania Świata w specjalnie wyodrębnionym pomieszczeniu, wyposażonym w różnorodne urządzenia, które grają, świecą i wibrują działając na wszystkie zmysły naraz.
 • Gabinet Logopedy
 • sala świetlicowa
 • sala biesiadna idealna na warsztaty i zajęcia na niepogodę
 • zadaszone miejsce na ognisko
 • zadaszona wiata z grillem i miejscem na imprezę plenerową

Co jemy:
3 posiłki dziennie + podwieczorek w stylowej stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek obiad, ostatni posiłek obiad + suchy prowiant. Dzieci będą mogły zakosztować klasycznych, tradycyjnych lubelskich dań, które są wizytówką regionu. Ośrodek zapewnia realizację diet za dodatkową odpłatnością- dieta bezglutenowa, bezmleczna, bezcukrowa, lekkostrawna, wegetariańska (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Program:
JEDNO MIEJSCE - DWIE FORMY WYPOCZYNKU CZYLI JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE

DLA DZIECI

- Należy wybrać i zarezerwować jeden z programów realizowanych w Romanówka ZOO Camp


- W ciągu dnia Wasze dzieci przebywają pod opieką Naszej wykwalifikowanej kadry i w gronie rówieśników realizują zajęcia programowe. Natomiast noce spędzają z Rodzicami we wspólnym pokoju. Gwarantujemy, że dzieci nie zauważą Waszej nieobecności i radośnie opowiedzą co robiły w ciągu dnia!
- Plusy- mniejsze dzieci i bardziej nieśmiałe czują cały czas obecność Rodziców, a wieczorem mają ich tylko dla siebie. Jednocześnie mogą uczestniczyć w prawdziwej kolonii, integrować się, poznawać nowe dzieci i uczyć się samodzielności.

DLA DOROSŁYCH

 • Wypoczynek (mama, tata, babcia, dziadek) należy zarezerwować program LEW/RO Wakacje z Rodzicami.
 • W czasie, kiedy Wasze dzieci będą beztrosko spędzać czas z wychowawcami, Wy będziecie mogli oddać się chwilom przyjemności. Opiekę nad dziećmi przejmujecie dopiero po zakończeniu zajęć czyli wieczorem, kiedy dziecko może tęsknić!
 • Możecie również wyjechać ze swoimi najmłodszymi dziećmi. Dziecko do 3 lat bez świadczeń, czyli na łóżku z rodzicem i bez wyżywienia - bezpłatnie. Istnieje możliwości wykupienia 1/2 wyżywienia, dostawki dla dziecka oraz łóżeczka turystycznego.

Dla dorosłych proponujemy wiele atrakcji na terenie ośrodka Biały Lew (za dodatkową opłatą) m.in.

 • wypożyczenie kijów Nordic Walking i rowerów z kaskami
 • Spa&wellness - korzystanie z gabinetu kosmetycznego (pielęgnacje twarzy, dłoni, stóp i oczu) i gabinetu masażu
 • zooterapia (alpakoterapia i dogoterapia)
 • możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych (np. fizykoterapia, kinezyterapia)

Jak jedziemy:
1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 13.00, zakwaterowanie, obiad
2-10 dzień - wypoczynek według programu
11 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz. 14.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie. [-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd. Transport zależnie od oferty odbywa się najczęściej autokarami, jednak sukcesywnie staramy się uruchamiać wygodne i szybkie połączenia antenowe pociągami. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca. Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy). W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw SHELL, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 4:45 22:15 160.00
Dojazd własny Kazimierz, adres obiektu dostępny przy ofercie. Szczegóły dowozu i odbioru uczestnika do uzgodnienia. 13:00 14:00 0.00
Łomża Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 179 6:15 21:00 160.00
Ostrołęka Stacja paliw ORLEN, ul. I Armii WP 7 6:45 20:30 140.00
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 12:00 15:00 160.00
Radom Stacja paliw STATOIL, ul. Czarnieckiego 73 (przy Mc'Donalds) 11:00 16:00 140.00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska (róg Wisłostrady) 9:00 18:00 120.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.