Lloret de Mar - H.Caribe - obóz fotograficzny - autokarem


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-04-25 19:59
14.07.2019 - 23.07.2019 2759.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie: Signal Iduna S.A., opiekę pedagogiczną, zajęcia sportowe, organizację programu fakultatywnego.
 • Cena nie zawiera:
  Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, napojów do obiadu i kolacji ani programu fakultatywnego, a także lokalnego podatku hotelowego w wysokości 0,50 EUR/noc (dotyczy młodzieży od 16 lat).

Krajobrazy Costa Brava, na obozie fotograficznym to połączenie błękitu morza, szarości i czerwieni skał oraz zieleni śródziemnomorskiej roślinności. Nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca na rozpoczęcie przygody z fotografią. Zajęcia specjalistyczne w wymiarze 1,5 godz. dziennie, do tego program rekreacyjny. Te pejzaże przyciągają także miłośników sportów wodnych, a miasta są pełne ciekawej architektury. Zajęcia pozwolą Ci doszlifować umiejętności, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych fotografów.

Na gorącym wybrzeżu Costa Brava czas będzie płynął zupełnie inaczej! Zwiedzisz rozrywkową Stolicę Hiszpanii - Lloret de Mar. Oddasz się plażowaniu, kąpielom w morzu i basenie. Czekają Cię konkursy z nagrodami, tętniące gorącymi rytmami dyskoteki. Aż grzech nie skorzystać z tak cudownej plaży, dlatego będziesz na niej uprawiać aeorobik czy grać w piłkę nożną, badmintona, tenisa stołowego. Mamy dla Ciebie gry i zabawy na plaży i w terenie. Od zgiełku imprezowego kurortu, będziecie mogli aktywnie odpocząć podczas spacerów wzdłuż pięknego,
klifowego wybrzeża. Zobaczycie też uroczy ogród botaniczny usytuowany w takiej scenerii (wstęp ok. 5 EUR). Dodatkowo do wyboru bogaty program fakultatywny. Od czego zaczniesz?

Program rekreacyjny (wspólny)
Kąpiel w morzu i basenach, wycieczki piesze, zwiedzanie Lloret de Mar, zajęcia rekreacyjno - sportowe na plaży m.in. badminton, piłka nożna, gry i konkursy z nagrodami. A przede wszystkim wspaniała zabawa w dyskotekach, takich jak słynny Tropics i nie tylko (uwaga: wstęp od 16 lat, płatny, patrz: uwagi). Połącz wypoczynek z tańcem i sportem w cudownym hiszpańskim kurorcie!

Program fakultatywny:

 • Barcelona – wycieczka popołudniowa – m.in. wizyta na stadionie Camp Nou i w zabytkowej Dzielnicy Gotyckiej, punk widokowy przy Sagrada Familia, czas wolny na Ramblas – głównej promenadzie miasta; na zakończenie pokaz Magicznej Fontanny. Cena ok. 62 EUR.
 • Montserrat – czeka Cię pobyt na górze, uznanej za cud natury, wizyta w klasztorze benedyktyńskim. W cenie wycieczki przejazd widokową górską kolejką. Cena ok. 52 EUR.
 • Figueres-Girona – podczas półdniowej wycieczki – wizyta w mieście ekscentrycznego artysty Salvadora Dali, zwiedzanie muzeum, spacer po Gironie: w programie
 • zabytki kultury żydowskiej, arabskiej i katolickiej. Cena ok. 50 EUR.
 • Rejs statkiem wzdłuż malowniczego Costa Brava do miasteczka Tossa de Mar – cena ok. 45 EUR.
 • Port Aventura – największy park rozrywki w Katalonii, pełen najróżniejszych atrakcji (w cenie bilet wstępu). Cena ok. 70 EUR.
 • La Masia – pokaz tradycyjnego, gorącego tańca flamenco z hiszpańską biesiadą, zakończony zabawą taneczną. Cena ok. 54 EUR.
 • Water World – miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. Cena ok. 34 EUR.
 • Marineland – park wodny z pokazami delfinów, fok i papug. Cena ok. 30 EUR. Sam wybierz atrakcje w słonecznej Hiszpanii!

Zakwaterowanie:
Hotel Caribe *** położony jest w ścisłym centrum tętniącego życiem całą dobę Lloret de Mar i tylko ok. 150 m od głównej plaży - Playa Lloret. Na terenie hotelu znajdują się restauracja, bar, gry zręcznościowe, niewielki basen z leżakami, dwa tarasy słoneczne. Dostęp do wifi za dopłatą. Pokoje 3-,4-osobowe oraz nieliczne 2-osobowe, wszystkie z łazienkami.

Świadczenia:

 • Zakwaterowanie: 7 noclegów.
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w formie bufetu w restauracji hotelowej. Grupy autokarowe: pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Napoje do obiadu i kolacji płatne dodatkowo. W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu.
 • Transport: grupy samolotowe: samolot rejsowy na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa liniami LOT lub innymi. Zbiórka 2 godziny przed wylotem w Hali Odlotów Lotniska im. Chopina pomiędzy strafami D i E, przy tablicy "meting point". Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie. Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd autokarem lub minibusem (ok 1,5 godz.).
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
 • Opieka pedagogiczna, zajęcia sportowe, organizacja programu fakultatywnego.

Informacje praktyczne:

 • Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, napojów do obiadu i kolacji ani programu fakultatywnego, a także lokalnego podatku hotelowego w wysokości 0,50 EUR/noc (dotyczy młodzieży od 16 lat).
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu,
 • uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez pilota miejscu. Podczas powrotu na terenie Polski mija północ, stąd przyjazd do niektórych miast następuje
 • przedostatniego dnia imprezy.
 • Sugerowane kieszonkowe: min. 80 EUR (na napoje do posiłków, posiłek po drodze, drobne wydatki) oraz pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV.
 • Wstęp do dyskotek od 16 lat (sprawdzane dokumenty), tygodniowa karta klubowa ok. 30 EUR.
 • Grupy autokarowe: przejazd na trasie Wrocław – Lloret de Mar (przez Niemcy i Francję) ok. 1900 km – ok. 26 godz. Podczas podróży przerwa na posiłek (we Francji lub w Niemczech), orientacyjny koszt – od 10 EUR. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.30.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bolesławiec Okmiany 1B koło Bolesławca, stacja paliw BP przy drodze krajowej nr 94, za zjazdem z A4 (Krzywa) kierunek Bolesławiec 15:45 16:00 0.00
Bydgoszcz ul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka 08:00 23:30 200.00
Katowice ul. Piotra Skargi 4, Dworzec Autobusowy 09:45 21:45 130.00
Kraków ul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta) 07:45 23:30 150.00
Legnica Nowa Wieś Legnicka 44A koło Legnicy, stacja paliw Orlen przy drodze krajowej nr 3, za zjazdem z A4 (Legnica) kierunek Jelenia Góra 15:00 16:30 0.00
Leszno ul. Zygmunta Starego 1, parking przy Hali Trapez (na końcu ul. Zygmunta Starego) 11:45 20:00 100.00
Łódź ul. Kątna 1, stacja paliw BP (przy zjeździe nr 22 z autostrady A1) 09:30 22:00 150.00
Opole ul. 1 Maja 41, parking na rogu ulic 1 Maja i Dubois (wjazd na parking od ul. 1 Maja) 11:45 20:00 80.00
Poznań ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP 10:00 21:30 130.00
Toruń ul. Kujawska 1, parking przy Dworcu Głównym PKP 07:00 00:30*następnegodnia 200.00
Warszawa Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11 07:30 23:45 200.00
Wrocław ul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,11 13:30 18:00 30.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.