Obóz młodzieżowy w Bułgarii

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-11-21 01:59
  • Cena zawiera:
    9 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pilota, opiekę kadry pedagogicznej, rezydenta, ratownika, bułgarską opiekę medyczną, transport, taksę klimatyczną, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
  • Cena nie zawiera:
    Wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 15 EUR, dopłaty powyżej 19-go roku życia 195 zł/turnus.

ZŁOTE PIASKI – miejscowość położona w północnej części wybrzeża Morza Czarnego w odległości ok. 17 km od Warny. Plaża w Złotych Piaskach jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych w Europie, pokryta złocistym piaskiem, z łagodnym zejściem do morza. Złote Piaski to raj dla miłośników życia nocnego, dyskoteki często organizowane są pod gołym niebem, puby i restauracyjki tworzą niepowtarzalny klimat. Najbardziej popularne kluby to Papaya, PR Club, Arogance oraz Bonkers.

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię do Bułgarii.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w pokojach od godz. 15:00, pierwszy posiłek kolacja.
3-10 dzień: Pobyt w Złotych Piaskach (łącznie 9 noclegów), realizacja programu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki sportowe na basenie oraz na plaży, konkursy, gry, pool party w Hotelu DANA PALACE 3* prowadzone przez DJ-a (również dla grupy z Hotelu ZDRAVETS 4*) lub dyskoteki w klubie w cenie ok. 10-12 BGN/wstęp, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta). Dla chętnych pakiet HAPPY & FIT, m.in.: jogging - codzienny zastrzyk pozytywnej energii na mniejszych i większych dystansach, elementy fitnessu i aqua aerobic, TBC - ćwiczenia wzmacniające całe ciało, a w szczególności brzuch, pośladki i uda, stretching - relaks na świeżym powietrzu, ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i poprawiające koncentrację.
11 dzień: Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu, złożenie bagaży, czas wolny. Ostatni posiłek kolacja oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z Bułgarii w godzinach wieczornych.
12 dzień: Przejazd przez Serbię lub Rumunię, Węgry, Słowację do Polski. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
NESSEBER Z OBIADEM
– historyczna część miasta została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wąskie uliczki miasta, pozostałości po murach obronnych z IV i V wieku, drewniane domki stanowią największą atrakcję turystyczną półwyspu. Cena ok. 30 EUR + własne wydatki.

NESSEBER Z AQUAPARKIEM
– zwiedzanie miasta oraz pobyt w Aquaparku - jednym z najnowszych i najnowocześniejszych parków wodnych na Bałkanach. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

BAŁCZYK I PÓŁWYSEP KALIAKRA
– Bałczyk to malownicza nadmorska miejscowość, nazywana „białym miastem” ze względu na kolor kamienia z którego budowano domy. Największą atrakcją jest ogród botaniczny z dawną letnią rezydencją rumuńskiej królowej Marii. Kaliakra to skalisty półwysep wychodzący daleko w morze, malowniczy rezerwat przyrody i dawna twierdza. Cena ok. 20 EUR, z obiadem ok. 28 EUR + własne wydatki.

AQUAPOLIS – park wodny wybudowany na wzór śródziemnomorskiego, mauretańskiego stylu z licznymi zjeżdżalniami i basenami. Cena ok. 20 EUR + własne wydatki.

WARNA Z DELFINARIUM – trzecie co do wielkości miasto Bułgarii z rzymskimi ruinami, bizantyjskimi fortyfikacjami oraz zabytkami architektury tureckiej. Wizyta w Delfinarium połączona z akrobatycznym pokazem delfinów. Cena ok. 26 EUR - do 18 lat, 29 EUR - powyżej 18 lat + własne wydatki.

WARNA SHOPPING – zwiedzanie Warny i zakupy w jednej z galerii w Warnie. Cena ok. 12 EUR + własne wydatki.

PAINTBALL – cena ok. 20 EUR, QUAD SAFARI – cena ok. 29 EUR, JEEP SAFARI (z obiadem) – cena ok. 24 EUR,

QUAD SAFARI – cena ok. 29 EUR,

 

JEEP SAFARI (z obiadem) – cena ok. 24 EUR

GOKARTY – cena ok. 21 EUR.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel ZDRAVETS 4*
(kategoryzacja lokalna) – hotel położony w samym sercu Złotych Piasków w odległości ok. 250 m od plaży i nadmorskiej promenady. Zakwaterowanie uczestników w pokojach 4-osobowych (możliwe łóżka podwójne z osobną pościelą) z łazienkami, TV-SAT, lodówką i indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na terenie hotelu: odkryty basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja, bar przy basenie, brodzik dla dzieci, 2 windy, przechowalnia bagażu, mini market. W pobliżu znajduje się wiele barów, restauracji, dyskotek i sklepów.

WYŻYWIENIE:
ALL INCLUSIVE
/ trzy podstawowe posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu (kuchnia bułgarska). Ponadto w ciągu dnia przekąski (pizza, ciastka, owoce) oraz napoje (woda, napoje gazowane, soki). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek kolacja oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Cena z Krakowa i Katowic.
Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC.
Trasa przejazdu: Słowacja – Węgry – Serbia lub Rumunia – Bułgaria.

WAŻNE INFORMACJE:

  • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
  • na terenie hoteli zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 15 EUR/os.,
  • uczestnicy powyzej 19-tego roku życia (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) dopłata +195 zł/turnus
  • grupy wiekowe: 13-15, 16-19 lat

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
Poznań - - 50.00
Warszawa - - 50.00
Wrocław - - 50.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.