Obóz młodzieżowy - Wenecja - Lloret de Mar - Barcelona - Monaco - Gardaland

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-13 14:59
  • Cena zawiera:
    Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu w Lloret de Mar (7/5* nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, bezpieczenie AXA - KL z wliczonymi chorobami przewlekłymi na kwotę 20 000 euro, NW - 3000 euro, bagaż od kradzieży 250 euro,opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika i kierownika, podatek VAT,obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w kwocie 10 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obowiązkowe bilety wstępu i realizację programu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować kwotę ok 55-60 euro. Pozostałe bilety wstępu oraz program fakultatywny dodatkowo płatny dla chętnych. Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 80-100 Euro. Hiszpańska opłata turystyczna w wysokości 5 euro/osobę płatna na miejscu - dotyczy osób od 16 roku życia.

Obóz młodzieżowy na wybrzeżu Costa Brava ze zwiedzaniem Wenecji, Barcelony i całodniowym pobytem nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND, a oprócz tego wypoczynek i wiele ciekawych atrakcji podczas pobytu w Hiszpanii.

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava - park wodny WATERWORLD.

PROGRAM:

Dzień 1
Wyjazd z Polski Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch
Dzień 2
Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd  promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika,Złoty Ołtarz, Pałac Dożów, Rialto etc (bilety wstępu, przewodnik oraz prom dodatkowo płatny – ok 25-28 euro). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3
Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg
Dzień 3 - 10
Pobyt na Costa Brava w miejscowościLloret de Mar 8 dni – 7 noclegów
W trakcie pobytu w programie:
- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny ok. 22 euro), wieczorem pokazy grających fontann. 
- wycieczka autokarowo-piesza do Blanes: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowy płatny ok 8 euro),   skały Sao Palomera, promenada,
- rejs statkiem do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku (bilet dodatkowo płatny ok 24 euro)
- konkurs Wiedzy Viva Espana
- wybory Miss & Mister obozu
- plażowanie
- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny:
- miasteczko wodne - ok. 30 Є
- wieczór hiszpański -pokazy flamenco - ok. 26 Є
- karnet na dyskoteki (minimum 4 wejścia) - ok. 26 Є
(Uwaga: wejście na większość dyskotek od lat 16 - wymagany dokument tożsamości)
Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych. (ok 17-18.00). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem, w zależności od czasu przejazdu, zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11
Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny ok. 28-29 Є, czas pobytu 9 godzin). Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
Dzień 12
Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych zgodnie z rozkładem jazdy.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel  GUITART CENTRAL PARK *** położony w centrum Lloret de Mar w odległości około 400 metrów od plaży, w ścisłym centrum. Do dyspozycji uczestników 4 baseny z leżakami, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny), restauracja. Na terenie hotelu znajduje się również dodatkowy kompleks basenowy z 3 zjeżdżalniami oraz wodnym placem zabaw  - wstęp bezpłatny.Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i oraz klimatyzacją (w cenie). www.guitarthotels.com

WYŻYWIENIE:
Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Do śniadań są podawane napoje herbata, kawa, mleko i napoje owocowe. Do obiadów i kolacji jest podawana woda. Pozostałe napoje do posiłków płatne dodatkowo - dla chętnych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 80-100 Euro.Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego dokumentu tożsamości - dowodu lub paszportu -warunek wyjazdu. W związku z wprowadzeniem w Katalonii opłaty turystycznej, klienci powyżej 16 roku życia zobowiązani są wnieść tę opłatę na recepcji hotelu w wysokości 5€/pobyt.

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, pociągiem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze. POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
GLIWICE Castorama Centrum Handlowe Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 19:30 08:00 80.00
KATOWICE Mc Donald stacja BP ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), Mc Donald Stacja BP ul.Górnośląska 40a (powrót) 18:30 09:00 80.00
KIELCE Stadion Miejski parking ul.Ściegiennego 14.00 13:30 80.00
KRAKÓW Mc Donald (Makro) ul.Jasnogórska 2 16:30 11:00 80.00
LUBLIN parking przy Hali Mosir Al.Zygmuntowskie 11.00 17.00 0.00
ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul.Karolewska 10.30 16:00 120.00
RADOM Mc Donald Stacja Circle ul. Czarneckiego (wyjazd),Mc Donald stacja Lukoil ul. Wernera (powrót) 13.00 15:00 100.00
RZESZÓW Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20 13.30 14.30 100.00
Trasa z Rzeszowa – tylko terminy HOW2, HOW4, realizowana przy grupie min. 35 osób
WARSZAWA Parking przed Torwarem ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie. 11.00 17.00 120.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.