Obóz młodzieżowy w Bułgarii

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-11-21 00:59
  • Cena zawiera:
    9 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pilota, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę ratownika, bułgarską opiekę medyczną, transport, taksę klimatyczną, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
  • Cena nie zawiera:
    Wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os, obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 15 EUR/os., dopłaty powyżej 18-go roku życia +195 zł/turnus.

Słoneczny Brzeg to jeden z najpiękniejszych kurortów nad Morzem Czarnym, zachwyca unikalną przyrodą i malowniczą, osłoniętą wydmami plażą, pokrytą drobnym, złotym piaskiem, czystym morzem i wspaniałym słońcem. W Słonecznym Brzegu znajduje się ponad 150 punktów gastronomicznych, restauracji, barów, dyskotek, lokali rozrywkowych. Znajduje się tam także wyśmienita i zróżnicowana baza sportowa do uprawiania sportów wodnych i lądowych. Atutem Słonecznego Brzegu jest bliskość Nesseberu – perły Bułgarskiej Riwiery.

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię do Bułgarii.
2 dzień: Przyjazd do Słonecznego Brzegu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w pokojach od godz. 15:00, pierwszy posiłek kolacja.
3-10 dzień: Pobyt w Słonecznym Brzegu (łącznie 9 noclegów), realizacja programu: spacer po Nesseberze – stara część miasta, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, ponadto: plażowanie, kąpiele w morzu i na basenie pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki sportowe na basenie oraz na plaży, gry, dyskoteki odpłatnie w klubach w cenie ok. 10-12 BGN/wejście, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).
11 dzień: Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu, złożenie bagaży, czas wolny. Ostatni posiłek kolacja oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z Bułgarii w godzinach wieczornych.
12 dzień: Przejazd przez Serbię lub Rumunię, Węgry, Słowację do Polski. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
BAŁCZYK I WARNA Z OBIADEM
– Bałczyk to malownicza nadmorska miejscowość, nazywana „białym miastem” ze względu na kolor kamienia z którego budowano domy. Największą atrakcją jest ogród botaniczny z dawną letnią rezydencją rumuńskiej królowej Marii. Obiad w Bałczyku. W Warnie zobaczyć można rzymskie ruiny, bizantyjskie fortyfikacje oraz zabytki architektury tureckiej. Cena ok. 42 EUR + własne wydatki.

SOZOPOL I RZEKA ROPOTAMO – Sozopol jest najstarszym miastem bułgarskiego wybrzeża. Spacer po starej części miasta, obiad. Rejs statkiem po rzece Ropotamo, przepływającej przez rezerwat o tej samej nazwie. Cena ok. 32 EUR + własne wydatki.

WIECZÓR BUŁGARSKI – zabawa przy dźwiękach ludowej muzyki, pokaz tradycyjnego stroju ludowego i tańca na rozżarzonych węglach. Degustacja tradycyjnych potraw bułgarskich. Cena ok. 27 EUR + własne wydatki.

AQUAPARK NESSEBER – największy park wodny w Bułgarii z licznymi zjeżdżalniami, basenami, rwącymi rzekami, ścianką wspinaczkową i amfiteatrem z animacjami. Cena ok. 25 EUR + własne wydatki.

PIRACKIE PARTY – fantastyczny rejs statkiem imitującym piracki żaglowiec. Kąpiele słoneczne, liczne zabawy z poczęstunkiem, programy animacyjne. Cena ok. 34 EUR + własne wydatki.

JEEP SAFARI – niezapomniana wyprawa tylko dla odważnych, chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami, a także rozmaite gry, zabawy oraz konkursy. Obiad na trasie. Cena ok. 47 EUR + własne wydatki.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel TIA MARIA 3*
– obiekt położony w miejscowości Słoneczny Brzeg, ok. 1 km od centrum. Zakwaterowanie w przestronnych apartamentach i pokojach typu „family” (65-70 m˛), 4, 5, 6-osobowch. Każdy pokój posiada klimatyzację, TV, lodówkę, łazienkę. Kompleks hotelowy składa się z recepcji, przestronnej restauracji, lobby baru, zewnętrznego basenu (parasole i leżaki przy basenie nieodpłatne), punktu wymiany walut, siłowni, parkingu. W hotelu istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z WiFi. Szeroka, piaszczysta plaża oddalona jest ok. 450 m od hotelu.

WYŻYWIENIE: Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej (kuchnia bułgarska); całodzienny dostęp do napojów. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek kolacja oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC.
Trasa przejazdu: Słowacja – Węgry – Serbia lub Rumunia – Bułgaria.
Cena z Krakowa, Katowic
. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

WAŻNE INFORMACJE:

  • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
  • na terenie hotelu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 15 EUR/os.,
  • uczestnicy powyżej 18-tego roku życia (18 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) dopłata +195 zł/turnus.
  • grupy wiekowe: 13-15, 16-19 lat

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
Poznań - - 50.00
Warszawa - - 50.00
Wrocław - - 50.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.