Obóz quadowo-paintballowy


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
23.06.2019 - 02.07.2019 1860.00 1910.00 PLNrezerwuj
Obóz 12-17 lat
23.07.2019 - 03.08.2019 2300.00 2350.00 PLNrezerwuj
Obóz 12-17 lat

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, transport autokarem z Warszawy, zajęcia programowe, całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000zł), organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego: 0 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Transport z Gdańska (+150zł), spływ kajakowy rzeką Krutynią 3 godz (+100zł) w terminach Q1, Q2, Q3, w terminie Q4 spływ kajakowy zawarty jest w cenie, dodatkowe kulki paintballowe (20zł-100 kulek). Zniżka za dojazd i powrót we własnym zakresie 50zł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników obozów Dream Team dwa lata temu stworzyliśmy obóz quadowo-paintballowy, który cieszy się coraz większą popularnością. Zajęcia quadowe poprowadzimy na specjalnie przygotowanym torze quadowym oraz w terenie, a w paintball pogramy na poligonie z przeszkodami naturalnymi oraz budynkami. Oprócz tego w ramach profilu młodzież będzie mogła wziąć udział w zajęciach z żeglarstwa, kajakarstwa, gier terenowych, survivalu, samoobrony, w zajęciach linowych i rowerowych wycieczkach krajoznawczych.

QUADY I PAINTBALL Cztery bloki zajęć quadowych na specjalnie przygotowanym torze oraz w terenie, w tym pokonywanie przeszkód, „czasówki” oraz wycieczka quadowa. Przetestujemy sprzęt o poj. 200cm. W programie obozu znajdziecie rownież cztery bloki paintballowych manewrów na poligonie z przeszkodami naturalnymi i budynkami.
Misja "Behind the enemy lines". Paintball to nie tylko strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą. To misja z odmiennymi scenariuszami realizowana przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy: deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!
W nadchodzącym sezonie letnim 2019 weźmiemy udział w manewrach paintballowych, będących wieloscenariuszową grą z wykorzystaniem pojazdów, pirotechniki i jednostek pływających!

Profil quadowo - paintballowy obejmuje:
cztery bloki zajęć quadowych: wprowadzenie- jazda z instruktorem, manewry, czasówki i wycieczka terenowa (4 bloki zajęć), cztery bloki zajęć paintballowych na poligonie z budynkami, desantem z łodzi motorowej, akcję Kamboża w ostępach leśnych i bagiennych, zajęcia linowe ( 1 blok zajęć), żeglarstwo ( 2 bloki zajęć), gry terenowe i sportowe (5 bloków zajęć), archery games (3 bloki zajęć), zajęcia linowe (1 blok zajęć), samoobrona ( 2 bloki zajęć), łucznictwo (2 bloki zajęć), wycieczki rowerowe (2 bloki zajęć), rejs po jeziorze Śniardwy (1 blok zajęć) oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie. Do dyspozycji uczestników będzie 800 kulek. Istnieje możliwość dokupienia kulek (100 sztuk- 20zł)

DODATKOWO:
ŻEGLARSTWO
Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

ZAJĘCIA LINOWE Specjalnie dla was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Pokonanie szeregu przeszkód na wysokości to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać jedną z wybranych tras byś mógł w bezpieczny sposób wypełnić wszystkie wyzwania!

GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, flagi, czyli elementy team buildingu, orienteeringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

SURVIVAL Nauka posługiwania się kompasem, busolą, rozpalanie ogniska, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach oraz sztuka informacji - to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

SAMOOBRONA Warto poznać kilka sposobów odparcia niespodziewanych ataków w walce wręcz. Po dobrej rozgrzewce zajęcia na matach umożliwią wam poznanie sposobów na obronę przed silniejszym i liczniejszym przeciwnikiem wykorzystując elementy Aikido, Karate, czy Krav Magi.

WYCIECZKI ROWEROWE Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości. Podczas wycieczek rowerowych poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.

ARCHERY GAMES jako paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

ŁUCZNICTWO Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood!

NOWOŚĆ! REJS PO NAJWIĘKSZYM JEZIORZE W POLSCE- ŚNIARDWY.

FAKULTATYWNIE (za dopłatą 100zł) dzieci mogą wziąć udział w 3 godzinnym spływie kajakowym bez względu na wiek (kajaki, pontony). Wariant dotyczy terminów: Q1, Q2, Q3. Chęć udziału w wycieczce należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Na profilu Q4 spływ zawarty jest w cenie.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE

 • Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
 • Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
 • Mazury- cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
 • Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
 • Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
 • Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
 • Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
 • Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Przykładowy plan dnia
Pobudka 7.45
Gimnastyka poranna 8.00
Toaleta poranna 8.15
Śniadanie 8.30
BLOK I WINDSURFING 9.30-11.15
BLOK II PAINTBALL 11.15-13.00
Obiad 13.30
Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III SAMOOBRONA 15.30-17.00
BLOK IV WYCIECZKA ROWEROWA 17.00-18.30
Kolacja 19.00
BLOK V 20.00-21.15 Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

Profil paintballowy obejmuje: paintball (8 zajęć 2 godz.), żeglarstwo (5 zajęć po 2 godz.), park linowy (1 zajęcia po 2 godz.), zajęcia quadowe (1 zajęcia po 2 godz.), gry terenowe, survival, samoobrona (8 zajęć po 2 godz.), gry sportowe (7 zajęć po 2 godz.), archery games (4 zajęcia po 2 godz.), łucznictwo (1 zajęcia po 2 godz.), wycieczka rowerowa (1 zajęcia po 2 godz.), wycieczka do Kadzidłowa oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

ZAKWATEROWANIE w nowych domkach parterowych, 6,7 osobowych, trzypokojowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl)

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT w obie strony autokarem z Warszawy. Transport z Gdańska tylko w turnusie Q3 i Q4 za dopłatą 150zł. Zniżka z tytułu dojazdu własnego 50zł.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywnej przez rodziców i dzieci Dream Teamem. Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze. Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik. Grupy wiekowe 12-14 oraz 15-17 lat.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - -50.00
Gdańsk Parking przy dworcu PKS 7.30 18.00 150.00
Transport z Gdańska tylko w turnusie Q3 i Q4.
Warszawa Torwar, parking od ulicy Czerniakowskiej 7.30 ok. 18.00 0.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.