Olimpijsko-Sportowa Akademia Szkrabusiów w górach

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Lato 2019. Oferty wyjazdów na sezon Lato 2020 aktualnie są w przygotowaniu i pojawią się już w grudniu 2019 roku.

kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-10-18 18:59
  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Połączeń antenowych, świadczeń niewymienionych w ofercie.

Olimpijsko-Sportowa Akademia Szkrabusiów to poza zajęciami sportowymi także korzystanie z krytego basenu co drugi dzień, "Boso" przez kraj- poznanie okolicy poprzez spacery i wycieczki piesze, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem, gry i zabawy świetlicowe (kalambury, rebusy, krzyżówki), rozgrywki sportowe.

Program pobytu
Wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Siklawica. Wycieczka połączona z wykładami przewodnickimi na tematy związane z regionem Tatr Zachodnich, Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

PAKIET 3 ATRAKCJI:

  • KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY - zabawa kolorowymi proszkami
  • TAŃCE INTEGRACYJNE
  • H2O NA WESOŁO - balonowa bitwa

Igrzyska Olimpijskie – trochę historii o najsłynniejszych olimpijczykach;
Olimpiada kiedyś i dziś – historia olimpiady sportowej – gra terenowa; Wpływ ruchu na zdrowie, zasady fair play w sporcie – pogadanka na temat stosowania dopingu;
Urazy i kontuzje – elementy pierwszej pomocy przedmedycznej;
Trening z wybranych dyscyplin (siatkówka, piłka nożna, aerobicdance);
Korzystanie z basenu – zawody pływackie i zabawy;
Projekcja filmu „Piłkarzyki rozrabiają”, „Tygrysy Murawy”; Mecz towarzyski uczestnicy kontra kadra w wybranej dyscyplinie sportowej;
Kolonijne Igrzyska Olimpijskie – wykonanie flagi olimpijskiej, zaprojektowanie maskotki igrzysk, przysięga olimpijska, zawody sportowe – wielobój olimpijski;
Gala Sportowców – bal oraz dekoracja medalistów Igrzysk Olimpijskich. Dla chętnych możliwość udziału w elementach programu Wakacje Talentów

Murzasichle – podhalańska miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Tatr. Lubiana przez turystów ze względu na spokojną atmosferę oraz piękne widoki.

GDZIE MIESZKAMY?
W Domu Wypoczynkowym „Giewont” – stylowy obiekt usytuowany w pięknym zakątku Murzasichla, położony na dużym, zielonym terenie. Do dyspozycji uczestników: pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia , boisko do siatkówki i piłki nożnej, świetlica z TV, sala dyskotekowa z wyposażeniem, stół do tenisa stołowego oraz basen kryty.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłki dziennie
(śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.