Obozy młodzieżowe Chill out Zone

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2017. Oferty wyjazdów na sezon Lato 201 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się w styczniu 2018 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2017-07-24 13:59
 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry- kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY. Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Cena nie zawiera:
  Dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat.

Jeśli myśląc o idealnym obozie wyobrażacie sobie: błogie lenistwo, słońce, plażę, morza szum a do tego hotel**** gwarantujący powiew luksusu oraz oczywiście dobrą zabawę w doborowym towarzystwie to wyjazd do Złotych Piasków jest stworzony właśnie dla WAS! Tutaj czeka Cię wakacyjna przygoda, GRATIS rejs statkiem oraz POOL PARTY, plaża, słońce, zabawa w dyskotekowych rytmach oraz wyżywienie w opcji ALL INCLUSIVE w hotelu. Czego chcieć więcej?

ZŁOTE PIASKI - miasto położone 16 km na północ od Warny to Perła Bułgarskiej Riwiery. To miejsce kusi tysiącem atrakcji- słońce, szeroka i piaszczysta plaża, czyste wody Morza Czarnego, przemili mieszkańcy i niepowtarzalny bałkański klimat. W Złotych Piaskach znajdziecie liczne ludowe knajpki, kawiarnie, kluby, promenady, deptaki i szalone dyskoteki, które powodują, że czujecie się jak w turystycznym centrum Europy.

Gdzie mieszkamy:
Hotel Zdravetz**** - jedyny taki hotel położony pośród malowniczej zieleni parkowej, w odległości 200 m od plaży i nadmorskiej promenady. Będziecie mieszkać w pokojach 4-osobowych z łazienką. W każdym z pokoi znajduje się telefon, lodówka, TV oraz klimatyzacja za free! Każdy pokój posiada balkon ze stolikiem i krzesłami.
Do waszej dyspozycji jest basen z leżakami i parasolami bezpłatnie, recepcja, kantor wymiany walut, mini market i 2 windy. Na terenie lobby hotelowego dostępne jest WI-FI (bezpłatnie) oraz kącik internetowy (dodatkowo płatny).

Co jemy:
ALL INCLUSIVE
(kuchnia bułgarska). Śniadanie, obiad, popołudniowa przekąska, kolacja. Napoje (cola, sok, woda, kawa, herbata) w lobby barze dostępne od 11.00 do 22.00. W porze podwieczorku słodkie przekąski oraz kawa/herbata. Pierwszy posiłek- śniadanie drugiego dnia obozu. Ostatni posiłek- obiad + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Program:
CHILL & RELAX
IMPREZY w CENIE

 • rejs statkiem wzdłuż wybrzeża - niezapomniana możliwość podziwiania wybrzeża Złotych Piasków z pokładu statku. Nie przegapcie okazji i poczujcie morską bryzę na twarzy
 • POOL PARTY - specjalnie dla WAS! Impreza w basenie organizowana na terenie hotelu, prawdziwy DJ, muzyka i tańce! Udanej zabawy!

A POZA TYM

 • słodkie lenistwo przy hotelowym basenie
 • kąpiele w Morzu Czarnym i kąpiele słoneczne na plaży
 • szalona zabawa w doborowym towarzystwie na dyskotekowym parkiecie
 • city games
 • rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka plażowa, piłka nożna)
 • między hotelowe rozgrywki sportowe - dla zwycięzców nagrody!!
 • karaoke - bo śpiewać każdy może...
 • aqua aerobic w hotelowym basenie
 • nauka podstawowych zwrotów bułgarskich- by żaden tubylec nie był Wam obcy
 • zajęcia fitness prowadzone przez miejscowych animatorów
 • gry i konkursy z nagrodami

GRATIS! BUT CARD!
Jesteście wyjątkowi, dlatego specjalnie DLA WAS stworzyliśmy BUT CARD, która tylko WAS uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek (5-10%) w polecanych przez Nas miejscach- pizzerie, kawiarnie, lodziarnie czy sklepy z pamiątkami

DYSKOTEKI
Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście (PrClub, Arrogance, Bonkers, Papaya), w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście

IMPREZY FAKULTATYWNE:
TYLKO U NAS!!!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

UV NEON PARTY- HIT lata 2016! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście Cena 35 PLN/ 8 EUR

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana) W cenie bezpłatne wejścia, bezalkoholowy welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt. Cena 35 PLN/8 EUR

NIGHT POOL PARTY - kolejna NOWOŚĆ. Pool Party z prawdziwym DJ-em oraz piana party nocą! Cena 35 PLN/8 EUR

WARNA+DELFINARIUM (wycieczka półdniowa) - zobaczycie m.in. Park Primorski, Port Warneński, czy Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium. Cena 29 EUR/ 128 PLN

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) - bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify. Cena 25 EUR/ 110 PLN

NESSEBAR (wycieczka całodniowa) - starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX-wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża. Cena 27 EUR/ 119 PLN

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) - całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River. Cena 18 EUR/ 79 PLN

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga! do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Cena 30 EUR/ 132 PLN

Jak jedziemy:
1 dzień
- wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry i Rumunię
2 dzień - przyjazd do hotelu ok. godz. 15tej, zakwaterowanie, kolacja
3-8/9 dzień - wypoczynek w Bułgarii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień - wykwaterowanie, śniadanie+suchy prowiant, wyjazd w godzinach popołudniowych, nocny przejazd przez Rumunię.
10/11 dzień - przejazd przez Węgry, Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 160 PLN/os.Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

NIGHT POOL PARTY - kolejna NOWOŚĆ. Pool Party z prawdziwym DJ-em oraz piana party nocą!

Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana). W cenie: bezpłatne wejścia, welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

UV NEON PARTY- HIT lata 2016! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) - całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River.

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) - bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.

NESSEBAR (wycieczka całodniowa) - starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX-wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża.

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga: do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców

WARNA+DELFINARIUM (wycieczka półdniowa) - zobaczycie m.in. Park Primorski, Port Warneński, czy Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium.

Energetyczne połączenie latynoskich rytmów, świetnej zabawy i choreografii sprawia, że zumba jest niekwestionowaną królową fitness klubów na całym świecie. Razem z naszym instruktorem wytańczcie sobie słoneczne i niezapomniane lato.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie. [-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd. Transport zależnie od oferty odbywa się najczęściej autokarami, jednak sukcesywnie staramy się uruchamiać wygodne i szybkie połączenia antenowe pociągami. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca. Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy). W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw SHELL, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 1:45 3:30 160.00
powrót następnego dnia
Bielsko-Biała Stacja paliw LUKOIL, ul. Klubowa 185 (przy Makro Cash and Carry) 13:15 17:30 80.00
Bydgoszcz Parking przed Halą Sportowo-Widowiskową Łuczniczka, ul. Toruńska 59 3:30 2:00 160.00
powrót następnego dnia
Cieszyn Gumna 124, stacja paliw BP, S1 - 628 km w kierunku przejścia granicznego 13:45 17:00 0.00
Częstochowa Stacja paliw BP, ul. Wojska Polskiego 263 (przy McDonalds) 9:00 20:30 100.00
Dojazd własny Adres obiektu dostępny przy ofercie. Szczegóły dowozu i odbioru uczestnika do uzgodnienia. - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 23:00 6:00 160.00
wyjazd dzień wczęsniej; powrót następnego dnia
Gdańsk Stacja paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4 (450m od PKS i PKP) 0:15 5:00 160.00
powrót następnego dnia
Gliwice Plac autokarowy ul. Pionierów 8 (była zajezdnia PKS, dworzec Sindbad) 11:30 19:00 80.00
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 5:00 0:15 140.00
powrót następnego dnia
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1 (róg Szczecińskiej, węzeł S3) 2:15 3:30 180.00
powrót następnego dnia
Grudziądz Stacja paliw STATOIL, Stare Marzy, Pusta Kuźnica 36 (okolice węzła A1/DK 91) 2:00 3:30 160.00
powrót następnego dnia
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Muruckowska 22 12:30 18:15 80.00
Kielce Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266 6:30 23:00 100.00
Koszalin Parking przy dworcu PKP, al. Armii Krajowej (duży parking między ulicami) 23:00 7:30 200.00
wyjazd dzień wczęsniej; powrót następnego dnia
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa 9:00 21:00 100.00
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 (róg Jaworzyńskiej) 6:45 22:30 140.00
Leszno Stacja paliw ORLEN, ul. Piłsudskiego 6 4:15 1:00 160.00
powrót następnego dnia
Lubin Stacja paliw STATOIL, ul. Piłsudskiego 1 (przy Mc'Donalds) 6:00 23:15 140.00
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 3:30 2:00 140.00
powrót następnego dnia
Łomża Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 179 3:15 2:00 160.00
powrót następnego dnia
Łódź Stacja paliw SHELL, ul. Rokicińska 192 (przy hali Selgros) 7:00 22:45 120.00
Mława Stacja paliw LOTOS, ul. Polna 39 3:00 2:30 140.00
powrót następnego dnia
Nowa Sól Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 4:30 0:45 160.00
powrót następnego dnia
Olsztyn Stacja paliw STATOIL, ul. Pstrowskiego 10a (przy KFC) 1:30 4:00 160.00
powrót następnego dnia
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 (przy Mc'Donalds) 9:30 20:15 120.00
Ostrołęka Stacja paliw ORLEN, ul. I Armii WP 7 3:45 1:30 140.00
powrót następnego dnia
Piotrków Trybunalski Stacja paliw HUZAR, ul. Sikorskiego 52 (róg Dworskiej i Folwarcznej) 7:45 22:00 120.00
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc'Donalds) 4:30 1:00 140.00
powrót następnego dnia
Polkowice Parking przy McDonalds, ul. Młyńska 16 (róg Ogrodowej) 5:30 23:45 140.00
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 3:00 2:30 160.00
powrót następnego dnia
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 4:15 1:15 140.00
powrót następnego dnia
Radom Stacja paliw STATOIL, ul. Czarnieckiego 73 (przy Mc'Donalds) 5:15 0:15 120.00
powrót następnego dnia
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 6:00 23:45 100.00
Słupsk Stacja paliw SHELL, ul. Szczecińska 36h (przy Mc'Donalds) 22:00 8:30 200.00
wyjazd dzień wczęsniej; powrót następnego dnia
Szczecin Stacja paliw STATOIL, ul. Gryfińska 60 (róg Struga) 1:00 5:00 180.00
powrót następnego dnia
Świebodzin Parking przed TESCO, ul. Sulechowska 8 3:00 2:30 160.00
powrót następnego dnia
Tarnów Stacja paliw GROSAR, al. Jana Pawła II 20 7:30 22:30 100.00
Toruń Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 83-85 4:30 1:00 160.00
powrót następnego dnia
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska (róg Wisłostrady) 6:00 23:45 120.00
Włocławek Parking przed Halą Mistrzów (OSiR), ul. Chopina 8 (róg Górskiego) 5:15 0:15 140.00
powrót następnego dnia
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 16 8:00 21:30 120.00
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 3:45 1:30 160.00
powrót następnego dnia

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.