Młodzieżowy obóz tenisowych dla tych, którzy marzą o Wimbledonie

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2021. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2022 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w listopadzie 2021 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, wyżywienie, nauka gry w tenisa pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, ubezpieczenie NNW, opieka wychowawcza, dyskoteki, ogniska, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne, świadczeń niezawartych w ofercie

Przekonaj się, jak łatwa, prosta i przyjemna może być nauka tenisa. Nie ma znaczenia, że nie posiadasz żadnych umiejętności - w gronie osób początkujących, takich jak Ty, każdy dopiero zaczyna. Nie martw się również o sprzęt, rakiety i piłki - wszystko będzie czekało na Ciebie na obozie. Pamiętaj, że najważniejsze są chęci, a wakacje to idealny moment na rozpoczęcie Twojej przygody z tenisem!

NOWĘCIN k. Łeby - miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza - ok. 2 km

Program
Obóz kierujemy do osób, które jeszcze nigdy nie grały w tenisa, a także do tych, które rezygnowały z nauki z obawy przed niepowodzeniem. Przeszkolona i wyrozumiała kadra trenerska, dobór odpowiedniego sprzętu, dostosowanie poziomu trudności ćwiczeń - to wszystko sprawi, że początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa, co pozwoli im czerpać radość z gry na korcie już na wstępnym etapie nauki. Dodatkowo podczas treningów uczestnicy zapoznają się z zasadami gry. W trakcie zajęć najważniejsza będzie fantastyczna i bezstresowa atmosfera, dzięki której obozowicze poprzez zabawę poznają podstawowe elementy gry. Nawet nie zauważą, jak szybko zaczną celnie przebijać piłkę na drugą stronę, co wcześniej wydawało im się całkowicie nierealne.
Na zakończenie obozu odbywa się turniej tenisa.

Czego nauczysz się na naszym obozie tenisowym:

 • Zasady gry w tenisa
 • Jak sprawnie i szybko poruszać się na korcie
 • Podstawowe uderzenia z głębi kortu (forhend, beckhend, serwis)
 • Zasady fair play na korcie
 • Poza typowymi umiejętnościami tenisowymi treningi na korcie mają za zadanie rozwijać u uczestników koordynację, szybkość i kondycję fizyczną.

Oprócz zajęć tenisowych:

 • Power Park - zajęcia w Parku Linowym w Łebie,
 • wizyta w Sea Park Sarbsk w największym na północy Polski parku rozrywki, (www.seapark.pl) pierwszy i jedyny park w Polsce, który pokazuje jednocześnie faunę i florę mórz i oceanów oraz kulturę i historię regionu Pomorza. Największą atrakcją jest Fokarium, gdzie o wyznaczonych godzinach odbywa się karmienie fok oraz kotików, połączone z ich treningiem. Oprócz tego możemy odwiedzić liczne atrakcje wykorzystujące nowe technologie. Jest tu Oceanarium Prehistoryczne 3D, gdzie przeżyjemy niezwykłą podróż po głębinach morskich z czasów prehistorycznych, a także Real Ocean 3D - niezwykła łódź podwodna, z której podziwiać można współczesnych mieszkańców oceanów tak, jakby znajdowali się tuż obok. Można zobaczyć również makiety zwierząt morskich w naturalnych rozmiarach, Galeon Wodnik i Wrak na Wspak
 • zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna,
 • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
 • dyskoteki, konkursy, ogniska

Wyżywienie
W stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek). Pierwsze świadczenie: kolacja (bufet) w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: śniadanie (bufet) oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.

Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Ania” położony na granicy Nowęcina i Łeby, usytuowany na działce w otoczeniu zieleni i ogrodó w 1500 metrów do morza, ok. 1000 metrów do stadniny.
Osrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowym. Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki, piłki nożnej, koszykó wki, soccer beach, pole do badmintona, kort tenisowy, miejsce na ognisko. Ośrodek posiada świetlicę z TV, sale z lustrami, sprzęt nagłaśniający, stół do tenisa, kręgle zewnętrzne, piłkarzyki. Zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami.

Transport

 • Dojazd własny
 • Transport PKP

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób,

 • W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
 • Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem na www
 • Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP

FAKULTETY

 1. Wycieczka do Labiryntu Park Łeba, przeznaczona tylko dla odważnych osób posiadających dobrą orientację w terenie. Na powierzchni 5000 m2 znajduje się największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. Cena 30 zł
 2. Wstęp na wystawę "Magiczne Lustra” (labirynt o długości 50 metrów jest tak skonstruowany, aby wyjście z niego nie było zbyt łatwe. W środkowej części labiryntu znajduje się gabinet krzywych zwierciadeł, Cena 15 zł.
 3. Polska Sahara - Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: wydmy ruchome z Łącką Górą (42 m.n.p.m.) - światowy rezerwat biosfery. Wycieczka obejmuje przejazd kolejką Łeba-Rąbka, rejs statkiem pasażerskim z Rąbki do przystani Wyrzutni Rakiet, spacer do Wydm Ruchomych (1800 m), zwiedzanie Muzeum "Wyrzutni Rakiet" oraz powrót do Rąbki statkiem pasażerskim i kolejką do Łeby, Cena 90 zł/os.
 4. Wizyta w Adventure Golf Park, przygoda z minigolfem na zróżnicowanych torach, pełnych przeszkód i niespodzianek. Pole zostało tak zaprojektowane, aby czuli się na nim dobrze zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Zagraj na dwunastu zróżnicowanych torach i przekonaj się sam, dlaczego Europejczycy pokochali minigolfa, Cena 30 zł.

Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników

COVID-19 (OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA)

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 • Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

UWAGI

 • Terminy turnusów podano łącznie z transportem.
 • Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników.
 • Każdy uczestnik obowiązkowo powinien posiadać aktualną legitymację szkolną na przejazd PKP

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 150.00
Bydgoszcz - - 100.00
Częstochowa - - 150.00
Dojazd własny - - 0.00
Kielce - - 150.00
Kraków - - 150.00
Kraków - - 150.00
Lublin - - 150.00
Łódź - - 100.00
Olsztyn - - 150.00
Poznań - - 150.00
Rzeszów - - 150.00
Toruń - - 100.00
Warszawa - - 100.00
Włocławek - - 100.00
Wrocław - - 150.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Nowęcinie k. Łeby