Obóz sportowo-rekreacyjny Dream-Team - Sominy Camp


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny
SR1 2017-06-26 - 2017-07-07 1980.00 PLN rezerwuj
Kolonia 8-12, obóz młodzieżowy 13-17
SR2 2017-07-07 - 2017-07-19 1880.00 PLN rezerwuj
Kolonia 8-12, obóz młodzieżowy 13-17
SR4 2017-07-29 - 2017-08-10 1980.00 PLN rezerwuj
obóz młodzieżowy 13-17
SR5 2017-08-10 - 2017-08-20 1630.00 PLN rezerwuj
Kolonia 8-12, obóz młodzieżowy 13-17

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, transport, zajęcia programowe (żeglarstwo, windsurfing, tenis, survival, gry sportowe i terenowe oraz paintball- 200 kulek, zajęcia linowe, zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie), całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie, organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty.
 • Cena nie zawiera:
  Dodatkowe kulki paintballowe (20zł-100 kulek). Zajęcia z jeździectwa (wg. cen w opisie)

Obóz sportowo-rekreacyjny Dream-Team - Sominy Camp to sprawdzony i ceniony wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży. Już ósmy rok z rzędu jedziemy do sprawdzonego Ośrodka Wypoczynkowego Kaszubski Bór, który położony jest między dwoma jeziorami wśród lasów pojezierza kaszubskiego. Rozbudowana baza sportowa oraz doskonałe walory przyrodnicze pozwalają na uczestnictwo w wielu formach rekreacji ruchowej takich jak: żeglarstwo, windsurfing, tenis, gry terenowe, survival, paintball, jeździectwo i wiele innych. Proponujemy ciekawy program realizowany przez wykwalifikowaną kadrę pozwalający na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a czyste powietrze oraz aktywny wypoczynek, pozwolą na regenerację sił psychofizycznych naszych podopiecznych.

ZAKWATEROWANIE: w dwupokojowych domkach parterowych z pełnym węzłem sanitarnym-Ośrodek Kaszubski Bór (www.kaszubskibor.pl)

WYŻYWIENIE: trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT: Jedziemy z Warszawy na Toruń i dalej na Chojnice i Brusy autokarem klasy turystycznej. Powrót tą samą drogą. Istnieje możliwość zabrania osób z okolic Torunia - Lubicz skręt na Łysomice.

GRUPY WIEKOWE: Kolonia sportowo rekreacyjna 8-13 lat, obóz sportowo rekreacyjny dla młodzieży 14-17 lat.

NA MIEJSCU czeka Was wiele atrakcji:

ŻEGLARSTWO Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Dywańskie i Somińskie to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omegai Optymist pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

WINDSURFING Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z was nie da się zrzucić z deski…? Następnie deska i żagiel - bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach już wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!

KAJAKARSTWO Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Dywańskiego i Somińskiego. Jak zrobić tratwę z kajaków, w jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.

TENIS Forehand, backhand, serwis- to pojęcia każdemu dobrze znane w teorii. Na obozie poznacie je w praktyce, a instruktor dorzuci jeszcze kilka pojęć- cross, lift, lob, półwolej, slajs, topspin, wolej, mooon ball, passing shot- a może już je znacie?

GRY SPORTOWE I REKREACYJNE Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton- to wszystko jest wam doskonale znane. Tu macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.

GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, czyli elementy teambuildingu, orienteringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętność terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

SURVIVAL Nauka posługiwania się kompasem, busolą, rozpalanie ogniska, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach- to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

PAINTBALL "Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych.
Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy:
deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, eksterminacja, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!

QUADY W tym sezonie budujemy tor quadowy i wypróbujemy sprzęt o pojemności 200cm! Starsi uczestnicy (13+)  przetestują go samodzelnie, młodsi pojeżdżą z instruktorem.

ZAJĘCIA LINOWE Specjalnie dla was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Przejście przez rzekę po cienkiej linie to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać strach i w bezpieczny sposób wypełnisz wszystkie wyzwania!

NOWOŚĆ! Archery Game Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE

 • Szantomania. Impreza dla licznego grona fanów muzyki żeglarskiej i nie tylko. Zajmiemy miejsca przy ognisku nad jeziorem gdzie posłuchamy największych przebojów szantowych.
 • Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich
 • Disco-teka. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
 • Kaszuby, czyli cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i dynamicznie.
 • Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
 • Plażowanie: zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Dywańskim, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
 • Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
 • Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
 • Pożegnanie z Kaszubami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Profil sportowo-rekreacyjny obejmuje: windsurfing (5 zajęć po 2,5 godz.), żeglarstwo (5 zajęć po 2,5 godz.), tenis (9 zajęć po 1 godz.), park linowy (1 zajęcia po 2 godz. nie dotyczy turnusu IV), gry terenowe i survival (9 zajęć po 2 godz.), paintball (1 zajęcia 4 godz.), gry sportowe (10 zajęć po 2 godz.) oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

 • Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców z AWF posiadającej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
 • Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
 • Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik.
 • Istnieje również możliwość udziału w zajęciach z jeździectwa organizowanych przez instruktorów ośrodka. Ze względu na bogaty program obozu lekcje jazdy konnej są możliwe jedynie w przerwie poobiedniej lub rano zamiast rozruchu porannego.CENNIK (ceny netto):Oprowadzanie 12zł/10min, Lonża 20zł/20min, Korytarz 20zł/20min, Korytarz 45zł/1godz., Maneż mały 30zł/30min, Maneż duży 60zł/1 godz., Teren 60zł/1 godz.

PRZEKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ NA CAŁYM TURNUSIE:

 • Pobudka    7.45
 • Gimnastyka poranna 8.00
 • Toaleta poranna 8.15
 • Śniadanie 8.30
Zajęcia w grupach
GRUPA I
GRUPA II
GRUPA III
GRUPA IV
BLOK I
9.30-11.15
 
Żeglarstwo/
Windsurfing
Tenis/pływanie/plażowanie
Gry terenowe/
Survival
Gry sportowe i rekreacyjne
BLOK II
11.15-13.00
 
Gry sportowe i rekreacyjne
Gry terenowe/
Survival
Tenis/pływanie, plażowanie
Żeglarstwo/
Windsurfing
 • Obiad 13.30
 • Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III
15.30-17.00
 
Tenis/pływanie/plażowanie
Gry sportowe i rekreacyjne
Żeglarstwo/
Windsurfing
Gry terenowe/
Survival
BLOK IV
17.00-18.30
 
Gry terenowe/
Survival
Żeglarstwo/
Windsurfing
Gry sportowe i rekreacyjne
Tenis/pływanie/plażowanie
 • Kolacja 19.00
BLOK V
20.00-21.15
Zajęcia w grupach łączonych.
Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

Dzień 1

 • 6.30 Zbiórka. Warszawa Towar.
 • 7.00 Wyjazd z Warszawy.
 • 13.30 Planowany przyjazd do Somin. Ośrodek Kaszubski Bór (www.kaszubskibor.pl), obiad
 • 14.30 Zakwaterowanie w domkach
 • 15.30 Zebranie organizacyjne. Podział na grupy wiekowe. Przedstawienie kadry. Omówienie regulaminu, programu obozu, zasad BHP, PPOŻ itp.
 • 16.00-18.00 Zajęcia zapoznawcze w grupach z wychowawcami, kolacja
 • 20.00-21.00 Gry i zabawy integracyjne.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 2

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Podział na 2 podgrupy, które na zmianę uczestniczą w zajęciach: Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Gry terenowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe+survival, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V Zajęcia wspólne dla wszystkich grup. Zawody sportowe w dyscyplinach: siatkówka, piłka noża, kwadrant, ringo.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 3

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Zajęcia wspólne dla wszystkich grup. Wielka gra-konkurs wiedzy.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 4

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Pokaz multimedialny letnich sportów ekstremalnych. Dla chętnych zajęcia z tańca (hip-hop, jazz itp.)
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 5

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Letnie igrzyska sportowe: zawody skocznościowe, siłowe, szybkościowe, wytrzymałościowe itd.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 6

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Gry terenowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Gry sportowe, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Tenis/pływanie, Grupa 4 Gry terenowe
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Zajęcia z paintball’a. Strzelanie do celu oraz gra strategiczna: zdobywanie flagi, odbijanie zakładnika, odbijanie przesyłki.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 7

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Zajęcia plastyczne
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 8

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Gra edukacyjna „Kaszubski Quiz".
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 9

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Dyskoteka
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 10

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Gry terenowe
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Gry sportowe, Grupa 2 Survival, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V. Zawody sportowe w dyscyplinach: siatkówka, piłka noża, kwadrant, ringo.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 11

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry terenowe, Grupa 2 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 3 Tenis/Pływanie, Grupa 4 Windsurfing/Żeglarstwo
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 2 Gry terenowe, Grupa 3 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 4 Tenis/Pływanie
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Tenis/Pływanie, Grupa 2 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 3 Gry terenowe, Grupa 4 Gry rekreacyjne i sportowe
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Gry rekreacyjne i sportowe, Grupa 2 Tenis/Pływanie, Grupa 3 Windsurfing/Żeglarstwo, Grupa 4 Gry terenowe
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-22.00 BLOK V. Podchody.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 12

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.15 BLOK I. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Kajakarstwo, Grupa 2 Wycieczka na rowerach wodnych po jeziorze Somińskim, Grupa 3 Wycieczka piesza wokół jeziora Dywan, Grupa 4 Survival
 • 11.15-13.00 BLOK II. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Wycieczka na rowerach wodnych po jeziorze Somińskim, Grupa 2 Wycieczka piesza wokół jeziora Dywan, Grupa 3 Survival, Grupa 4 Kajakarstwo
 • 13.30 Obiad
 • Do 15.30 Przerwa poobiednia
 • 15.30-17.00 BLOK III:
  Grupa 1 Wycieczka piesza wokół jeziora Dywan, Grupa 2 Survival, Grupa 3 Kajakarstwo, Grupa 4 Wycieczka na rowerach wodnych po jeziorze Somińskim
 • 17.00-18.30 BLOK IV. Zajęcia w grupach:
  Grupa 1 Survival, Grupa 2 Kajakarstwo, Grupa 3 Wycieczka na rowerach wodnych po jeziorze Somińskim, Grupa 4 Wycieczka piesza wokół jeziora Dywan
 • 19.00 Kolacja
 • 20.00-21.00 BLOK V.
 • 22.00 Cisza nocna

Dzień 13

 • 7.45 Pobudka, gimnastyka, śniadanie
 • 9.30-11.30 Czas na pakowanie
 • 12.00 Podsumowanie obozu, rozdanie nagród, pożegnanie
 • 13.00 Obiad.
 • 14.00. Wyjazd do Warszawy oraz odbiór dzieci z dojazdem własnym przez rodziców
 • 21.30 Planowany powrót do Warszawy.

*Program może ulec zmianie zależności od warunków pogodowych oraz predyspozycji uczestników.

Wszystkich szczegółowych informacji udziela Organizator wyjazdu i kierownik obozów Pan Łukasz Karlak tel. 607 164 969. Godziny wyjazdu oraz powrotu, a także praktyczne informacje dotyczące obozu otrzymacie Państwo 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Sominy Ośrodek Wypoczynkowy i Stadnina Koni, Sominy 60A, 77-143 Studzienice - - 0.00
Toruń Stacja Paliw Łysomice skrzyż. na Lubicz - - 0.00
Warszawa TORWAR Parking, róg ul. Solec i Łazienkowskiej 6:30 21:30 0.00
Zbiórka o godz. 6:30

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.