Obóz konny dla początkujących - Jeździeckie ABC


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2022-08-10 06:54
13.08.2022 - 22.08.2022 1860.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg przedstawionych programów, ubezpieczenie (UNIQA 10000 zł), opieka wychowawcza, dyskoteki, ogniska, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, składkę TFG, składkę TFP.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne, świadczeń niezawartych w ofercie.

Obóz konny dla początkujących to dobrze przygotowana kadra, bardzo dobrze ujeżdżone konie pozwalają na naukę na każdym poziomie. Dla początkujących gwarantujemy bezpieczne szkolenie pod okiem kwalifikowanych instruktorów. Do stadniny i na plażę jeździmy busami

Zajęcia odbywają się w Stadninie "SENNY” (www.stajniasenny.pl), ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego II kategorii.
W związku z pandemia CoVid każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnego toczka i skórzanych rękawic.

NOWĘCIN k. Łeby - miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza - ok. 2 km.

Nauka jazdy konnej pod opieką kwalifikowanych instruktorów wg następujących programów:

 1. Zajęcia praktyczne - 5 godzin jazdy konnej
 2. Zajęcia teoretyczne - 5 godzin( pielęgnacja konia, nauka siodłania , nauka lonżowania)

Każdy uczestnik powinien posiadać sportowy ubiór: dres, obuwie sportowe itp.
W związku z pandemia CoVid każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnych rękawic.skórzanych. Zlecane jest również posiadanie własnego toczka

PROGRAM PO ZAJĘCIACH Z KOŃMI

 • wizyta w Labirynt Park Łeba to labirynt naturalny z platformami widokowymi o powierzchni 5000m2. Pięć baz do zdobycia daje możliwość świetnej zabawy na świeżym powietrzu oraz pozwoli Ci na sprawdzenie swojej orientacji w terenie. Po pokonaniu labiryntu Park przygotował inne atrakcje: Footbilard, Unihokej, Gigaszachy, Gigachińczyk
 • wizyta w Sea Park Sarbsk w największym na północy Polski parku rozrywki, (www.seapark.pl) pierwszy i jedyny park w Polsce, który pokazuje jednocześnie faunę i florę mórz i oceanów oraz kulturę i historię regionu Pomorza. Największą atrakcją jest Fokarium, gdzie o wyznaczonych godzinach odbywa się karmienie fok oraz kotików, połączone z ich treningiem. Oprócz tego możemy odwiedzić liczne atrakcje wykorzystujące nowe technologie. Jest tu Oceanarium Prehistoryczne 3D, gdzie przeżyjemy niezwykłą podróż po głębinach morskich z czasów prehistorycznych, a także Real Ocean 3D - niezwykła łódź podwodna, z której podziwiać można współczesnych mieszkańców oceanów tak, jakby znajdowali się tuż obok. Można zobaczyć również makiety zwierząt morskich w naturalnych rozmiarach, Galeon Wodnik i Wrak na Wspak
 • zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna,
 • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
 • dyskoteki, konkursy, ogniska

FAKULTETY

 1. Poznajemy podwodny świat - wizyta w Oceanarium. Tysiące osób każdego roku nurkuje podczas safari nurkowych, na całej kuli ziemskiej. Marzą by obserwować ten magiczny, dotąd mało zbadany, podwodny świat ryb i innych zwierząt wodnych, zarówno w oceanach, morzach, a także w jeziorach i rzekach. Setki tysięcy ma własne akwaria słodkowodne, czasami morskie, ale miliony osób nie były i nigdy nie widziały tego prawdziwego podwodnego teatru jaki tworzą symbiozy zwierząt, a także cudownych, kolorowych ryb rafowych oraz groźnych drapieżników wodnych, zarówno tych małych jak i dużych, z tym światem masz szanse zapoznać się w Oceanarium. Cena 50 zł/os.
 2. Galeria Bursztynu, Muzeum Bursztynu - składają się na nie cztery tematyczne sale o łącznej powierzchni czterystu metrów kwadratowych. Na tym obszarze zarówno mali i duzi poznają nie tylko historię niezwykłego minerału, jakim jest bursztyn, ale i przeniosą się do epoki lodowcowej czy obejrzą niezwykłe eksponaty. W pierwszej sali tematycznej - Bursztynowym Lesie, przeniesiemy się wiele lat wstecz i dowiemy się jak wyglądał las około 40 milionów lat temu. Dowiemy się, w jaki sposób powstał bursztyn i jak wyglądał proces jego tworzenia się. W świecie epoki lodowcowej dowiemy się, jak przebiegł ten okres i zobaczymy eksponaty mamutów w naturalnej wielkości. W Bursztynowej Komnacie. znajdziemy tutaj ekskluzywne eksponaty wykonane z bursztynu. Na zakończenie poszukiwanie bursztynu na zaaranżowanej plaży z naturalnym morskim piaskiem i bursztynami, każdy znajdzie swój skarb! Cena 40 zł.
 3. Polska Sahara - Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: wydmy ruchome z Łącką Górą (42 m.n.p.m.) - światowy rezerwat biosfery. Wycieczka obejmuje przejazd kolejką Łeba-Rąbka, rejs statkiem pasażerskim z Rąbki do przystani Wyrzutni Rakiet, spacer do Wydm Ruchomych (1800 m), zwiedzanie Muzeum "Wyrzutni Rakiet" oraz powrót do Rąbki statkiem pasażerskim i kolejką do Łeby. Cena 100 zł/os.
 4. Wizyta w Adventure Golf Park, przygoda z minigolfem na zróżnicowanych torach, pełnych przeszkód i niespodzianek. Pole zostało tak zaprojektowane, aby czuli się na nim dobrze zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Zagraj na dwunastu zróżnicowanych torach i przekonaj się sam, dlaczego Europejczycy pokochali minigolfa. Cena 30 zł.

Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Ania” położony na granicy Nowęcina i Łeby, usytuowany na działce w otoczeniu zieleni i ogrodów 1500 metrów do morza, ok. 1000 metrów do stadniny.
Osrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowym. Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, soccer beach, pole do badmintona, kort tenisowy, miejsce na ognisko. Ośrodek posiada świetlicę z TV, sale z lustrami, sprzęt nagłaśniający, stół do tenisa, kręgle zewnętrzne, piłkarzyki.
Zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami.

Do stadniny i na plażę w Łebie jeździmy i wracamy busami.

WYŻYWIENIE
W stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek). Pierwsze świadczenie: kolacja (bufet) w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: śniadanie (bufet) oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.

UBEZPIECZENIE

 • Ubezpieczenie NNW i Amatorskie Uprawianie Sportów UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (10.000) .
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

COVID-19 (OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA)

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 • Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

TRANSPORT
Dojazd własny
Transport PKP trasa główna

 • Warszawa 120 zł

Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem

 • Lębork 50 zł
 • Gdynia 100 zł
 • Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek 120 zł
 • Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Kielce 180 zł

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników.
W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.  Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem. Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz - - 120.00
Częstochowa - - 180.00
Dojazd własny - - 0.00
Gdynia - - 100.00
Katowice - - 180.00
Kielce - - 180.00
Kraków - - 180.00
Lębork - - 50.00
Lublin - - 180.00
Łódź - - 120.00
Olsztyn - - 180.00
Poznań - - 180.00
Rzeszów - - 180.00
Toruń - - 120.00
Warszawa - - 120.00
Włocławek - - 120.00
Wrocław - - 180.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Nowęcinie k. Łeby

Nowęcin k. Łeby - Obóz konny nad morzem

Obóz konny nad morzem organizujemy już ponad 20 lat. Zajęcia odbywają się w Stadninie "SENNY” (www.stajniasenny.pl), ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego II kategorii. Stadnina posiada ponad 3...

 • Profil i wiek:

  Obozy konne
  od 11 do 18 lat
 • Terminy:

  2022-08-13 - 2022-08-22
 • Transport:

  PKP + autokar
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny Ania
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek).
od 2190.00

szczegóły

Nowęcin k. Łeby - Obóz windsurfingowy - Profesjonalne szkolenie dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

Obóz windsurfingowy to 10- lub 15-godzinne szkolenie windsurfingowe dla początkujących i zaawansowanych. Szkolenie jest prowadzone nad pobliskim jeziorze Sarbsko przez Szkołę Windsurfingu MAXSURF. Szkoła zapewnia sprzęt ...

 • Profil i wiek:

  Obozy windsurfingowe
  od 11 do 18 lat
 • Terminy:

  2022-08-13 - 2022-08-22
 • Transport:

  PKP + autokar
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny Ania
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek).
od 2090.00

szczegóły