Obóz młodzieżowy w Lloret de Mar - Autokarem


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-23 21:59
26.06.2019 - 06.07.2019 2195.00 PLNrezerwuj
W programie zwiedzanie Barcelony. Cena z Krakowa,Katowic i Wrocławia. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.
12.07.2019 - 22.07.2019 2195.00 PLNrezerwuj
W programie zwiedzanie Barcelony. Cena z Krakowa,Katowic i Wrocławia. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.
28.07.2019 - 07.08.2019 2195.00 PLNrezerwuj
W programie zwiedzanie Barcelony. Cena z Krakowa,Katowic i Wrocławia. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    8 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pilota, kadry pedagogicznej, ratownika, hiszpańską opiekę medyczną, transport, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
  • Cena nie zawiera:
    Wycieczek fakultatywnych. Dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os., taksy turystycznej powyżej 16-tego roku życia w wysokości 4 EUR/pobyt.

LLORET DE MAR – kurort turystyczny położony na niezwykle pięknym wybrzeżu Costa Brava w Katalonii. Przepiękna żwirkowa plaża, lazurowa woda Morza Balearskiego, promenada, liczne kluby i puby, niesamowita atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na turystów. Obóz młodzieżowy w Lloret de Mar to najbardziej popularne dyskoteki w Lloret de Mar to: Tropics, Revolution, Colossos, XTRA Lloret de Mar (wejście na dyskoteki od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 30 EUR - min. 5x).

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach przedpołudniowych. Przejazd przez Niemcy i Francję do Hiszpanii.
2 dzień: Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w Hotelu SAMBA 3*, pierwszy posiłek kolacja.
3-9 dzień: Pobyt w Lloret de Mar (łącznie 8 noclegów). Realizacja programu: wycieczka do BARCELONY – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in.: słynna ulica La Rambla, baśniowy Parc Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, fakultatywnie Camp Nou (bilet wstępu płatny dodatkowo +25 EUR/os.), piesze wycieczki po Lloret de Mar, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika (10:00- 19:00), bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu tj. boisko do siatkówki, ogród, kącik internetowy (odpłatnie), mini sala gier (bilard, liczne automaty do gier - odpłatnie), animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia, m.in.: Petanca – gra sportowa z użyciem metalowych piłek, zabawy na basenie, aquagym – ćwiczenia sportowe w wodzie, volleyball – rozgrywki w piłce siatkowej, dardos –indywidualna lub zespołowa gra – rzuty lotkami do celu, lekcje tańca hiszpańskiego oraz animacje po kolacji, m.in. muzyka CD, nauka tańca hiszpańskiego, Show Tropical, karaoke, pokaz papug. Wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (wejście na dyskoteki od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 30 EUR - min. 5x). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.
10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Odebranie suchego prowiantu. Wyjazd z hotelu w godzinach południowych. Przejazd przez Francję i Niemcy.
11 dzień: Planowany powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
REJS DO TOSSA DE MAR
- rejs statkiem ze szklanym dnem do słynnego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, znanego z jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii średniowiecznej starówki – Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII wieku. Uroku dodaje zabytkom ich otoczenie - skalne urwiska, piaszczyste, złociste plaże i lazurowe morze zapraszające do beztroskiego odpoczynku. Cena ok. 25 EUR + własne wydatki.

WATER WORLD - jeden z największych parków wodnych w Europie znajdujący się w Lloret de Mar. Liczne atrakcje wodne - baseny, rwące rzeki, zjeżdżalnie speed i kamikadze, spowodują, iż zabawa w parku wodnym dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

MARINELAND - to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla zwiedzających organizowane są pokazy pływackie delfinów. W ZOO zgromadzono wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu pod powierzchnią wody zobaczyć można pływające pingwiny i lwy morskie. W parku wodnym można korzystać z rozmaitych zjeżdżalni i basenów. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

ZAKWATEROWANIE: Hotel SAMBA 3* – obiekt położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji uczestników pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu znajduje się duży basen (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie: sejf, automaty do gier, bilard, sala gier. Na terenie obiektu prowadzone są animacje.

WYŻYWIENIE: Trzy posiłki dziennie – - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej, woda niegazowana do posiłków (kuchnia hiszpańska). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC.
Trasa przejazdu: Niemcy – Francja – Hiszpania.
Cena z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

WAŻNE INFORMACJE:

  • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
  • osoby powyżej 16-go roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt.
  • Grupy wiekowe 13-15 lat, 16-19 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
Poznań - - 50.00
Warszawa - - 50.00
Wrocław - - 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.