Obóz młodzieżowy we Włoszech - Samolotem


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 19:59
28.07.2019 - 04.08.2019 2295.00 PLNrezerwuj
W programie zwiedzanie RZYMU. Cena z Katowic. Dopłata za wyjazdy z miast: Kraków +50zł, Warszawa +160zł, Wrocław +130zł, Łódź +130zł, Poznań +200zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  7 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, włoską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 10 kg oraz bagaż podręczny, opłaty lotniskowe, opłatę za transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Cena nie zawiera:
  Wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych z następujących miast: Kraków +50 zł, Warszawa +160 zł, Wrocław +130 zł, Łódź +130 zł, Poznań +200 zł, należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na opiekę lokalnego przewodnika w Rzymie, taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt.

Obóz młodzieżowy we Włoszech w Lacjum - regionie środkowych Włoch, położonym nad brzegiem Tybru. Od północno-wschodniej strony osłania go pasmo Apeninów, od zachodu natomiast wybrzeże Morza Tyrreńskiego. Lacjum zwane jest kolebką zachodniej cywilizacji i kultury, legend i historii, antycznych dróg i zielonych wzgórz. Włoski region Lacjum to nie tylko bogata historia, przepiękne krajobrazy, łagodny klimat śródziemnomorski, ale również najwspanialsze miasto Europy – Rzym. Na obszarze Lacjum znajdziemy góry, jeziora, lasy, gaje oliwne i miejscowości pełne historycznych niespodzianek. Lacjum uważane jest za ziemię gladiatorów, imperatorów i papieży.

TOR SAN LORENZO - ARDEA - urokliwa nadmorska miejscowość z rozległą, piaszczystą plażą, przepiękną bujną roślinnością, położona w odległości ok. 35 km na południe od Rzymu. W bliskiej odległości znajduje się wszystko co region ma do zaoferowania – wspaniała architektura, pyszne jedzenie i piękne widoki z niezliczoną liczbą atrakcji i zabytków.

1 dzień: Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Rzymu-Ciampino o godz. 15:50. Planowany przylot na lotnisko w Rzymie-Ciampino o godz. 17:55. Transfer do ONDA CAMPING VILLAGE 4* w miejscowości Tor San Lorenzo - Ardea, zakwaterowanie w apartamentach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień: Pobyt w Tor San Lorenzo - Ardea (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenów na terenie kompleksu, konkursy, zajęcia sportowe, animacje, wieczorne dyskoteki i pokazy. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).

8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z apartamentów. Przejazd do RZYMU, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie miasta (bez wnętrz, czas zwiedzania ok. 5h), w programie m.in.: Watykan, Plac Navona, Fontanna di Trevi, Koloseum, Forum Romanum. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Rzymu-Ciampino o godz. 18:30. Przylot na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach o godz. 20:30.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
ZOOMARINE
– połączenie lunaparku, cyrku wodnego, akwarium, delfinarium i aquaparku. Do tego sklepy, kino 4D oraz spektakle z delfinami, fokami i ptakami wodnymi. Cena ok. 50 EUR + własne wydatki.

RAINBOW MAGICLAND
– park rozrywki w okolicach Rzymu, w miejscowości Valmontone. Całość podzielona jest tematycznie i oferuje wiele atrakcji, wśród których znaleźć można liczne karuzele, szybki rollercoaster (100 km/h w 3 sekundy!), wysoką na 73 m wieżę swobodnego spadania, tajemniczy szlak Caliostro, który pozbawi nas wszelkich punktów orientacji, pokaz walki rzymskich zapaśników, pokazy samochodowych ewolucji. Czeka również magiczny świat Oceanii oraz zamek słynnych wróżek Winx. Na terenie parku znajduje się planetarium z kinem 4D oraz teatry. Cena ok. 65 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przy min. 20 uczestnikach.

ZAKWATEROWANIE: ONDA CAMPING VILLAGE 4* - wakacyjna wioska turystyczna położna na obszarze 7ha, wśród sosnowego parku w odległości 300 m od plaży. Zakwaterowanie uczestników w 4-osobowych klimatyzowanych apartamentach z łazienką, aneksem kuchennym oraz werandą (stolik z krzesłami). Na terenie obiektu do dyspozycji: dwa baseny odkryte (konieczne czepki kąpielowe), boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, koszykówki, plac do gry w bule, całodobowa recepcja, restauracja / pizzeria, bar, pool bar, supermarket, pralnia (dodatkowo płatna). W ciągu dnia i wieczorami animacje: aqua-aerobic, zawody sportowe, wieczorne dyskoteki i pokazy.

WYŻYWIENIE: Trzy posiłki dziennie – śniadanie wzmocnione w formie bufetu, dwudaniowy obiad, dwudaniowa kolacja z deserem (kuchnia włoska; do obiadu i kolacji woda w karafkach). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Cena z Katowic. Dopłata za wyjazdy z miast: Kraków +50zł, Warszawa +160zł, Wrocław +130zł, Łódź +130zł, Poznań +200zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.
Samolot / linie lotnicze WIZZ AIR. Przelot Katowice – Rzym-Ciampino – Katowice

WAŻNE INFORMACJE:

 • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
 • uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 10 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm wg warunków przewoźnika,
 • godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
 • na miejscu pobierana jest taksa turystyczna w wysokości 5 EUR/pobyt,
 • należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na opiekę lokalnego przewodnika w Rzymie.
 • Grupy wiekowe: 13-15, 16-19 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Katowice - - 0.00
Kraków - - 50.00
Łódź - - 130.00
Poznań - - 200.00
Warszawa - - 160.00
Wrocław - - 130.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.