Obóz młodzieżowy Grecja Peloponez

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
 • Cena zawiera:
  Przejazd autokarem, 8 noclegów w Grecji w hotelach zgodnie z ofertą (2 tranzytowe, 6 noclegów w Tolo), wyżywienie wg programu, ubezpieczenie zagraniczne AXA:KL z wliczonymi chorobami przewlekłymi na kwotę 20 000 euro, NW - 3000 euro, bagaż od kradzieży 250 euro, opiekę pedagogiczną i kierownika, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT ,obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat za wyjazdy z poszczególnych miast, przewodnika w Atenach, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego dla chętnych. Na realizację programu, bilety wstępu, opłatę za przewodników lokalnych i taxę turystyczną należy przeznaczyć 45€ (opłata obligatoryjna).

PELOPONEZ - usytuowany na południu, malowniczy półwysep, a właściwie od przekopania Kanału Korynckiego wyspa, kryje niemal wszystko co najlepsze w Grecji. TOLO - turystyczna miejscowość położona ok. 180 km na południe od Aten, wtulona w monumentalne ściany skalne wyrastające wprost z morza, amfiteatralnie zamykające malowniczą zatokę. Piaszczysta plaża, ciepłe, błękitne morze-oazy do nurkowania, promenada…

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Słowację i Węgry. Nocny przejazd przez Serbię i Macedonię.
DZIEŃ 2
Przyjazd do Grecji, w godzinach popołudniowo-wieczornych, zakwaterowanie w hotelu tranzytowym **/*** na Riwierze Olimpijskiej lub w okolicach Salonik (pokoje 3,4 osobowe z łazienkami), obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do wiszących klasztorów Meteora „zawieszonych” na szczytach niedostępnych niegdyś skał – zwiedzanie jednego lub dwóch monastyrów (bilety dodatkowo płatne – ok 4 euro/klasztor).
Przejazd do miejscowości Tolo na Peloponezie, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3-9 Wypoczynek na Peloponezie - 7 dni - 6 noclegów
W trakcie pobytu w programie:

 • wycieczka autokarowa do Nafplio -pierwszej stolicy odrodzonej Grecji z fortyfikacjami, mury obronne, twierdza Palamidi ( bilety wstępu dla osób powyżej 18 lat –ok 8 euro)
 • wycieczka piesza na punkt widokowy Asini
 • kąpiele na plaży oraz w hotelowym basenie
 • gry i zabawy sportowe
  konkurs wiedzy o Grecji

Wycieczki fakultatywne:

 • wycieczka „Argolida” - zwiedzanie „skarbów” Półwyspu Peloponeskiego: Mykeny (słynne mury cyklopie, Lwia Brama, twierdza Mykeńska, groby szybowe i kopułowe, Grób Agamemnona) + Epidauros (najlepiej zachowany antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką) – cena 30 euro dla osób do 18 roku życia (50 euro dla osób pełnoletnich) wycieczka realizowana przy grupie minimum 25 osób.
 • rejsy statkiem - ok 10 euro
 • dyskoteki – bilet za 1 wejście ok. 3-5 euro

DZIEŃ 9
Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Bardzo wczesny wyjazd z Tolo. Przejazd do stolicy Grecji - zwiedzanie Aten, objazd miasta: Plac Konstytucji, Parlament, Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, antyczne budowle na Akropolu (Świątynia Nike, Partenon, Erechejon), Plaka. Stadion Olimpijski z zewnątrz, Plac Omonia. Bilety na Akropol płatne dla osób powyżej 18 lat ( ok.20 euro). Przejazd na Riwierę Olimpijską lub w okolice Salonik, zakwaterowanie w hotelu **/***(pokoje 3,4 osobowe z łazienkami), obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 10
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Salonik - krótkie zwiedzanie: główna ulica miasta - Odos Egnatia, gdzie przeplatają się zabytki greckie, rzymskie, bizantyjskie i tureckie: łuk Cesarza Galeriusza, rzymska Rotunda, Biała Wieża - symbol Salonik, posąg Aleksandra Wielkiego, kościół świętej Mądrości Bożej i Dom Ataturka. Przejazd nocny przez Macedonię i Serbię na Węgry.
DZIEŃ 11
Przyjazd do Budapesztu (przerwa w podróży 9 godzin), zwiedzanie Pomnik Millenium, Wzgórze Zamkowe, Kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, pobyt w kompleksie basenów termalnych na wyspie Św. Małgorzaty - bilety dodatkowo płatne ok 2500 HUF (ok 40 zł) W godzinach wieczornych wyjazd z Budapesztu, przejazd nocny.
DZIEŃ 12
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

ZAKWATEROWANIE
Kompleks hotelowy Flisvos***& Flisvos Royal***
*, położony bezpośrednio przy morzu, 150 m od pięknej, piaszczystej plaży (główna plaża). Kompleks składa się z 2 budynków położonych obok siebie (przejście przez ulicę). Grupa będzie zakwaterowana w części Flisvos ***. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, kawiarnia. Basen z leżakami w części Royal Flisvos.
Pokoje: przestronne, wygodne 3,4 - os. (w pokojach 4 osobowych możliwe łóżko piętrowe) z widokiem na miasto lub góry. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją i balkonem.

WYŻYWIENIE: Tolo: 3 posiłki dziennie śniadania bufet, lunch i obiadokolacja serwowane). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W Tolo do obiadów i kolacji jest podawana woda. W trakcie przejazdu wyżywienie wg programu. ( 2 posiłki dziennie).

INFORMACJE DODATKOWE
Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 60 Euro + program fakultatywny. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego dokumentu tożsamości - dowodu lub paszportu. Warunek wyjazdu.

UWAGA:
Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, pociągiem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych. POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
GLIWICE Castorama Centrum Handlowe Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 06.00 - 100.00
KATOWICE Mc Donald stacja BP ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), Mc Donald Stacja BP ul.Górnośląska 40a (powrót) 07:00 - 100.00
KIELCE Stadion Miejski parking ul.Ściegiennego 08.00 - 100.00
KRAKÓW Mc Donald (Makro) ul.Jasnogórska 2 08.00 - 100.00
LUBLIN Al.Zygmuntowskie Hala Mosir (obok ORLENu) 08.00 09.00 0.00
ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul.Karolewska 04.00 - 140.00
RADOM Mc Donald Stacja Circle ul. Czarneckiego (wyjazd),Mc Donald stacja Lukoil ul. Wernera (powrót) 06.00 - 100.00
RZESZÓW Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20 11:00 - 0.00
WARSZAWA Parking przed Torwarem ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie. 05.00 - 140.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.